Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yapma bugün daha canım hergün aynı saatte yapsan yeterli aslında ben saat 5 gibi yapıyordum genelde pik olacaktır bir kaç güne belki yarın bile olabilir hiç belli olmaz bir anda test pik olabilir
Yapma test dedim ama karar senin yinede canım rahat edemeyecek sen yap herkes farklı biliyorsun belki senin yumurtlama kaçırma olasılığın olursa vebal bende kalmasın aklını dinle vücudunu az çok sen daha iyi tanırsın kuzum

Ama benim gibi birden yükselip düşüyorsa lh ı yakalayamabilir benim gündüz yaptığım test silik akşam 10 daki koyu çıktı mesela
Çok haklısın Evet canım benim şimdi düşündüm o yüzden tekrar yazdım her kez farklı tabi kaçırma olasılığı varsa benim yüzünden kaçmasın allah korusun üzülürüm

Aynen canim bi yapim icimi rahatlatiyim cok stresliyim
Yarin hacamatciya gidicem insallah esimle arkadasim cocuk icin gitmis ve simdi 2 aylik hamile bakalim bizde tutacak mi
Hacamat a gidince banyo yapamıyorsun bir kaç gün kuzum eee pik görürsen degerlendiremeyeceksin nasıl olacak ozaman

Dun aksama ve onceki aksam degerlendirme oldu olmazsa bu aksam da olsun diyorum 1 gun yapilmiyor diye biliyorum
Yemgem yaptırmışdı ona 3 gün falan yapma demiş di sanırım canım enfeksiyon kapmasın yara kanama yapmasını diye sen yinede sorarsın yaptırmadan önce

Hacamat a gidince banyo yapamıyorsun bir kaç gün kuzum eee pik görürsen degerlendiremeyeceksin nasıl olacak ozaman
2 gun yapmasam yetermis eger bu 2 gun icinde pik olmazsa 3 gun mutlaka gorurum ozmnda degerlendiririz insallah hem o zamana kafar spmerm de kalitesi atmis olur

2 gun yapmasam yetermis eger bu 2 gun icinde pik olmazsa 3 gun mutlaka gorurum ozmnda degerlendiririz insallah hem o zamana kafar spmerm de kalitesi atmis olur
Yaptirana sordum 2 gun dedi abla
Tamam canım ekim güzel haberler verirsin inş hacamattan korkmasam yaptıracağım ama o sülük olayı beni bitiriyor sürüngen ve böcek fobim var görsem yolumu degiştiriyorum Rabbim affetsin

Tamam canım ekim güzel haberler verirsin inş hacamattan korkmasam yaptıracağım ama o sülük olayı beni bitiriyor sürüngen ve böcek fobim var görsem yolumu degiştiriyorum Rabbim affetsin
Ben daha once ayak parmagima koydum 2 tane hic hissetmiyorsun abla bakmiyicaksin gormezden geleceksin ki yapirasin ben de bocekten tiksiniyorum ama kendimi avutuyorum pes etmek yok diyorum korkmamaya calisiyorum 🙈😅

[/QUOTE]
Amin insallah abla insallahhh 🤲🏻💕

minseo minseo Hirasarem Hirasarem kizlqr testim silik cikti 20200919_221937.jpg

Güzelim nasip kısmet işi bunlar. Allah ol der olur. Arkadaşının olayını hacamata bağlayıp sen de bel bağlayıp kendini çok kaptırıp umutlanma diye söylüyorum. Sırf hacamatla olsaydı ben futbol takımı kurmuş olurdum.
Haklisin bel baglayip kendimi kaptirmiyorum sadece bir ihtimal olarak goruyorum sadece

X