.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Ben bunu gecen ay yaptim, baya büüyk yumurtan dedi hatda 3-4 yumurta vardi, ve gene foss cikti. :)
Sivi vs hersey gayet iyi dedi, ki ben dedigim gibi sivimi artik hic hissetmiyorum.

Ben ovulasyon testinden gayet memnunum acikcasi.

cnm yaaa haber alir almaz yazacam sözzzzz :) bu aralar pek zamanim olmuyor girmeye cnmsinizzzzzz :)

hoşgeldin canım
zelal de şu an olumlu haber yok ki sesi çıkmıyordur
bebiş olsa tüm topiğe duyurur heralde
zira ben davul alıp duyuru yapardım heralde

aynen öyle en kisa zamanda insAllah güzel haberle gelecem cnm :) hep beraberchala cekeriz insAllah :)

bu aralar pek zamanim olmuyor cnm ya sadece begenebildim...insAllah en kisa zamanda güzel haberle gelirim cnm yaa dua edermisiniz benim icin ? cok öpüyorum hepinizi :)

kızlaaar ne yapıyonuz yahu hiç sesiniz çıkmıyor :) ya kıslar benim 2 gündür çok uykum var biraz da akıntım var acaba bunlar bir işaret midir:) aslında olmadığını biliyorum ama işte topikte heyecan olsun diye düşündüm :)

merhaba kızlar. ben yeni üye oldum. hamile miyim değil miyim bi an önce öğrenmezsem ölücem sanırım meraktan. aralık 18'de bebeğin kalp atışları olmadığından 7-8 haftalıkken kürtaj oldum daha sonra ocak 28'de regl oldum. Yani 41. günde. periyodum 36-37. günde bir aslında. ama kürtajdan sonraki ay böyle geç olması normalmiş. hala regl olmadım ve bugün itibariyle tam 38 gün oldu. P.tesi günü yani üç gün önce test yaptım ama sonuç negatif çıktı. Böyle bi deneyim yaşayan varsa cevap verebilir mi lütfen? Yarın tekrar test yapıcam umarım çift çizgiyi görürüm. Bu beklemek insanı mahvedio. Biraz da korkuyorum aslında gene aynı şeyleri yaşar mıyım diye. Yardımcı olun bana lütfenn..

canım öncelikle hosgeldin aramızaa..bende kürtaj oldum ama hıc gecıkmem olmadı cok şükür.ama cogu arkadasın prolaktın fazlası ve hormon degısıklıgı yuzunden gecıkme yasıo..ilaçla adet olmaya kadar gidio ınsallah senın öyle dgildir de bebegın senınledır.ama bence randevu al ve hastaneye git.kan testi yaptr kesın sonuc..ınsallah cıkar cıkmazsa da dotorunla konus..bebekden önce adet düzenın nasıldı acaba.

canım ben buara bas dönmesinden sürekli yatıorum eşim yaptı kac gundr yemeklerı yada dısardan alıp gelıo..dediğin seyler bende de var 5 6 gun oldu sürekli uyuyasım gelıo.akıntım gelıo ..dünde kasık ve bel agrısı yasadım erken adet gelıo sandım ve üzüldüm ama bugun cok skur ıyıyım yanı bısey yok bnde anlamdım pzt doktora gitcez.göğüsler üstüne yatılmıo acıo.insallah psikljık degıldr.allah hepımıze tattrsın cnm

hoşbulduk canım teşekkürler. benim periyodum 36-37 günde bir oluyodu. ama kürtajdan sonra bi değişiklik olur mu onu bilemiyorum. kürtajdan sonraki ay 41. günde oldum. bugünde son adetimden sonraki 39. gün. iki haftadır 3-4 güne bir test yapıyorum negatif çıkacağını bile bile. testi alıyorum diyorum şu gün yapıcam. ama iki saat sonra dayanamayıp yapıyorum testi. evde test olunca kimse beni tutamıyo :) en son da pazartesi günü yaptım. sonuç negatif tabi. cuma günü alıp yapayım diyorum. çalıştığım için hafta içi doktora gidemeyeceğimden cuma yapar pozitifse cumartesi de doktora giderim. adet olana kadar bu heyecanım gitmicek anlaşılan. aslında hamile değilsem bi an önce regl olsam da hergün daha da umutlanmasam bari :S

canım mesela bnm kürtajdan önce periyodum 31 di.kürtajdan snraaa hıc gecıkme yasamadım 17sınde kürtaj oldum hep 17sınde geldı ..yanı bnde pek sasma olmadı.ama senın suan normal ozaman..gecıkme.2 3 gun gecıkmsı yarın test yap..cıkar ınsallah cıkmazsa da mutlaka doktra görün haftasonu..malesef kadınların da sorunu bu düzensızlık..hamıle kalırsın kürtaj yada düşük olur oda ayrı dert bütün düzenın bozulur..ne gıcık sey..ınsallah allah hakkımzda hayırlısını versın cnm burdan sonucunu paylas tamam mı.

aynen öyle adet olsak bi dert olmasak ayrı dert. hayırlısı artık. aslında bugün de test yapasım var ama tek çizgiyi görmek canımı sıkıyor. o yüzden bir gün bir gündür bekleyim diyorum. sonucu yazarım mutlaka olumlu veya olumsuz

bgn yapma cnm yarın ılk ıdrarla yap.ınsallah güzel sonuclar alırsın.

sen hamiş gibisin sanki içime öyle doğdu benim :) inşallah psikolojik değildir de hep beraber seviniriz burada:) bat ne zamandı? ben de sürekli bir baş dönmesi yok ama dün bir ara çok başım döndü daha doğrusu sanki böyle boşluktaymışım gibi, yer ayağımın altından gidiyormuş gibi oldum ama geçti. Ben ümitlenmiyorum ya herhalde bir şey yoktur daha denememizin ilk ayı ama sende bir şeyler var gibi hayırlısı olsun :)

ayy insallah canım..benım tansıyon düşük diye basım dönüo sandık ama ıcmedıgım ayran kalamdı tuzlu :) tatlı gecırır dedıler yok bı turlu gecmedi.bat 13 ama erken yumurtluom 11.gün..oyuzden erken baslıo belırtıler diğer hamılelkte adetım 3 4 gun gectıgınden hcg degerım 4900 dü herkez 5iz mi yksa demsti 9 hftada kalbı durdu ınsallah bu sefer kı saglıklı bısekılde dogar..sende dıkatt et kendıne.ben olur yada olmaz ümitlenmıom hayal kırıklıgına ugramıyım dıye ama ıi de yapmıom bu araaa..yanı agır seyleri eşime yaptrıom koltuk cekme fln :) senın bat nezaman..ayy ınsallah hamıleydır.

inş. canım yaa benim bat tahminen 18 mart bazen 1-2 gün erken ya da geç geldiği oluyor o yüzden tahmin ediyorum sadece:)gerçi ben geç yumurtladığımı düşünüyorum yani bir şey varsa bile adet tarihime kadar pek anlamam mümkün değil :)beni tek düşündüren şey akıntım olması ben ymurtlarken bile böyle akıntım pek olmuyor. 4-5 gündür sürekli akıntım var. Bir de cmtsi sabah 35,9 dı ateşim son 3 gündür 36,3 çıkıyor bilmiyomm. bunların sadece birer tesadüf olduğuna inanıp kafamı başka şeylere vermeye çalışıyorum. Kafaya takınca çok kötü oluyorum çünkü. Hayırlısı yaaa :))

aynen canım hayırlısı..yumurtlama akıntısı olabılır ozman cnm çünkü yumurtlama zamanı atesde yükselme oluo..

SELAM CANLARIM
canım sadece yükseldiğinde bas dönmez kimi zaman düstüğünde döner kimi zaman yükseldiğinde ayran içip komaya girenleri biliyoruz oyüzden ölçüm yapmadan ayran içme kalp bile durdurur mazallah
göğüslerim ayrıyor demistin bu belki gebelik olabilir bana öyle geliyorki gebesin allah insallah hayırlara çıkarır
ama gecen ay bende aksamları 7 8 gibi uyudum göğüslerimden sabah kalkamıyordum sütyen bile sıkıyordu Akıntım çoktu adetime 3 gün kala günde 4 5 kere iç camasırımı değistirdiğim oldu
Ve dudaklarım catladı düsününce hepsi gebelik belirtisi ama hastalandım
Gene diyorum adet ile gebelik belirtileri aynı ve 1.ay dolmadan belirgin ayrılıklar ortaya çıkmıyor mesela mide bulantısı bu kiminde olmaz ama çok belirgin ayıractır
Daha öncede yazmıstım hamile gibi düsünüp karnı sisenler varmıs oyüzden düsünmicez kızlar dinlemeyin kendinizi !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…