Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ihtisas yaptık yaa
doktor bugün ultrason istiyince öncesinde de idrarı verdiğim için çok sıkışık değildim. ultrason doktoru diyo ki biraz bastırcam görünsün diye canın yanabilir ben de bastırmanıza gerek yok koyunca hemen görülüyo zaten sağı çekip gönderin bence sağda çok fazlalar diyorum. kadın da hadi bakalım öyle mi dedi işte koydu etti ultrasonu diyo ki yüzdeyüz haklsın kendini bu kadar iyi tanıyan insan çok az diyo. ya biz bokunda boncuk arayan insanlarız doktor bize laf anlatma

Kendi kendimizin doktoru olduk valla allah sonumuzu hayretsin yaa nolcak bu işler böyle bilmiyorum

Kuzu ben haftaiçi ins direnci için ilaç alıcam dahiliyeye gidene kadar 2 hafta kullancam beslenmeye de dikkat ederek kaça düşmüş ona göre devam edicem ins direnci olmayanlara bile glifor veriyolar yumurtalık kalitesi artırsın diye ama gliforu yan etkisi çokmuş ben başka bi ilaç alabilirim

Günaydın tatlım bugün aşırı kaygan akıntım var dün gece yine kasığım ağrıdı acaba çatlama mı koyuluğa devam mı edecek
Benim o akıntıdan bir gün sonra pik oldu canım bakalım senin nasıl olacak Macunum gelse de bende başlasam hemen, çok heveslendim, bence sen bu ay çok güzel yumurtlayacaksın bebiş gelebilir Uzun süredir güzel haber alamıyoruz Ekimde peş peşe alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…