Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklisin bel baglayip kendimi kaptirmiyorum sadece bir ihtimal olarak goruyorum sadece
Bi de lütfen klinik ortamına gideceğini söyle. Öyle evde vs yaptırma. Allah korusun enfeksiyon riski çok yüksrk bir işlem. Steril bir ortam ve malzeme gerektiriyor. Kaş yapayım derken göz çıkmasın.

Kızlar 10+3 bana tahmin yapın cinsiyet 2. Gebeliğim

Eklentiler

• 1914B2AE-72F1-483B-8061-73C560A56B33.jpeg
    89 KB · Görüntüleme: 58
Proxywomen kullaniyorum 2 aydir ama içinde omega yok canım, ne önerirsin ne alayım? Omega da alayım

Proxywomen kullaniyorum 2 aydir ama içinde omega yok canım, ne önerirsin ne alayım? Omega da alayım
Möllers güzel canım kadın doğum doktorlarıda öneriyor, coraspin iğne vs ilede beraber kullanılmasında sıkıntı olmadığını söylüyorlar. Möllersin kapsül seklinde olanından kullanıyorum ben

Eklentiler

• DD9D33A9-8F01-45FC-9F57-AFD9A305B7FB.jpeg
    45,4 KB · Görüntüleme: 50
Bi de lütfen klinik ortamına gideceğini söyle. Öyle evde vs yaptırma. Allah korusun enfeksiyon riski çok yüksrk bir işlem. Steril bir ortam ve malzeme gerektiriyor. Kaş yapayım derken göz çıkmasın.
Yok abla ev vs gibi bi yer degil klinik ortamina gidicem yarin insallah

Kac yıldır deniyodunuz doktorlar 1 yıl olmadan bu tür tedavlere yanasmıyorlar
Evelenli 2 buçuk yıl oldu en başından beri korunmadık ama yeni evli olduğumuz için çok düzenli bir özel hayatımız olmadı, son 9-10 aydır gerçekten düzenli oluyor 2 güne bir 3 güne bir geçen ay gerçek mana da çalışma yaptık ya resmen tabiri caizseolmadı doktor pko olduğunu kesin söyledi artık, eşimde de sperm azlığı çıkınca doktor direkt tese yapıp tüp bebek dedi,

kızlae bugün testler verdimdi şimdi baktım tokluk kan şeker 63 çıkmış ref aralığı 80-140 bu insülin direncine işaret eder mi sizce ?

Iste 1 yıldan az olursa beklemeyi dusunuyorlar ama israr edin yumurta takibi istiyorum pko oldugum icin diyin.. eger yine hamilelik olusmazsa tüp bebek mantıklı esinizde sperm azlığı oldugu icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…