.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Bende çalışıyorum ama şükür nöbet gibi bir durumum yok klasik memur 08:00/17.00 geçen ay ev taşıdık tadilat vs.. kayınvalidem annemde filan kaldık hep... doğal olarak gitti bütün günler benimde adetlerim çook düzenlidir bir gün sektiğini bilmem ama hamilelikte hormonlar çok yükselmiş normale dönmesi zaman aldı birde kürtaj olunca üzüntü stres toplanmam çok zor oldu doktorum sağolsun destek verdi çok.. bu ay tam zamanında 28. günde geldi rahatladım çok ihtiyacım varmış bunu görmeye korkuyordum ya düzensizleşirse diye... bu ay BİZİM ayımız inşallahhhh hep beraber yazacağız ard arda ohhh

canım adetin bittiği gibi 2 gün arayla dene erkeklerin sadece %10u hergün iliskiyle spermi azalmıyormus o kısımda değilsen her gün dene ,,,,umarım güzel dileklerin gerçek olur Allah yardımcımız olsun

her gün değil de gün aşırı daha iyi gibi sanki canım.... bu ay sıkı takip var hadi bakalım inşallah regl bitmek üzere ya bugün ya yarın...........

Seninki gbi olsaydi keske esimin isi.ama malesf.askeri personel ve dogudayiz.oyüzdn cogu zaman göremiyorum.bzmde sorunumz bu

canlarım selam öğle arasında arkadasla yemeğe çıktık dönüste bir mağazaya girdik yeni acılmıs orda 6aylık hamile bir bayanla konustuk iste bu bana yakısrmı felan diye sorunca spiral taktırmıs 9ay önce 6aylık gebe inanamadım ne tuhaf Allah verince veriyor,,,
zuhal benc ekesinlikle 2 3 günde bir lazım tüm doktorlar hergün girilen iliskide erkeklerin sadece %7-10 gibi bir kısmının spermleri acalmıyor gerisinin azalıyor diyor buna bakarak 2 3 gün aslında mantıklısı umarım allah bizede nasip eder

herkes adet olmuş
bizde iş yok kızlar ya
hadi tombikkuş sen güzel haber ver bari

foruma girmicem dedim ama dayanamadım arkadaşlar beklemedeyim ama sürekli rüyalar görüyorum ya güya takmıycaktım :)

foruma girmicem dedim ama dayanamadım arkadaşlar beklemedeyim ama sürekli rüyalar görüyorum ya güya takmıycaktım :)

etkilemiş gibi olmıyayım ama, ben hamile kaldığım ay sürekli rüya görüp durdum..
hep güzel rüyalar görüyordum bebişle ilgili..
taki o geceye dek..
gece bebeğim olmuş ama özürlü olduğunu gördüm..
down sendromlu bu çocuk diye şaşırmıştım rüyamda..
o sabah düşük yaptım

rabbim sağlıklı sıhhatlli evlatlar nasip eylesin cümlemize inşallah

amin canım inşallah ya rüyamda sürekli testlerim çift çizgi çıkıyor :)

hatunlar günaydın :) sabahın köründen beri ayaktayım bir saate kadar hastaneye kan vermeye gidicem dayanamıycam artık. Negatifse de rahat rahat adet olurum böyle düşündükçe adetim gecikecek o daha kötü. 10 gündür akıntım var ateşim 36,3-36,4 te sabitlendi. Bakalım ne çıkacak? Sonucu alır almaz yazıcam :)

günaydın canım hayırlı haberle gell inşallahhh

evet canım bencede bir de hergün olunca görev gibi görülür sanki.... ben böyle birşey düşünmek istemiyorum .... sırf bebek olsun diye ilişki yanlış o zaman stres artıyor zaten tatlımm

Seninki gbi olsaydi keske esimin isi.ama malesf.askeri personel ve dogudayiz.oyüzdn cogu zaman göremiyorum.bzmde sorunumz bu

üzüldüm canım ama olsun daha önce olmuş şimdi niye olmasın..... nisan da yazacağız hamileyim diye inanıyorumben

Kızlar 1 saat önce kan verdim son 1 saatim. Negatif çıkacağını biliyorum ama yine de emin olursam rahatlıycam. Tuğçe sen daha baktırmadın mı çatlıycam meraktan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…