.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

bnde 8 aydır denıorum ama pkoyum ondan olmuoo rabbım işteyen herkeze verşin benm adet duzenşizliğim var ve yumurtlama gunumu bılmıorummmm doktor takıbıne başlamayı düşünüorum

beğeiiiim gel artıkkkk

boy,yaşa göre fazla kilon varsa eğer,bu yüzdende pko oluşuyo biliyosundur sanırım..
eğer böyle bi durum varsa kilo vermeye başlaman yetecek zaten kendiliğinden düzeliyo..

slm kızlar :) kızlar sizce rahimde enfeksiyon veya mantar gebeliğe engel olab,ilir mi bilen var mı?

slm kızlar :) kızlar sizce rahimde enfeksiyon veya mantar gebeliğe engel olab,ilir mi bilen var mı?

gebeliğe engel olabilir, gebeliğe engel olmasa bile gebelik oluşsa dahi bebek için tehlike oluşturur rahimde yara enfeksiyon vs. varsa önce o konuları halletmen lazım bir doktora görün bence zaman kaybetme derim :)

kızlar geldim ben neler yapıyosunuz bakalım. zelalden haber yok mu yahu çok merak ediyorum ben :)

çok üşüyorum canım ya..
kaç gündür ayaklar buz gibi:18::18:
midem :18:e çok kötü..
beklemedeyim bakalım olmadı çarşamba bir test yapcam

doktor takibi iyi olur..
ayrıca ateş ölçme yöntemini de kullanırsanız iyi olur sizin için..

rahimde yada idrar yollarında enfeksiyon varsa bebeği de enfeksiyon diye vücut dışarı atarmış diye biliyorummm:44::44:
siz yine de iyi bir uzmandan da bilgi alın

hoşgeldin canım
zelal de şu an olumlu haber yok ki sesi çıkmıyordur
bebiş olsa tüm topiğe duyurur heralde
zira ben davul alıp duyuru yapardım heralde

hosgeldın cnm .zelala bugun gırıp benım gönderılerımı begnmıs..ama bısey yazmadı test mı yapcaktı..ay kacırmısım da
evet engeller dye bılıorum engellemse bıle zorlastırır cnm .önce ılac tedavını olup ılerletmeden ıyılls.snra düşün bnce cnm..hakkında hayırlısı olsun.olmucak dıye bıseyde yok tabıkı.
canım doktor yumurtanın yerını bakmıs nerden bılcek adet sonrası yumurtan ne kadar gelısıo kac santım oluo dıye..oyuzden bence hemen basla doktorunla konusup ne kaybetcn kı sonuctaa.okadar tüp bebek tedavılerı bıle sonuc vermıo allah sonra kendılıgınden verıo sen basla bence yumurta takıbıne.doktorun dedıgı gunler ılskı olur..esıne de takvıye bal tarcın cevız yedırırsın ve hergun kecı boynuzu pekmezı ohh sonra allahın ıznıyle gelsın bebısler.ben batıda olsam sahsen yaprdım.burda özel hastane yok sadece tek doktr var kadın dogumcu oda 8 10 ksı alıo ıcerı kı zaten özeller yapıo takıbı.

kızlar merhaba hepinize epey oldu girmeyeli umarım hepiniz iyisinizdir ve güzel haberler vardır bende doktor fobimi atlattım çok şükür artık korkmadan muayene oluyorum :) hatta bugün tekrar gittim salı ve perşembe günü ilişkiye girin yumurtan çok güzel dedi :)))
ama size bi sorum olucak ; şimdi doktor alttan çubuk gibi bişey sokuyo ya jelli onu çıkartıktan sonra kanamam geldi benim doktorda aletten olmuş olabilir çünkü başka bi durum görmedim dedi..sizde böyle bişeyle karşılaştınız mı? ama anlık kanama yani şu an yok mesela sadece muayeneden sonra oldu devam ederse ara dedi ama devam etmedi...herhalde o aletten dolayı kanama oldu kurcaladı sonuçta.. tecrübelerinizi bekliyorum vvee hepinizi öpüyoruuuummm

senın bat nezaman dı :) hadı gelsın güzel haberler :)

bat 13 mart..
ama ateş çarşamba günü bir test yap der gibi bakıyor
çarşamba açılışı yapcam testlerin

bu arada biri ''civanperçemi çayını bir araştırın hamile kalmaya yardımcı oluyormuş.. bir de vaginal enfekiyona iyi '' yazmış topiklerden birinde..
paylaşayım dedim..
işine yarar denemek isteyenlerin belkim

Son düzenleme:

kız sen neredesin kaçak
bir gittin pir gittin..
o kanama da normal canım takılma..
bazı kılcal damarlar o bölge de olduğu için, o çubuk onlara değdiğinde bazılarında kanama yapıyo..
önemli değil yani..
biz bu kız gelip hamileyim dicek dedik o daha çalışmalarda
aman güzel haberlerle dön kuzum

bence erken baslama teste sonra üzülüoz gecen ay basıma gelenı bılıon oyuzden kan yaptr yaptrcaksan .bıde erken mı yumurtluon sen.bnmde 13..atesım bnmde yumurtlamadan snra düşmedı sabah 37 gün ıcınde 36 8 36 9 ama sabah dıl altından 37
bu ne anlama gelıo..bas dönmem var ama tansynum düşük ayran ıctım tuzlu bisürü yok düzelmedi..yatıom sürekli.

ayy sorma valla anca kendime geldim ben :) adet falan oldum sonra annem geldi bana kalmaya derken fırsat olmadı tatlım

doktorda öyle dedi canım çubuktan olabilir dedi kurcalandığı için geçti zaten şu an yok dedim önemli bişey yoktur diye de evhamlıyım ben işte :)

hamileyyyiiim diye bas bas bağırıcam burda inşşş hepimiz öyle bağıralım kız öyle bişey olsa 50 kere yazardım ben burayaa :))

hosgeldınnn canımmmm
nerlerdesın uzun zaman oldu ..ınsallah salı ve persembe bebiş tutar da burdaaa kutlarız müjdeyi..ben hamıleykenb olmstum sadece alttan muane.ozaman kahve leke gelıodu onu allatn muane ettıgınde de gelmstı oyuzden bılgım yok cnm bnm zaten gelıodu yanı..insallah bebiş gelır yakında.

hoşbulduum tatlım valla canım adet falan oldum annem falan geldi kalmaya bana fırsat olmadı face e bile bakamadım :) doktor salı ve perşembe girin ilişkiye dedi yumurtan çok güzel tutabilir dedi :)) hadi inşş kuzum yaaa umarım bu ay olur artık

bu ne demek oluyo..
bebiş anne ben yoldayım geliyorum demek olabilir mesela
bende çok üşüyorum ya..
kramplar giriyo kasıklarıma..
ne yiyorsam dokunuyo
birde ekşi manyağı oldum çıktım ya.
kivi kivi diye dolanıyorum ortalarda

hadi inş salı ve perşembe uğurlu günlerin olur..
uğur dedim de belki adıda UĞUR olur
annen gitti ise hemen yazmayı bırak kocişi al odaya geç başla bebiş çalışmalarına
sonra da hep beraber HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMM diye haykıralım tüm foruma inş

ay kızlar ne kadar sabırsız ız yaa. kocalar bekliyor da biz bata yakın günleri geçiremiyoz. oooooooof of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…