.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

ay kızlar gece bir rüya gördüm hayır olsun. Üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım (erkek) ile evlenmeye karar veriyoruz. Beni ailesiyle tanıştırıyor ve diyor ki haziran ayında evleniyoruz. ay o kadar çabuk mu bundan benim neden haberim yok diyorum ama çok seviniyorum. sonra bi duruyorum ee eşimi napıcam nasıl boşanıcam diye düşünüyorum kendi kendime:) az önce rüya tabirlerine bakayım dedim hayatımda gördüğüm en tuhaf rüyalardan biri çünkü:) bakınca ne görsem beğenirsiniz: 'evli bir kadinin baska bir erkekle evlendigini görmesi bir çocuk dogurmasi ile yorumlanir. ' buyrun buradan yakın :)
allah hayıra cıkarsın canımm.insallah rüyanda cıkan anlam gercek olur :) buarada sen test ıkı farklı marka mı yaptın..bence cnm bıda yapma bosuna ben gıbı bıton para verme en garantı kan..idrarda cıkan ınsallah gercektır..topıge gırınce dırek güzel sonuclar ögrenmek mutlu edıo ınsanı..insallahh sen ve ısteyen herkesn bu ay olur amıınn:KK16:

cnm ıkıncı cızgı görünüo ınsallah vardr bebıs

canım günaydın:) güzel dileklerin için teşekkür ederim:) dün akşamdan beri 3 farklı markayla test yaptım en son bu sabah yaptığım daha güvenilir geldi bana. bilmiyorum ama bu sabahkinde de dediğim gibi çok silik bir çizgi görünüyor. Biraz beklemeye karar verdim adet görmezsem direk kana gidicem. test manyağı olmanın anlamı yok :)

slm canım geçmiş olsun öncelikle ailen izmirde sanırım dikkatimi çekti yorumun benimde ailem izmirde ve izmiri çok seviyorum gerçi memleketimizin her yanı güzel eşimin tayini nedeniyle bizde geliboludayız
ben çalışmıyorum çalışmak istiyorum tabi yani atanmak çocukla nasıl olcak bunlar diye düşünmüyo değilim ama nasip artık bu arada hiç hesapta yokken birden çocuk isteği doğdu bazı belirtler var gibi neredeyse 3-4 gün olcak aşırı kasık ağrısı biraz bel ağrısı midede yanma ve midede tuhaf bi his var birde dün gece nefesim daraldı biraz o kadar test yaptım ama negatif sanırım biraz erken oldu adetimin gelmesinede az kaldı sende nasıl bir süreç olmustu son ana kadar merak ediyorum RABBİM herşeyin hayırlısını versin sonuçta RABBİM ne yazdıysa o olur bebeğin zamanıda bellidir bir istesekte istemesekte sonuçta korunurken hamile kalanda var çok isteyip kalamayanda RABBİM KİMSEYE ARATMASIN
selam cnm..evet ailem izmirde bende izmirliyim..tayın dolayısıyla dogudayım..canım o ıstek burda bende de dogdu tanımadgım yer yalnızım kımsem yok ve esım arada bı gelıo oyuzden bbek calısma ımkanım suan yokken büyür..batıda da calısbırım dıe düşündüm..bende de saydıgın belırtıler varama bebege yormak ıstemıorum sonra olumsuz olunca hayal kırıklıgı oluo ınsallah senınde benımde bu belırtıler bebege ısarettır.ben öncekı hmılelgım bilinçli olmadı oyuzden sunu yaptım sunu yapmadım dıyemem.çünkü aklımzda bebek fikri yoktu tabı olunca cok sevındık oda ayrı..belirti kabızlık ve göğüslerın şişip damarlanmasını hatırlıom ara sıra bas dönmesitabı..ama herkeste degısebılıo bu belırtıler ben 9 haftalıkken kalbı durdu ızınde ızmırdeyydık orda kürtaj oldum bebekle gıdıp bebeksız döndüm anlıcagın..şimdi yıne düşünüorum esım evde oldugu sürece :KK70: insallahh bu ay tutmstr hayırlısıolsun hakkımzda.:KK16::KK16::KK9::KK9:

canım günaydın:) güzel dileklerin için teşekkür ederim:) dün akşamdan beri 3 farklı markayla test yaptım en son bu sabah yaptığım daha güvenilir geldi bana. bilmiyorum ama bu sabahkinde de dediğim gibi çok silik bir çizgi görünüyor. Biraz beklemeye karar verdim adet görmezsem direk kana gidicem. test manyağı olmanın anlamı yok :)
evet cnm benım yarın bat ama subat 28 cektı ınsalah gelmz...göğüslerım kocamn oldu ınsllah bebktr :KK70::KK35::KK35:

Canım kombikin dediği gibi yerlesme 7-10 gün arası gedçeklesiyor bana gecen ay oldu öbür gün adet oldum 2 3 gün bekle sonra test yaptır adetine 2gün kala kanda çıkabiliyor.tombikkus sen testi yeniledinmi tuğçe doğru söylüyor kan en garantisi ???

inşallahhh allah isteyen herkese nen kısa zamanda nasip etsin inş

arkadaslar yazsanıza ya ne yaptınız nasıl oldu neleri denediniz adet bittikten sonra bizde bilelim merak ediyoruz =)
hayırlı uğurlu olsun sans getirsin sana bebeiğin canım

Kızlar sizden bir ricam var gebe kalanlar nasıl gebe kaldıklarını gün/sıklık/tarih/pozisyon::: Bu konuları yazarsa en azından bizlerede yardımcı olabilirler !

Kızlar sizden bir ricam var gebe kalanlar nasıl gebe kaldıklarını gün/sıklık/tarih/pozisyon::: Bu konuları yazarsa en azından bizlerede yardımcı olabilirler !

walla ben hiç bişey yapmadım özel olarak bi dediğim sirkeleme oldu okadar.ama biz gün aşırı değil hergün ilişkiye girdik.pozisyonda klasik işte.allahım herşeyin hayırlısını versin sanada inşallah tez zamanda sende hamile kalırsın ve diğer isteyen herkez.onyediocak bişey diyimmi en önemliside kafaya takmamak bence.işte yok diyolar mide bulantısı kusma aşerme tıksınme göbekte çıkan çizgi vs......onların hiç birini düşünme yok bende neden çıkmadı böyle olmadı falan diye herkezde farklı mesela bendee hiç belirti olmadı adet günüm geçti okadar yani demem o kii oluruna birak.seninde güzel haberlerini alıcaz inşallahh:)

kızlarr topiğe masallahh.haber üstüne haber alıozz darısı bize insallahh..hamile arkadasların hepsini tebrık ederım ..allah saglıklı bı sekılde kucaklarına almayı nasip etsin:KK9:

walla ben hiç bişey yapmadım özel olarak bi dediğim sirkeleme oldu okadar.ama biz gün aşırı değil hergün ilişkiye girdik.pozisyonda klasik işte.allahım herşeyin hayırlısını versin sanada inşallah tez zamanda sende hamile kalırsın ve diğer isteyen herkez.onyediocak bişey diyimmi en önemliside kafaya takmamak bence.işte yok diyolar mide bulantısı kusma aşerme tıksınme göbekte çıkan çizgi vs......onların hiç birini düşünme yok bende neden çıkmadı böyle olmadı falan diye herkezde farklı mesela bendee hiç belirti olmadı adet günüm geçti okadar yani demem o kii oluruna birak.seninde güzel haberlerini alıcaz inşallahh:)

canım benim haklısın bencede dün dedimya arkadasım kalkmıs zıplamıs gebe kalmasın diye ama kalmıs bu isler kısmet hergünde spermk sayısını azaltır diyor birde dizüstü biçimdede doktorum dedi spermler derinlere iner dedi ama ben gerçekten düsündükçe dediğin gibi sıyırıcam annemdede hiç belirti olmamıs onlar hep adet geçince baslıyormus umarım hayırlısı canım ne test alıcam ne doktora gidicem 1 sene beklicem umarım dualarımızı kabul olur

kızlarr topiğe masallahh.haber üstüne haber alıozz darısı bize insallahh..hamile arkadasların hepsini tebrık ederım ..allah saglıklı bı sekılde kucaklarına almayı nasip etsin:KK9:

allahtan hayırlısı gülüm umarım sağlıklı bebislerimiz olur azcık sabır iste sadece sen ne yaptın ???

canım benim haklısın bencede dün dedimya arkadasım kalkmıs zıplamıs gebe kalmasın diye ama kalmıs bu isler kısmet hergünde spermk sayısını azaltır diyor birde dizüstü biçimdede doktorum dedi spermler derinlere iner dedi ama ben gerçekten düsündükçe dediğin gibi sıyırıcam annemdede hiç belirti olmamıs onlar hep adet geçince baslıyormus umarım hayırlısı canım ne test alıcam ne doktora gidicem 1 sene beklicem umarım dualarımızı kabul olur

amin inşallahh..

off okudukça kafam karışıyor biri bana yardım etsin......
benim normal periyodum 37-38 günde bir falan oluyodu. kürtajdan(18 aralık) sonraki adetim 41. günde(28 ocak) oldu ve bugün 43. gün olmasına rağmen adet olmadım. 2 gün önce test yaptım tek çizgi çıktı ama kontrol çizgisi değil, diğeri. Ya test bozuk ya da negatif işte artık bilmiyorum. İşin kötü tarafı ne adet öncesi belirtilerim var ne de hamilelik belirtileri. Acaba başka bir rahatsızlığım falan mı var benimm???? :KK43:

X