Hamilelik şüphesi olanlar konuşalım, destekleşelim.

Bakalım ben nasıl haber vereceğim 4 gün var kafadan diyorum bat a

Kızlar ben de çatlama iğnesinin 14. Günündeyim sağ kasık bölgemde ilk günler ağrı olup sonra geçmişti şimdi tekrar ağrımaya başladı sizce gebelik belirtisi olabilir mi?
Olabilir kasık batması yaygın belirti 14 gün de olmuş, yarın bir erken gebelik testi yapın bence

Gebelik şuan negatif ama 11 gün var reglime pozitif e çevirebilirmiş. Antibiyotik başlandı kanımda mikrop bulundu yüksek miktarda.

Bendenkatılayum aranıza. Normalde yarın regl günüm. 3-4 gündür çok hafif 10 dklık regl sancısı gelip sonra tamamen gidiyor. Leke vs hiçbir şekilde yok. Regl imin 23. Günü progesteeonum 13 çıkmıştı . Geçen ay uzun zamandan sonra ğlk kez regl im 3 gün fecikti. O yüzden ümitleneniyorum geçen ay ilk kez geciktiği için aşırı ümütlenmiştim ve fena çakıldım.
Şimdi de regl olmazsam bende bi sorun mu var sa olamıyorum diye düşüncem. Yumurtlamam normal, progesteronım da iyi çıktı yani bu ay iyi yumurtomışım. Buna rağmen gebelik oluşmuşsa reglimin gecikmeden gelmesi gerekmez miydi?

Gebelik şuan negatif ama 11 gün var reglime pozitif e çevirebilirmiş. Antibiyotik başlandı kanımda mikrop bulundu yüksek miktarda
Çok geçmiş olsuun, umarım döner pozitife. Benim de regle benzer sancılarım azaldı doluluk hissi de bir tık azaldı. Ne olup bitiyor hiçbir fikrim yok

Stres, çevresel faktörler mevsim geçişleri hepsi regli etkileyebiliyor… Regliniz geçen aydan önce hep düzenli miydi?

Çok geçmiş olsuun, umarım döner pozitife. Benim de regle benzer sancılarım azaldı doluluk hissi de bir tık azaldı. Ne olup bitiyor hiçbir fikrim yok
Allahimmmmm sen konuyu biliyorsun aminnnnnn :)) bir tane de oğlum olsa Rabbimden daha ne isterim sağlıklı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…