Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

O sigarayı ilk defa sizden duydum ve sizinle aynı şekilde düşünüyorum. Neler neler kullanıp turp gibi çocuk doğuran var tüm hamileliklerinde. Yok canım neden utanç verici olsun sağlık sonuçta. Yarın ilk idrarla test yapın silik çizgi görürseniz hemen kan vermeye koşun, bir gün daha dayanmaya çalışın kaşıntıya. Doktora da sorarsınız hem bir yol gösterir belki zararlı değildir

Annem söylemişti bana da hafifletilmiş hamile sigaraları var diye. Benim planım da teste göre gidip kan vermekti aynı şeyi düşünmüşüz. Eğer hamileysem ilk 45 günlük hamilelikte sakıncalıymış ilaç o yüzden 2 ay dayanmam gerekecek bakalım hayırlısı. Bu arada ovadril diye bir krem var onu kullanıyorum kaşıntıya birebir anında kesiyor

Süper o zaman, sağlık ocağında kan verecekseniz 10 a kadar alıyorlar diye biliyorum, ama ben özel tıp merkezlerinde 500 liraya baktırmıştım eskiden. Muhtemelen yine öyle bir tıp merkezinde baktırırım. Heyecanla bekliyorum sonucunuzu

Ben de çok heyecanlıyım sağlık ocağı var yakınımda oraya gidicem. Uyuyamadım da heyecandan ya

Sağlık ocağı ücretsiz yapıyor ne gerek var ki başka yere para vermeye

Şimdi bir kaset test daha vardı onu da yaptım. Yine pozitif çizgi netleşmiş düne göre ama silik. Birazdan kan vermeye gideceğim.

Ben de 10 unu bekliyorum o tarih geçince yapacağım… Testi de atar mısınız ben de alayım o markayı iyiyse?
Turuncu olan predictor bir gün önce olmasına rağmen çok net çıktı. En iyisi predictor zaten

Eklentiler

• IMG_4232.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_4262.jpeg
    102,6 KB · Görüntüleme: 55
Sonucum geldi. 103 geldi değerim. Bugün adet günüm normal mi sizce?

Eklentiler

• IMG_4295.jpeg
    23,5 KB · Görüntüleme: 48
Benim de kasıklarım dolu 26 sından şüpheleniyorum ama sonraki tarihlerde de bir şeyler döndü. Sol kasığım batıyor 10 ekimden sonra bakacağım şimdi sadece ovülasyon testine bakıyorum
Benimde 10 Ekim'de çatlama 14. Gün oluyor ben de 10 Ekim sonrası bakacağım regl olmazsam

Benim de adete 5 gün var kızlarrrr her zamanki gibi bu ay için de küçük bir umudum var ama belirtim falan yok sadece göğüslerim çok ağrıyo normalde adetten 1-2 gün önce ağrırdı ama bu kez baya erken başladı ağrımaya.. bir tek bu var farklı

Takip edin bakalım sizde ne olacak

Kızlar şimdi kendi durumumu baştan özetlemek istiyorum. 8 gün gecikmem oldu.
( normalde hiç şaşmaz günü gününe olurum) kan ve idrar testi yaptım negatif evde de denedim. 9. Günün sabahında regl oldum. Normalde 6 gün sürüyordu evlendim son 3 aydır 3 gün oluyor. Gecikmeden sonraki reglim ise 2 gün sürdü belki sürmedi bile kanamam. Şimdi soruyorum sizlere nasıl bir evredeyim. Hahahha iyice kafayı yiyicem.

Belki yerleşmedir mecbur bekleyeceksin

Hadi bakalım beklemedeyiz, sanki ben de beklemiyormuşum gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…