Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dur bakalm regl gelene kadar umutsuz olmak yok ağrın falan mı çok niye umutsuzsun
Bende yeni adet dönemimi beklemekteym kuzum insallah hazran annesi oluruz hedef o yediklerine dikkat et elbet yine gelicek minik yavrun
Hiçbir belirtim yok his de yok emindim ama bugun kesinlestirmek için test yaptım, 12. gündeyim olsa silik de olsa çıkardı bir şeyler, bir ağladım ferahladım reset attım, adet belirtilerim de başladı zaten, insallah temmuz annesi olabilirim Allah hepimize sabır versin

Dur bakalm gec dollenmedir aglamak icin erken regl olunca aglayip rahatlardn belkide bosa üzdün kendini insallah dedigim gibi minik yavru gec döllenmstr ve seninledir

melinda- inşallah güzel haberler verirsin cnm kırmızlar gelmediği sürece Umut var Ben Bugün regl oldum cnm 2 gün önce geldi artık belirtilere hiç inanmıyorum
Belirti aramamak lazım da elimizde değil ki arıyoruz hep İnşallah önümüzdeki ay goruruz çift çizgileri...Ben test yaptım negatif canım, ağrım da başladı bakalım bekliyorum

Belirti aramamak lazım da elimizde değil ki arıyoruz hep İnşallah önümüzdeki ay goruruz çift çizgileri...Ben test yaptım negatif canım, ağrım da başladı bakalım bekliyorum
Aynen cnm istemsizce acaba mı diyoruz. İnşalalh cnm bende yapmıştım test negatifti bugunda geldi kırmızlar nasıp vardır bi hayır önümüzdeki ay inşallah dediğin gibi çift çizgiyi görürüz cnm

Cvp verecek kimse yok mu
Canım benim kendimden örnek vereyim ama herkes aynı olmuyor benim yumurtlama agrım başlıyor şiddetli şekilde ve 3 gün sonra pik gösteriyor teste senin de belki öyle olabilir bir kaç güne pik olur bugün 11 günü sanırım 22 sine pik olabilirsiniz

Kızlar ben yedim bugün bat 16 ekim bakalım kırmızı testleri ne zaman müjdeleyecegiz

A Aleyna0825 bugün 11. Gün sanırım senin dün benim de böyle silikti gece sol kasığım aşırı ağrıdı hatta bacağıma belime vurdu ağrı öğlen pik olmuştu yarın tekrarla canım bakalım nasıl çıkacak

melinda- kuzucum omega 3 kullanmıyorsan onuda kullanabilirsin normalde de hem takviye gıda olarak iyi, yumurtaların gelişmesi ve kaliteli olmasınıda destekliyor. Bide kan sulandırıcı etkiside var pıhtılaşması olanlarada öneriliyor

Benim de oyle olabilir abla 22:00de tekrar test yapim mi yapmiyim mi kararsiz kalmistim

Pko da cok yumurtlama olur canm normal yumurtlama harcndede bu testletde piki görürdün testin bozuk olma ihtimali olabilir
NASıl yani illa ki koyuluk görülür müydü o zaman çatlama olmuş bende silikleşti bir kaç gün daha yapacağım eğer tekrar koyulaşmazsa testler bozuktur, zaten iki kere yaptım

Bakalim benim genellikle yumurtalama gunum agrim olur ama bugun karnimin altinda agrim olunca belime de vurunca acaba erken mi yumurtluyorum dedim 22:00 test yapsam mi bilemedim

NASıl yani illa ki koyuluk görülür müydü o zaman çatlama olmuş bende silikleşti bir kaç gün daha yapacağım eğer tekrar koyulaşmazsa testler bozuktur, zaten iki kere yaptım
Görülurdu tabi pko olanlarda ovu testi takibi yapmak zor olur en iyisi doktor esliginde yumurta takibi yapmak canım

Benim de oyle olabilir abla 22:00de tekrar test yapim mi yapmiyim mi kararsiz kalmistim
Yapma bugün daha canım hergün aynı saatte yapsan yeterli aslında ben saat 5 gibi yapıyordum genelde pik olacaktır bir kaç güne belki yarın bile olabilir hiç belli olmaz bir anda test pik olabilir

Yapma bugün daha canım hergün aynı saatte yapsan yeterli aslında ben saat 5 gibi yapıyordum genelde pik olacaktır bir kaç güne belki yarın bile olabilir hiç belli olmaz bir anda test pik olabilir
Ama benim gibi birden yükselip düşüyorsa lh ı yakalayamabilir benim gündüz yaptığım test silik akşam 10 daki koyu çıktı mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…