.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

kız senin bat ne zamandı
bu ay bol bol kocişle yaptınız..
belkim tutmuştur:KK52::KK52::KK52:
ınsallah canım valla bu ay kocayı cok gördüm ya paso degerlendırdık calısma oldu :) ara vermeden :) bat nezaman bılsem bı :) gecen ay 13üde geldı bat ooluo 12 gun snra sanırım emın degılım gecen ayı bıllıon basıma gelenı :nazar: ıkı gundr basım felaket dönüo ayaga kalkamıom ama tansynum düşük cıkıo..erken gıbı gelıo bana ama eşim öncekınde de böyle oluodun dıye beno bı heveslendrdı kı sorma ehehe hayalı bıle güzel kız.insallah allahım gerceklestırır.:KK52::KK52::KK54:

bak merak ettim şimdi.maddi manevi herseye hazırım bebegım gelsın dee.ayy teyzesıııı :KK52::KK52: insallah deryam ve senı takıp ederım bu ay 3 olayım da cıkar ınsallah :)

yaa cnm sımdı 3 gördüm ya rüyamda ee gruptan ılk adet tarıhlerı sızın bende 3.severım ugurlu rakamım..ılk 2 sızı ılan etttım3.de beni.görmek istedıgım tablo o :) insallah ınsallah da olur.cok istıyrummm yaaaa ınsallah nasip eder sen ve mahmut konstukça ben inanılmaz heycnlanıorum..dıkkat et kendıne.aman iş yapma yat dye aradı sımdi.hamıle oldugum kesınlesse bu adamı düşünemıom ben :KK70: ayyy çok güzel ya ınsallah nasip eder allah.

ayy ne güzel yazmışın ya..
duygulandım ben ya..
ya ne oluyo bana böyle..
sulu göz gibi herşeye ağlar oldum:KK5::KK5::KK5:

ınsallah canım valla bu ay kocayı cok gördüm ya paso degerlendırdık calısma oldu :) ara vermeden :) bat nezaman bılsem bı :) gecen ay 13üde geldı bat ooluo 12 gun snra sanırım emın degılım gecen ayı bıllıon basıma gelenı :nazar: ıkı gundr basım felaket dönüo ayaga kalkamıom ama tansynum düşük cıkıo..erken gıbı gelıo bana ama eşim öncekınde de böyle oluodun dıye beno bı heveslendrdı kı sorma ehehe hayalı bıle güzel kız.insallah allahım gerceklestırır.:KK52::KK52::KK54:

kız dur yavaş yavaş gel..
heyecandan kalbim yerinden çıkıyo sanki..
benim ki olacakmış gibi seviniyorum ya:KK52::KK52::KK52::KK52:

kız dur yavaş yavaş gel..
heyecandan kalbim yerinden çıkıyo sanki..
benim ki olacakmış gibi seviniyorum ya:KK52::KK52::KK52::KK52:
ahahah sagol cnm ortada bısey yok ama eşimin heycanı dısında :) ay bu ay cok ıstıo o tabı bende ..belirti aramıom ama basım felaket dönüo..ama tansyn düşük cıkıo oda ayrı..ne olursa olsun heycan güzel.gercegı kımbılır nasıl olur :):KK52::KK52::KK49:

kıyamam ben sana cnm bat nezaman senin..

ahahah sagol cnm ortada bısey yok ama eşimin heycanı dısında :) ay bu ay cok ıstıo o tabı bende ..belirti aramıom ama basım felaket dönüo..ama tansyn düşük cıkıo oda ayrı..ne olursa olsun heycan güzel.gercegı kımbılır nasıl olur :):KK52::KK52::KK49:

bat 13 mart canım...
inş hiç gelmez:KK1::KK1::KK1:
senin koca heyecandan senden önce doğuracak nerdeyse:KK52::KK52:

bat 13 mart canım...
inş hiç gelmez:KK1::KK1::KK1:
senin koca heyecandan senden önce doğuracak nerdeyse:KK52::KK52:
ahahaha valla yaa :KK70: zaten hamıleyken canım bsıey ıstedgnde onunda ısterdı ama cıdden cnm bısey ıstedı derdım dur benımde ıstedı aynı mı derdı bı bakardık aynı :KK52:

Kızlaar hepinize iyi akşamlar konu almış başını yürümüş bakıyrum daa :) ben haftasonu yokum haber alamıycam sizden. Pazartesi kontrol ederim artık hamiş var mı yok mu diye :) hepinize hayırlı cumalar mutlu haftasonları ve verimli çalışmalar diler gözlerinizden öperim :)

Kızlaar hepinize iyi akşamlar konu almış başını yürümüş bakıyrum daa :) ben haftasonu yokum haber alamıycam sizden. Pazartesi kontrol ederim artık hamiş var mı yok mu diye :) hepinize hayırlı cumalar mutlu haftasonları ve verimli çalışmalar diler gözlerinizden öperim :)
eheheh cnm pazartesı görüşmek dileğiyle..kendıne iyi bak görüşürüz..

Kizlar calismalar baya iyi gidiyor, umarim hepimiz hamileyizdir...

Her ay yeni umut iste...

ahahaha valla yaa :KK70: zaten hamıleyken canım bsıey ıstedgnde onunda ısterdı ama cıdden cnm bısey ıstedı derdım dur benımde ıstedı aynı mı derdı bı bakardık aynı :KK52:

çok tatlısınız ya:KK16::KK16::KK16:
rabbim tez vakitte aynı duyguları tekrardan yaşatsın inşallah:KK9::KK9::KK9:
hepimize ama:KK52::KK52::KK52:

Eğer erken hamilelik belirtileri nelerdir diye merak edenler için belirtileri sizn için paylaşıyorum;

*Mide bulantısı
*Baş dönmesi
*Tansiyon düşmesi
*Alt karında şişkinlik ve hassaslık
*Kasıklarda batma yada sancı, kramp
*Kirpiklerin karışması
*Bel ağrısı
*Akıntı artması
*Göğüslerde hassasiyet
*Göğüslerde şişme
*Göğüs uçlarının acıması
*Göğüs uçlarının renginin koyulaşması
*Sık idrara çıkma
*Uyku hali
*Halsizlik
*Ağızda kuruluk
*Ağızda metal tadı hissetmek
*Dudakların fosur fosur olması
*Göz bebeklerinin büyümesi
*İdrar kokusunda değişme
*Kokulara aşırı hassasiyet
*Gazlı olmak
*Mide yanması
*Avuç içlerinde sıcaklık hissi
*Bel kalınlaşması
*Adet gecikmesi
*Akşamları aşırı üşüme hatta titreme
*Mide kazinmasi-cok acikma​
:KK16::KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49:

canlarım yorumlarınızı okudum ama doktor bana yumurtlama donemını bılıyorsan 1kere bıle denersen olur sık ilişki gec yada erken yumurtlamalr ıcın sart dedı bunun altını cızıyorum yoksa mıllet tek gecedende gebe kalıyor rabbım ısterse olur .umarım hepımızın bebıslerı olur ortaklasa fıkırlerle buyuturuz benım tek ıstedıgım saglıklı ve hayırlı zamnada olması ttmm umarım bu ay bebısınde senınledır umutları yıtırmeyeleım bu ay yasadıgım olaydan sonra kalıtelı zaman gecırıyorum tadına bakıyorum tarıh hesabıda yok umrumda degıl esımle mutluyum sonucta cogu ınsanlar var mutsuz bebek olsada mutsuz onemlı olan rabbımızın ıznıyle mutlu saglıklı olmamız gerısı kısmet ınsallah canlarım HEPIMIZE HAYIRLISINI VERSIN ALLAH:KK49:

canlarım yorumlarınızı okudum ama doktor bana yumurtlama donemını bılıyorsan 1kere bıle denersen olur sık ilişki gec yada erken yumurtlamalr ıcın sart dedı bunun altını cızıyorum yoksa mıllet tek gecedende gebe kalıyor rabbım ısterse olur .umarım hepımızın bebıslerı olur ortaklasa fıkırlerle buyuturuz benım tek ıstedıgım saglıklı ve hayırlı zamnada olması ttmm umarım bu ay bebısınde senınledır umutları yıtırmeyeleım bu ay yasadıgım olaydan sonra kalıtelı zaman gecırıyorum tadına bakıyorum tarıh hesabıda yok umrumda degıl esımle mutluyum sonucta cogu ınsanlar var mutsuz bebek olsada mutsuz onemlı olan rabbımızın ıznıyle mutlu saglıklı olmamız gerısı kısmet ınsallah canlarım HEPIMIZE HAYIRLISINI VERSIN ALLAH:KK49:
amın cnm bn sımdı anladım dedgını dıgerınde pek anlayamadım acıkcası..hakkımzda hayırlısı tatlım rabbım hepımıze yasatsın :KK49::KK49:

bakalımya canım allahu teala ne derse o
ben salıverdim çayıra mevlam kayıra =)
olursa olucak sen denemesende olucak denesende yurtdısında yayımlanan bir gazetede yayımlanmış geçen sene esim anlattı bu öğlen kadının esi kaptan bir kere beraber oluyor esiyle gecede 1 kere ondan sonrada kadın hastalanıyor ve kadın hamile kalıyor bu simdi demene uğrasmamı hayır!bu iste kısmet nasip kadın rahim ağzı kanseri olmus hnikayesini anlatmıs esiminde dikkatini çekmis yani ben deniyorumya mesela hesaplamıstım iste 2 sinde adet oldum üzerine 14 15 ekledim ama doktor muhtemel adetine 15 17 gün kala deniceksin dedi yani o dönemi yakalaman lazım bu isler denildiği gibi kısmet ...allah hayırlısını versin iste ...

bakalımya canım allahu teala ne derse o
ben salıverdim çayıra mevlam kayıra =)
olursa olucak sen denemesende olucak denesende yurtdısında yayımlanan bir gazetede yayımlanmış geçen sene esim anlattı bu öğlen kadının esi kaptan bir kere beraber oluyor esiyle gecede 1 kere ondan sonrada kadın hastalanıyor ve kadın hamile kalıyor bu simdi demene uğrasmamı hayır!bu iste kısmet nasip kadın rahim ağzı kanseri olmus hnikayesini anlatmıs esiminde dikkatini çekmis yani ben deniyorumya mesela hesaplamıstım iste 2 sinde adet oldum üzerine 14 15 ekledim ama doktor muhtemel adetine 15 17 gün kala deniceksin dedi yani o dönemi yakalaman lazım bu isler denildiği gibi kısmet ...allah hayırlısını versin iste ...
ogünü ögrenmek ıcın bı defa da olsa yumurtlama testı yapabılrsn ben yaptım memnun kaldım en azından hangı günler yumurtlama oluo onu bıkıorum sende ona göre denersın yada büyük sehirde yasıon yumurta takıbı yapabılır doktorun hem garantı yöntem bence.ben batıda olsam yaptrmak ısterdım doktr kntrlnde ılskı olurdı hemde yumrtam ne alemde sorun varmı yok mu ögrenırdım:KK16::KK17:

Bu kanama olduğunda doktor yumurtalıkların çok güzel yerleri iyi demisti ,,ya asılnda denesem diyorum ama bu tarihlerle çok kafayı yedim tuğçe korkuyorum deneyipte olmassa hüsranlara geri dönüs yapmaktan korkuyorum =)

selam kızlar hepinize...merhabaaaa
bugün anca girebildim foruma :KK34: nasılsınız bakalım?varmı online olanınız?

X