.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

teşekkür ederim zelalcim bence de herşeyin hayırlısı. sağlıklı hayırlı bir evlat olucaksa tabii olmasını çok isterim. bakalım sabahı nasıl bekliycem :)

Rabbim insAllah hepimize saglikli ve hayirli evlat nasip eder..zor oldugunu biluyorum sende bir gun bende bir haftaydi :)

Biz de eşimle bebiş düşünüyoruz Allah'ım izin verirse.1-2güne adet görmezsem test yapıcam.gebelik testi yaparken,sabah kalktığımızdaki ilk idrarla yapılan test sonucunda mı daha doğru sonuclar verir?herhangi bir sebebi var mıdır kızlar?

Biz de eşimle bebiş düşünüyoruz Allah'ım izin verirse.1-2güne adet görmezsem test yapıcam.gebelik testi yaparken,sabah kalktığımızdaki ilk idrarla yapılan test sonucunda mı daha doğru sonuclar verir?herhangi bir sebebi var mıdır kızlar?

evet cnm ilk idrarla yaparsan testi iyi olur...ilk idrarda daha kesin ciktigini biliyorum cunku gun icinde o derece azalabiliyprmus ve pek net birsey olusmazmis...benim bildiklerim bu :)

Gün içerisinde ara ara hafif karın ağrısı (adet olacakmışım gibi) ağrı giriyor . Kısa süreli devam ediyor ve geçiyor. Adet dömenindeki gibi uzun uzadıya sürmüyor ağrı. Hamileliğin ilk ayında olur mu acaba böyle şeyler.yoksa ben bu ay ümidi keseyimmi :KK43:

Allah'ım herşeyin hayırlısını versin hepimize inşallah ...

Arkadaşım sabah idrarında bhcg konsantrasyonu daha yüksek oluyor gece boyunca idrara çıkmadığımız ve sıvı tüketmediğimiz için idrar içindeki gebelik hormonunun oranı daha yüksek oluyor yani. o bakımdan sabah ilk idrar daha net sonuç veriyor diye biliyorum. Ama adet gecikmesi olduysa bir kaç gün o zaman saati sanırım pek farketmiyor, zaten hormon artmış olduğu için hangi saatte olursa olsun çıkıyor :) inşallah çift çizgiyi görürsün walla hepimiz beklemedeyiz:)

Gün içerisinde ara ara hafif karın ağrısı (adet olacakmışım gibi) ağrı giriyor . Kısa süreli devam ediyor ve geçiyor. Adet dömenindeki gibi uzun uzadıya sürmüyor ağrı. Hamileliğin ilk ayında olur mu acaba böyle şeyler.yoksa ben bu ay ümidi keseyimmi :KK43:

Allah'ım herşeyin hayırlısını versin hepimize inşallah ...

Diğer topiklere biraz göz gezdirdiysen kasıklarda veya karında ağrı şikayeti gebelik belirtisi olabiliyor çoğu zaman ümidi kesme derim ben :) çoğu arkadaş adet dönemindeki gibi karın veya kasık ağrısı hissettiğini söylüyor gebelik başlangıcında :)

Tombikkkkkkk insallah gecenki gibi olmaz ve busefer saglikli 9ay mutlu bir gebeligin olur sabah hemen yenile. Doktorada randevu al bence
Okumali sanada hayirli si olur insallah allah yardimcin olsn
Kasik agrisi adette oluyr adetin gecsin bence cunku tum belirtiler ustelik adet belirtiside umarm kalbindeki gercek olur

kızlar adetime 6 gün var. az önce çamaşırımda bi kaç damla kahverengi lekeler gördüm. sizce bu yerleşme kanması olabilir mi? tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :S

Diğer topiklere biraz göz gezdirdiysen kasıklarda veya karında ağrı şikayeti gebelik belirtisi olabiliyor çoğu zaman ümidi kesme derim ben :) çoğu arkadaş adet dönemindeki gibi karın veya kasık ağrısı hissettiğini söylüyor gebelik başlangıcında :)

Tombikkkkkkk insallah gecenki gibi olmaz ve busefer saglikli 9ay mutlu bir gebeligin olur sabah hemen yenile. Doktorada randevu al bence
Okumali sanada hayirli si olur insallah allah yardimcin olsn
Kasik agrisi adette oluyr adetin gecsin bence cunku tum belirtiler ustelik adet belirtiside umarm kalbindeki gercek olur

Ayyyy inşallah hayırlısıı kızlaaarrr.akşam akşam içimi sevinç kapladı. Ağzınızdan bal damlıyor :)))) Allah'ım hepimize hayırlısnı versin inşallahh.

kızlar adetime 6 gün var. az önce çamaşırımda bi kaç damla kahverengi lekeler gördüm. sizce bu yerleşme kanması olabilir mi? tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :S

yerleşme olabilir diye düşünüyorum. tecrübem yok ama çok araştırmıştım ovulasyondan yaklaşık 8-9 gün sonra yerleşme gerçekleşirmiş. tabi istisnalar olabilir :) yumurtlama tarihini biliyo musun?

Kızlar hepinize selam umarım birileri mesajımı görürr. Sabah benden bi cacık olmaz demiştim ya. Dayanamadım eve gelirken test aldım negatif çıkacağını bile bile az önce yaptım testi yaptıktan 7-8 dk sonra pembe çizgi oluştu umarım hayal görmüyorumdur. Eşim gelene kadar başka bi eczaneye gidip test alayım diyorum heyecandan ölüyorum şu ann

hoppala kızlar ayaklarını sürttü mü ne..
hamile kalan kalana..
topiğin bereketi arttı:KK9::KK9:
gingerist yerleşme kanaması olabilir seninki..
dikkatli ol..
gidip bir test al..
tombikkuş senin adına da çok sevindim..
gidip başka test alıp dene kız..
heyecanlandım ya:KK1::KK1::KK1:

kızlar bende geldim aranıza:))2 yıldır evliyim 1 yıldır bebek düşünüyoruz eşim de ve bende hiçbir problem yok ama bebişimiz olmuyor:KK43:((

hamile kalan kalana..
topiğin bereketi arttı
dikkatli ol..
gidip bir test al..
heyecanlandım ya

valla ben de heyecanlandım :)

Gingerist canım sanırım aşağı yukarı yumurtlama günlerimiz aynı :) yerleşme olduktan sonra bhcg salgılanmaya başlıyor bir iki gün sonra bir test yapsana canım merak ediyorum :)

hamile kalan kalana..
topiğin bereketi arttı:KK9::KK9:
dikkatli ol..
gidip bir test al..
heyecanlandım ya:KK1::KK1::KK1:

başka bir testle daha denedim çok silik bi çizgim var ama sabah bakıcam esas hiç bir şeye güvenim kalmadı walla filozofcum gene yalış alarm olmasından korkuyorum :)

X