.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

canım tuğceninde dediği gibi yumurtlama akıntısıdır
gebelik akıntısı bebesi yerlestikten sonra baslıyor 1 haftasonra gibi
geçen ayki hüsrandan sonra bunların hepsini konustum doktorla bendede çok vardı akıntı

Arkadaşlar bende hamile kalmayı çok istiyorum. 7- 8 santimlik çikolata kistim var. Tedavim için hamilelik şart. Yumurtlama rezervimi çok bozduğu için hamile kalamıycam diye çok tedirgin oluyorum. 2 aylık evliyim daha erken belki ama kist her adet kanamasıyla biraz daha büyüyor. Ovulasyon testi yapan varmı acaba. Daha mı iyi olur. Allah bebek isteyen herkeze bu duyguyu nasip etsin. Lütfen sizlerde benim için dua edin.

kızlar benim bat 5 gün geçti ve hiç bir adet belirtim yokk yarın test yapıcam inşallahh güzel haberi veririm size:))))))))))

ya kızlar bi de ne dicem. benim ayaklarım çok üşüyo. normalde adet olacağım gün üşürdü. ama geçen hamileliğimde yine böyle üşüdüğünü hatırlıyorum. kasıklarımda da böyle batma gibi tatlı tatlı bi şeyler oluyor. kendi kendimi mi kandırıyorum? bunların hepsi birer belirti mi acaba? bana yardım edinn!!

ya kızlar bi de ne dicem. benim ayaklarım çok üşüyo. normalde adet olacağım gün üşürdü. ama geçen hamileliğimde yine böyle üşüdüğünü hatırlıyorum. kasıklarımda da böyle batma gibi tatlı tatlı bi şeyler oluyor. kendi kendimi mi kandırıyorum? bunların hepsi birer belirti mi acaba? bana yardım edinn!!

adet in geçtimi ki. aynen bndede oluyo üşüme ve kasıklarımda hafif ağrı oluyo.. inşallah hamilesindir.

adet in geçtimi ki. aynen bndede oluyo üşüme ve kasıklarımda hafif ağrı oluyo.. inşallah hamilesindir.

evet canım geçti. aslında şöyle bir durum var. normal periyodum 36-37 günde bir oluyo. ama aralıkta bebeğimin kalp atışı olmadığından kürtaj oldum. kürtajdan sonra 41. günde adet gördüm. bugün de son adetimin üzerinden 38 gün geçti. sanki geçen seferkine benzer şeyler yaşıyorum. gerçi o zaman uğraşmamıştık süpriz yapmıştı bebişimiz ama erken kaybettik malesef :KK43: zaten o duyguyu tattıktan sonra ne kadar çok bebek istediğimi, anne olmaya hazır olduğumu hissettim. bulantım oluyo arada ama o tamamen psikolojik bence. çünkü hamile miyim diye düşününce birden bi bulantı geliyo. artık ne kadar istiyosam :) ama bu ayak üşümesi ve kasıklardaki batmaların psikolojik olduğunu sanmıyorum. idrara da sık çıkıyorum ama bu bende olan bişey çünkü her zaman çok sıvı tüketirim. bi de uykusuzluk hali var ki o da oldum olası vardı zaten. o yüzden üşüme ve batmadan başka belirtileri yoramıyorum şu anda.

kızlar benim bat 5 gün geçti ve hiç bir adet belirtim yokk yarın test yapıcam inşallahh güzel haberi veririm size:))))))))))

ayyyyyyyyyyy canım insallah yüce rabbim bu mübarek gece seni v ebizi duyar umarım sağlıklı olucaksa olsun insallah hemen yaz ama merak ettirme beni

evet canım geçti. aslında şöyle bir durum var. normal periyodum 36-37 günde bir oluyo. ama aralıkta bebeğimin kalp atışı olmadığından kürtaj oldum. kürtajdan sonra 41. günde adet gördüm. bugün de son adetimin üzerinden 38 gün geçti. sanki geçen seferkine benzer şeyler yaşıyorum. gerçi o zaman uğraşmamıştık süpriz yapmıştı bebişimiz ama erken kaybettik malesef :KK43: zaten o duyguyu tattıktan sonra ne kadar çok bebek istediğimi, anne olmaya hazır olduğumu hissettim. bulantım oluyo arada ama o tamamen psikolojik bence. çünkü hamile miyim diye düşününce birden bi bulantı geliyo. artık ne kadar istiyosam :) ama bu ayak üşümesi ve kasıklardaki batmaların psikolojik olduğunu sanmıyorum. idrara da sık çıkıyorum ama bu bende olan bişey çünkü her zaman çok sıvı tüketirim. bi de uykusuzluk hali var ki o da oldum olası vardı zaten. o yüzden üşüme ve batmadan başka belirtileri yoramıyorum şu anda.

ayyyy siz muhtesemsiniz ya ne güzel cümleler bunlan umarım Bu sefer uzunca yasıcak anasını babasını üzmicek rabbine sımsıkı bağlı olucak bir bebis gelir.
Üsüme adet belirtisi olabilir gene umutlanma canım ama geçtiyse test yaptırsana bulantıda 1aylıkken baslıyor zaten

ayyyyyyyyyyy canım insallah yüce rabbim bu mübarek gece seni v ebizi duyar umarım sağlıklı olucaksa olsun insallah hemen yaz ama merak ettirme beni

tamamm hemen yazıcam. allahım dualarımızı kabul etsin inşallah. kadınlar gününde alcam haberini inşallahh:)))

ayyyy siz muhtesemsiniz ya ne güzel cümleler bunlan umarım Bu sefer uzunca yasıcak anasını babasını üzmicek rabbine sımsıkı bağlı olucak bir bebis gelir.
Üsüme adet belirtisi olabilir gene umutlanma canım ama geçtiyse test yaptırsana bulantıda 1aylıkken baslıyor zaten

canım işten çıktım eve geldim şimdi tabi eczaneye uğrayıp testimi de almayı ihmal etmedim. ben tam bir gebelik testi canavarıyım. sabaha kadar dayanabilirsem sabah yapıcam. hadi umarım görürüm çift çizgiyi..

canım işten çıktım eve geldim şimdi tabi eczaneye uğrayıp testimi de almayı ihmal etmedim. ben tam bir gebelik testi canavarıyım. sabaha kadar dayanabilirsem sabah yapıcam. hadi umarım görürüm çift çizgiyi..
insallah canım hemen bıze de haber ver.güzel haberle gelırsın ınsallah ama en garantı kan testıdır..

SELAM CANLARIM
canım sadece yükseldiğinde bas dönmez kimi zaman düstüğünde döner kimi zaman yükseldiğinde ayran içip komaya girenleri biliyoruz oyüzden ölçüm yapmadan ayran içme kalp bile durdurur mazallah
göğüslerim ayrıyor demistin bu belki gebelik olabilir bana öyle geliyorki gebesin allah insallah hayırlara çıkarır
ama gecen ay bende aksamları 7 8 gibi uyudum göğüslerimden sabah kalkamıyordum sütyen bile sıkıyordu Akıntım çoktu adetime 3 gün kala günde 4 5 kere iç camasırımı değistirdiğim oldu
Ve dudaklarım catladı düsününce hepsi gebelik belirtisi ama hastalandım
Gene diyorum adet ile gebelik belirtileri aynı ve 1.ay dolmadan belirgin ayrılıklar ortaya çıkmıyor mesela mide bulantısı bu kiminde olmaz ama çok belirgin ayıractır
Daha öncede yazmıstım hamile gibi düsünüp karnı sisenler varmıs oyüzden düsünmicez kızlar dinlemeyin kendinizi !
öyle canım var yok bılınmez amaaa kötü düşünmeyi ne olursa olsun sevmıorum yaaa.hep ii düşünürum sonu ıyı yada kötü.:KK16:

Günaaaaaydınnnn :KK66:))) herkese hayırlı cumalar .Allah hakkınzda hayirli olani kabul etsin ins.:KK16::KK16:

kızlar günaydın. dün test aldım işten çıkınca ama tabi sabahı bekleyemedim. dayanamayıp yaptım akşam. sonuç negatif :KK43: ama hala hasta olmadım umudum var biraz...

kızlar günaydın. dün test aldım işten çıkınca ama tabi sabahı bekleyemedim. dayanamayıp yaptım akşam. sonuç negatif :KK43: ama hala hasta olmadım umudum var biraz...[/QUOT cnim sen moralini sürekli testle bozuosun bence kan yaptir kafan rahat etsin.

bata bir gün kala ne adet ne hamilelik belirtisi var :KK1::KK1: bu aydan umutlu olmadığım için üzülmek yok:KK34:........ nisan da hamile olduğumu öğreneceğim inşallah,,tabi en önemlisi sağlıkla... hepimiz ard arda yazalım hamileyim haberini inşallahhhhh:nazar::nazar:

TÜNAYDIN KIZLARRRR
HAYIRLI CUMALAR

Kan testi yaptırırsan kafan rahat olur.
Zuhal valla aynen sana katılıyorum olucak insallah önümüzde seneler var bu ay olmadı baska ay umudumuzu yitirmek yok anın tadını çıkaralımsonra böyle gezip tozmaya fırsatımız olmıcak ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH

kızlarrrrrrrrrrrrrrr test yaptım bıraz önce hemennn çifttt çizgii çıktııı.....allahıma şükür çok güzel bir duyguuuuuuu rabbim olmayana tez zamanda versin inşallahh.yarında kan testi yaptırcam:))))) çok mutluyummm

kızlarrrrrrrrrrrrrrr test yaptım bıraz önce hemennn çifttt çizgii çıktııı.....allahıma şükür çok güzel bir duyguuuuuuu rabbim olmayana tez zamanda versin inşallahh.yarında kan testi yaptırcam:))))) çok mutluyummm
canım cooook sevındım darısı bıze ınsallah..hamıslerın duası kabul olurmus bızede dua et..hemen bı kan testi yaptrcnm:KK52:

bata bir gün kala ne adet ne hamilelik belirtisi var :KK1::KK1: bu aydan umutlu olmadığım için üzülmek yok:KK34:........ nisan da hamile olduğumu öğreneceğim inşallah,,tabi en önemlisi sağlıkla... hepimiz ard arda yazalım hamileyim haberini inşallahhhhh:nazar::nazar:
insallah canım bizede hamileyiiiim demek nasip olur ve saglıklı ve hayırlı sekılde bebeklerımızı alırız kucaklarımza

X