Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim o akıntıdan bir gün sonra pik oldu canım bakalım senin nasıl olacak :KK6: Macunum gelse de bende başlasam hemen, çok heveslendim, bence sen bu ay çok güzel yumurtlayacaksın bebiş gelebilir :KK6: Uzun süredir güzel haber alamıyoruz Ekimde peş peşe alalım inşallah:dua::anneadayı::KK200:
Yaa inşallah canım fayda eder macun sen de dene inşallah olacak kısa zaman içinde 🙏

Bu aya çok pozitif başlamıştım ama olmadı canım maalesef, 1-2 güne adet olurum bekliyorum :KK43: İnşallah yapışıklık vs dertleriyle uğraşmam bir de, deli gibi korkuyorum umarım kalıcı bir sorun kalmamıştır bu kurtajlardan..Macun sipariş ettim bir de onu deneyeceğim bu ay, beslenmeyi de bozmuştum onu tekrar düzene sokacağım :dua: Sen nasılsın :KK68:
Onun acısını ben bilirim en iyi. Benim kürtajdan sonra parça kaldı içimde iki ay sonra anlaşıldı bu ve ben histereskopi oldum parça alındı o şekilde ardından üç ay korunma süresi sanki vaktim var benim öyle. Şimdi korunma süresi bitti üstünden 4 ay geçecek neredeyse bişey yok doktora gittim bu sefer inferlite alanında uzman bir dr hsg istedi onu da çektirdim yapışıklık var dedi Ufak tefek ama etkili değil dedi doğal yolla denemeye ndevam

Onun acısını ben bilirim en iyi. Benim kürtajdan sonra parça kaldı içimde iki ay sonra anlaşıldı bu ve ben histereskopi oldum parça alındı o şekilde ardından üç ay korunma süresi sanki vaktim var benim öyle. Şimdi korunma süresi bitti üstünden 4 ay geçecek neredeyse bişey yok doktora gittim bu sefer inferlite alanında uzman bir dr hsg istedi onu da çektirdim yapışıklık var dedi Ufak tefek ama etkili değil dedi doğal yolla denemeye ndevam
Bu ay 3. deneme miydi canım?

Kızlarr 3 aydır bu kadar net bir yumurtlama göremiyordum 🥰 bu bile be kadar mutlu ediyor insanı inşallah hepimiz gebelik testinde de böyle çift çizgiler görebiliriz 🙏🏻 Var mı yumurtlamadaşlarlarım birlikte geri sayıma başlayalım 😂

Eklentiler

• 3850D90B-157E-48A4-A611-0F364A8C955F.jpeg
    3850D90B-157E-48A4-A611-0F364A8C955F.jpeg
    225,1 KB · Görüntüleme: 42
Kızlarr 3 aydır bu kadar net bir yumurtlama göremiyordum 🥰 bu bile be kadar mutlu ediyor insanı inşallah hepimiz gebelik testinde de böyle çift çizgiler görebiliriz 🙏🏻 Var mı yumurtlamadaşlarlarım birlikte geri sayıma başlayalım 😂
İnşallah canım inşallah 🙏💗 ben birazdan yapacağım test dün pike yakındı bakalım bugün daha mı koyu yoksa çatlama mı belli olcak🥰

ne kadaa güzel biiir pikk 😍 darısı başımıza minseo minseo 😇

Insallah 14 gün sonra da pozitif testini görürüz kuzum :anneadayı::KK200:

Kuzu ben haftaiçi ins direnci için ilaç alıcam dahiliyeye gidene kadar 2 hafta kullancam beslenmeye de dikkat ederek kaça düşmüş ona göre devam edicem ins direnci olmayanlara bile glifor veriyolar yumurtalık kalitesi artırsın diye ama gliforu yan etkisi çokmuş ben başka bi ilaç alabilirim
kuzu valla benim annem hep bana glifor yada glukofen kullan derdi. benim kuzenimde de bu sorun vardı seneler önce, doktora gitti glukofen verdi kullandı sonra gebe kaldı. yan etkiler mutlaka vardır babam da senelece kullandı sonra insüline geçti. bakalım benim testlerin tamamı çıksın dahiliyeci ne diyecek, gerçi tavrını ve tutumunu beğenmedim hiç. yani o kadar düz mantıklar ki, bazen anlamıyorum doktorları.

kuzu valla benim annem hep bana glifor yada glukofen kullan derdi. benim kuzenimde de bu sorun vardı seneler önce, doktora gitti glukofen verdi kullandı sonra gebe kaldı. yan etkiler mutlaka vardır babam da senelece kullandı sonra insüline geçti. bakalım benim testlerin tamamı çıksın dahiliyeci ne diyecek, gerçi tavrını ve tutumunu beğenmedim hiç. yani o kadar düz mantıklar ki, bazen anlamıyorum doktorları.
Baban şeker hastası mı oldu ☹ sen şuan kullanmıyosun di mi? Ben başlamayı düşünüyorum benim annemin ins direnci 3 çıktığında doktor ilaç vermişti diyet ve ilaçla 1 lere düştü. Ben haftaiçi alıcam ama hamilelik varsa sıkıntı olur mu bu ilacı içmek

Baban şeker hastası mı oldu ☹ sen şuan kullanmıyosun di mi? Ben başlamayı düşünüyorum benim annemin ins direnci 3 çıktığında doktor ilaç vermişti diyet ve ilaçla 1 lere düştü. Ben haftaiçi alıcam ama hamilelik varsa sıkıntı olur mu bu ilacı içmek
canım sanmam çünkü kuzenim hamileyken bile belli bi müddet devam etti. evet bizde baba tarafım hep şeker hastası bu kuzenim de baba tarafından hala kızı :KK43: genetik yani anne tarafında da guatr tiroid haşimato sorunları var :KK43: benim vucüt bence hepsini çekmiş kendine 😀

kızlar bişi sorxcam şimdi benim demir düşük d vit düşük folik kullanıyorum bunların hepsinin bi arada olduğu bi takviye yok mu yahu alalım gitsin bi avazda. omega takviyeli falan bişiyler

X