Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah idrar testinin markası neydi acaba?

Ben de cok özledim sizle sohbet etmeyi. Valla hic bi topik sizin gibi olamaz :)
Bizde kuzum sen sağlıkla su 9 ayı gecirde kuzum sohbetimizi ederiz nasıl gidiyor tsh kontrollerini yaptriuosun dimi

hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin insallah

minseo kuzum tahlillerin güzel çıkmış insülin direnci de aşırı yüksek değil zaten, hemen düzeleceğine inanıyorum.
bu arada çocuk dediğin anda infertilite yazıyorlar bende bir sürü muayene var infertilite tanılı

Bu arada kızlar ig da @ embriyologidilbozkurt u takip etmenizi öneririm çok faydalı bilimsel paylaşımlar yapıyo doğurganlık üzerine Sohrab eczhnm @severenim15
Takibe alıyorum hementesekkurler cnm bu arada dahılıye de yaptırdıgın testlerin hepsıne ben de baktırmıstım d vitamını harıc mart ayı basında gıtmıstım tam pandemıden once dahılıyecı kucuk ılce bakılmıyor diye onu ıstemedı muhtemelen

Kuzum insülin direncin 3.9 cıkıyor ilac vermedı mi sana?
Canım dahiliye doktoru 3 dedi en son yaptırdığım testte tiroid etkiliyor yüzde 90 ilaç kullanınca düzene girer o da dedi tiroid ilacı verdi ayın 26 sında kontrolüm var bakalım düşmüş mü düşmediyse ilaç isteyeceğim

Tiroid ilacından umutluyum hipofiz bezi ikisinin ortak noktası birinde olan sıkıntı diğerini etkiliyor dedi bakalım kuzum 2 hafta sonra yeni sonucum ne olacak ama hala yüksekse versi glifor falan düşsün di mi

Toplu gonderdıgın testlerdekinde 3.02 cıkmıs.. Benım de yenı bakıldı 3.1 e dusmus ilaca devam dedı 1 2 kılo ver dedı bi de

Tiroid ilacından umutluyum hipofiz bezi ikisinin ortak noktası birinde olan sıkıntı diğerini etkiliyor dedi bakalım kuzum 2 hafta sonra yeni sonucum ne olacak ama hala yüksekse versi glifor falan düşsün di mi
Ben diaformın kullanıyorum, kadın dogumcu lar genelde glifor verıyor, bana dahılıyecı vermıstı, az bi beslenmene dıkkat edersen Bı de gunluk yuruyus yap tempolu.. Cabuk duser benım kı 6.9 dan dustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…