.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

mahsum ;ayda 1 2 ağrıkesici bile fazla,,,
bana doktor içersen rahiminde tahribatlar baslar iç organlarında su toplar demisti doktora git basın için öncelikle ...yıllık izinide bence kaçırma

süpersininz kızlar herkes hamişşş olsun artıkkkkkkkk inşl

kızlar ben öncelikle şunu söylemek istiorummmm illa adetin 12.ile 16. günleri hamilelik için şart değil ben o günlerdede ilişkiye girdim ama benim bebişim sanırım daha sonraki günlerde olduuu:) klasik pozisyonda ilişkiye girdik sonra eşim beni silkeledi ben bunn çok faydası oldunu düşünüorum çünkü ben geçen ay uye olmuştum buraya burdan öğrendim uyguladım ve tuttuu::) bide arkadaşlar eşim yusuf süresi okudu bu ay nedendir bilmem etkisinin oldunu düşünüorum bi tanıdık sölemiştii eşin okusun dieee tavsiye ederim:) sormak istediniz bişe varsa sorabilirsiniz ama rabbim isteyen herkese en yakın zamanda verir inşşşş stres yapmayın sabırlı olunnn canlarımmm duamdasınızzz:)

arkadaşlarrr hepinize selam :))

onyediocakcım, testi tekrarladım sabah gene silik çıktı başka bir test daha aldım yaptım onda da silik var ama ben görmek istediğim için gördüğümü düşünmeye başladım zaten daha erken sanki. adetime az kaldı bekleyeceğim olmazsam hemen kan vericem :)

güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum, hamiş arkadaşları da tebrik ediyorum. Herkesin bebişi olsun gaari :)

Bende adet gördüğüm tarihi heyecanla bekler oldum :))
Hepimiz için hayırlısıolsun tombikkuscum.

mrb kadınlar klubune daha önceleride giriyordum ama bu kadar sık değil cünkü izmirdeydim tabi çevre var aile var gerek olmuyodu belkide ama tayın çıktıktan sonra burda aileden uzak ve yalnız senin gibi insanlar arıosun tamda bu sitede kaderdaşlar mevcut bende bebek çok istiyorum ama nedende psikolojim halen kabullenemiyo fizyolojik durumdan korkuyorum sanırım yada gözümü bu konuda çok korkuttular zaten birde takan biri olunca eyvahki eyvah ama nasip ne zamansa o zaman olur zaten önüne geçemeyiz korksak bile

amin canım insallah bu ara topık cok ugurlu masallah kım gelse hamıleyım dıo :)) cok mutlu edıo bu ınsanı darısı bize insallahhh

amin tatlım kürtajdan sonra denemeler için ilk ayımdı ama malesef düzenli ve sık olmadı yumurtlama günlerini de kaçırdım ev telaşı vardı o yüzden.. ama şimdi regl biter bitmez başlasın sıkı çalışmalar inşallah nisanda yazacağım bende hamileyim diye

ayyy hamile misin hadi inşallah canım benim............

ben eczane testlerine hiiiiiiiiiiiiç güvenmiyorum..
kendi yaşadığımdan da,arkadaşlardan duyduğumdan da..
o yüzden direk kan testi diyorum cnm..

ama inş pozitiftir elbette

ben eczane testlerine hiiiiiiiiiiiiç güvenmiyorum..
kendi yaşadığımdan da,arkadaşlardan duyduğumdan da..
o yüzden direk kan testi diyorum cnm..

ama inş pozitiftir elbette

Benim de hiç güvenim yok geçen ay yaşadığım pre...tor faciasından sonra. o yüzden adeti bekleyip kan vermeyi düşünüyorum.

selam kızlar günaydın. sabah idrar testinde tek çizgi çıktı. Bu sabah doktora gittik. hastaneden geliyorum şimdi doktor ultrasonla baktı bişey yok, kist falan. kana bakalım gebelik olabilir ama belki stresten falan da olmuş olabilir dedi. Kürtaj olmak adet dönemlerini kesinlikle bozmazmış sadece kürtajdan sonraki ilk adet bi on güne kadar gecikebilirmiş. kan testi yaptırdım. sonuçları iki saat sonra çıkacak. ama ben işten çıkınca gidicem almaya. sabırsızlanıyorum. kist yok deyince de içim rahatladı. aman bebek yoksa da stresten geç olsun yeter ki başka bi hastalık falan olmasın.
Öptüm hepinizii..

Kizlar benim kırmızılar gelmek üzere.wcde bikac damla geldi.belim cok agriyo.belirtilere takilmicm artk neyse önümüzdeki maclara bakcz artk

Kan insallah pozitiftir cnim.bnimde kürtajdan snra 17sinde oldu hep gecen ay 13ünde buay yine 13halbuki subat 28cekti anlamadm bende.hakkmzda hayrlsi artk

sabah görümcem aradı 22 yasında bebek istemeye baslamıslar ama5 ay olmamıs 6.ay gebe kalmıs sonra 10 yıllık bir aradan sonra ramazan ayında oğlunu doğurdu soğan kürü ile kistinden kurtulmus ;
ve kist gidince doğurmus ne tarih takibi yapmıs ne yatmıs ben ilk ay "çok isteme"sendromum yüzünden
midem bulandı
karnım sisti
basım döndü
atesim çıktı
dudaklarım uçukladı
bacaklarım davul gibi oldu
sivilcelerim çıktı
:
AMA SONUÇ HÜSRAN OLDU
bu ayda aklıma bu siteye girdikçe bebek geliyor doktor çok isteme durumundan bunları sen uyduruyorsun dedi karınm gazdan sismis midemde gastrit yüzünden yanıp bulanıyormus biraz daha sakin olma kararımı bu konusmadan sonra almıstım umarım zamanı gelince sağlıklı gebelikler geçiririz mühim olan bu

ttmm son durum ne
tombik bence cumaya randevu al günüm gçti de bir test yapsın sana günüm gelmedi felan deme =) eczane testine eczacı tanıdıklarımız bile güvcenmiyor=) sen üstelik geçen ay hsran yasadın umarım hakkında hayırlısı olur cnm

mrb bende hamilelik istiyorum bu ay olmadım bekliyorum:)

Kizlar benim kırmızılar gelmek üzere.wcde bikac damla geldi.belim cok agriyo.belirtilere takilmicm artk neyse önümüzdeki maclara bakcz artk

benimde bugün geldi...deli gibide karnım ağrıyo tarlusal'a başlamıştım dün,daha bi defa içtim sabahına hastalandım

lanet olasıca batlar aynı oldu bu ay :)

gerçekten heee..şansa bak..3'ümüzünde arka arkaya oluverdi,1'er 2'şer gün arayla..
artık diğer aya hep beraber aynı anda umut bağlarız yada umutsuzluk her neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…