Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iste 1 yıldan az olursa beklemeyi dusunuyorlar ama israr edin yumurta takibi istiyorum pko oldugum icin diyin.. eger yine hamilelik olusmazsa tüp bebek mantıklı esinizde sperm azlığı oldugu icin

Doktor bana sordu ne zamandır korunmuyorsun bende hiç korunmadım dedim ama yine de yapmadı, başka doktora gidip teklif edeceğim sonuçta benim kararıma bağlı değil mi insanlar tüp bebek bile istiyor direkt,

Doktor bana sordu ne zamandır korunmuyorsun bende hiç korunmadım dedim ama yine de yapmadı, başka doktora gidip teklif edeceğim sonuçta benim kararıma bağlı değil mi insanlar tüp bebek bile istiyor direkt,
Aynen oyle evde ovu takibi pki oldugum icin yapamiyorum yumurta takibi yapmanizi istiyorum diye belirtirsn

Aynen bende geçen ay yaşamıştım tıpkı tarif ettiğiniz gibi oldu, hatta başka bir varsayımım var eğer tutarsa burda bahsedeceğim size de
bahset canım bugün çok aktif olamadım ben de sanırım bir hafta içinde çok kan vermekten resmen günü baygın geçirdim. 😓 minseo minseo sen ne yaptın kuzu insülin direnci hatersler 😚

Değerlendireyim ozaman nolur nolmaz🤭😂

Bİr şey sorabilir miyim özel olacak ama değerlendireyim dediğiniz zaman hemen oluyor mu o an kocanıza bunu nasıl belirtiyorsunuz yoksa düzenli bir ilikiniz olduğu için zaten denk geliyor mu, ben çaktırıyorum hep yumurtlama günüm bugün bak diye ve eşim stres oluyor

Bİr şey sorabilir miyim özel olacak ama değerlendireyim dediğiniz zaman hemen oluyor mu o an kocanıza bunu nasıl belirtiyorsunuz yoksa düzenli bir ilikiniz olduğu için zaten denk geliyor mu, ben çaktırıyorum hep yumurtlama günüm bugün bak diye ve eşim stres oluyor
Yok vallahi akışına bırakıyorum söylemiyorum bugün olması gerek falan diye ben istiyomuş gibi davranınca geliyo zaten ama bu kişiden kişiye farkeder tabikii

bahset canım bugün çok aktif olamadım ben de sanırım bir hafta içinde çok kan vermekten resmen günü baygın geçirdim. 😓 minseo minseo sen ne yaptın kuzu insülin direnci hatersler 😚

Pko sisters koyuyorum adımızı😂artık her şeyin birbiriyle bağlantılı olduğunu öğrenip mini bir pratisyen helim kadar bilgi sahibi oldum bu konuda ,nirvana eşittir ben

Pko sisters koyuyorum adımızı😂artık her şeyin birbiriyle bağlantılı olduğunu öğrenip mini bir pratisyen helim kadar bilgi sahibi oldum bu konuda ,nirvana eşittir ben
😁 ben de aynen ya arkadaşlarım da biliyo durumu kimin başına bişi gelse beni darlıyo gebe kalmak isteyen iki arkadaşım daha vae wapp grubumuz var . görseller testler zart zurt dolu😇 çok amacına yönelik kimse napıonuz ne ediyonuz diye sormuyo ovü yaptım bakın kan verdim bakın 😁

E tabi ki herkes bir hayat anladım tamam ben de çaktırmayım :)
Çaktırma strese sokma ne o stres olsun ne sen normal davran sen istemez bunu mecburiyet gibi sadece bebek olsun diye görürsen olmaz sende akışına bırak canım rahat ol ol ki rahimde gebeliğe hazırlasın kendini stres olursan bu sefer olsun diye düşünerek yaparsan daha çok stres olursun. Kusura bakma böylede çok açık oldu ama🤭

Kuzu seksi bişeyler çek üstüne. İki cilve yap zaten bişey söylemene gerek kalmaz.

Ben bugünü değerlendirmemiz lazım diyorum tamam diyor öyle 😆

X