.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

cnm evet 3 4 gündr oluo bende yumurtlmaa zamanımdan beri.ama bnm düşüğüm yok oyuzden soruna cevap veremıorum ama bnce takılma..ovu testı alıp takıp et için rahat etsin

evt cnm bende de var..
düşükten öncede vardı hala var..
ama bende olmazsa olmaz diye bişey mi bilmiyorum cnm..

26sında hastalandım normaldi herşiy üzüldüm aksama kadar ağladım ne kadar sakin olucam desemde olamadım gene ve olan oldu....
Sabah saat 00da bacaklarımda kanlar süzüldü pedim tamamen hallaçpamuğu gibi paramparça olmustu kandan ağlamaya basladım sağ kasığım tamamen sızım sızladı .ama görmeniz yasamanız lazım anlamanız için ki umarım rabbim yasatmaz.hortumu sıkarsın sonra 1 saat tutup sonra bırakırsınya öyle kan geldi yoğun pıhtı esliğinde acile gittim kan ve ultroson testi yapıldı sonra kanamalı olmama rağmen tam 1 saat :15 dakika her yarım saatte bir ara vererek aletler içime sokuldu ne yumurtalığım ne rahimimde bir sorun yokmus canım çok yandı hele öyle sarıl sarıl kan esliğinde o koltukta bacaklarını acmak çok zor 3 tane doktor teker teker baktı ama ben çok ağladım doktorlarla bayah konustuk üzülme dediler iliskiye herkes adetin 1.günden itibaren sayarak deniyorlar ama muhtemelen tarihine 14 16 18 gün kala birlikte olman lazım dedi mesela ben 2 subatta hastalandım 15 subatta denedim ..gene 27 gün sonra hastalanıcam diye meğer 12 sinde yumurtlamısım kısacası o günler bizim bildiğimiz gibi hesaplanmıyormus ben dün bayah konusunca doktor bana "30-28-26-24 gün sürücek "diye teker teker hergünün 15 17 gün öncesini yaz o günleri dene dedi.ben artık ağlayıp üzülmicem gerçekten kasıklar büzüşüp üzülünce küsüyormus ben oluruna bırakmaktan ziyade 2 seneye yayıcam bu olayı 1senede değil kimin ne dediği umrumda değil.doktor 2 3 senede bile olan oluyor 1seine olmayana hemen kısır denmiyor dedi.hepinizi özledim bu süre zarfında tabi ....

canım benim çooook geçmiş olsunn.bizde seni özledik göremeyınce.üzülme nolursun..aglayıp moralını bozmaa..bılıom ben sana desemde uygulayamıom ama allah ın bi bildiği vardr demekten baska bısey gelmıo ıcımden.hayırlısı olsun hakkımzda..üzülmek yok lütfen tamam mı

aaay canımmm neler yaşamışsın böyleee çok geçmiş olsunnn
şaşırdım bi yandan da,ne olmuştu ki bi sorun falanmı vardı? biliyosamda hatırlayamadım da :44:

Valla dünkü kendime verdiğim zarardan sonra 2 seneye yayıcam olayı olursa olmazsada bebek bebek diye sağlığımdanda olamam o cihazların içime girmesi o ağlamalar doktorlar felan benden önemlisi yok tuğçe önce ben .birde dün bahcede ağlarken yanıma bir bayan geldi Kuran hocasıymıs benim 6 cm capında kistim olmasına rağmen alındı ve 2 aya hamile kaldım üçüzlerim oldu hersey allahtan dedi allah 8 senedede veriyor 1aydada biraz bu hesap kitaptan uzak durucam ve bebeği düsünmicem

canım çok çok geçmiş olsun:18::18:
senin yaşadığını ben 2 ay önce yaşadım..
çok kanamalı olmuş drlar anlamamıştı..
ama sonraki dr düşük yapmışsın demişti..
haberim bile yoktu hamiş olduğumdan..
sonraki ay haberim oldu da yine de düşük oldu o ayrı mesele

canım bildiğin gibi ben geçen ay düşük yaşadım..
bu ay o yumurta akı gibi sıvıyı ben göremedim ya
her ay görürdüm oysaki..
bu ay sadece hafif sıvı şeklinde akıntılar oldu bende..

cnm evet 3 4 gündr oluo bende yumurtlmaa zamanımdan beri.ama bnm düşüğüm yok oyuzden soruna cevap veremıorum ama bnce takılma..ovu testı alıp takıp et için rahat etsin

Canim nasil yani sen begeini kayip etmedinmi?
benmi yanlis hatirliyorum yaaaaa ???
Ilk hamileleigimde böyleyid söyledi diyen sen degilmisin ?

allah allah .....

Zaaten bende deüsükden sonra yani 1 senedir ovu ile takip ediyorum hep 16 inci gün cikiyor saat gibi... ama ne bilim artik ....

bnm kalp atısı durdu dıye kürtaj oldum yanı aldılarçdüşükte bebek kanamayla gdıo farklı ıkısı.

@ onyedicoak gecmis olsun canim, tabii ki zaman birak .... hersey güzel olacak.

@ filozof, a demekki sirf ben degilim bana kalirsa düsükle bir alakasi var bunun, sanirim östrojenle ilgili birsey bu sivi, benim deli dr kan almadigindan bilemiyorum tabii östrojenim ne almede olup olmadigini

canım cok iyi düşünmüşşün..hakkında hayırlısı olsun.zaten ne yapıosak üzülerek kendimize yapıoruz.

ya canım haklısın galiba..
bende bunu düşünmemiştim.
sen diyince işkillenmeye başladım bak:26::26::26:

ya canım haklısın galiba..
bende bunu düşünmemiştim.
sen diyince işkillenmeye başladım bak:26::26::26:

Dr umu aradim hormon testi istiyorum diyorum , kadin yapmiyor ya , bir kere hamile kaldin kalirsin diyor hala...
Dedim ama esime spermiogram yaptirmayi bildiniz ya, ozaman oda alakasizdi ???

Hemen dr degistiriyorum...

arkadaşım çok geçmiş olsun üzüldüm ama kararın çok doğru. ne olur strese girmeyin bu konu yüzünden. önce bizim beden ve ruh sağlığımız iyi olmalı ki iyi anne olabilelim:) bir de şöyle dşünün lütfen evet çocuk çok istiyoruz ama evliliğiniz şu anda da mutlu değil mi. Eşinizle beraber baş başa kalabildiğiniz zmanlar çok değerli bu da güzel bir şey. Bedenimizi ve beynimizi rahat bırakalım biraz. İnsan beyni öyle karmaşık çalışıyor ki düşündüğümüz ve hissettiğimiz herşeyin çok daha büyük sonuçları oluyor. Hayatı kendimize zindan etmeyelim, yaşamak ve sağlıklı olmak çok güzel. Mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olmak çok güzel. Bunlara bir de bebiş eklenirse çok ekstra mutlu oluruz o ayrı:) Her günün tadını çıkarıcaz. Düzenli olarak adet görebilmek bile çok güzel arkadaşım lütfen kendini sıkma. Tekrar geçmiş olsun :)

kıyamam ben sana canımm benim... lütfen hiç üzülme hiç stres olma herşeyin bir zamanı var.. ilk ayımda hamile kaldım ama kalp atışı yoktu kaybettim bebeğimi....inan bana en güzeli hayırlı zamanda olması sağlıkla gelmesi bebeğin... erken olması değil.... ben hep dedi keşke bekleseydim ama sağlıklı olsaydı diye........ Allah'ım çok büyük bu yıl hepimize sağlıklı gebelikler nasip edecek ve hayırlısıyla kavuşacağız bebeklerimize moral bozmak ağlamak yoook

hmmm benimkide senin gibi kalo atisi durdu ve alindi.
o canım düşük diye gecmıo.fark ettıysen topıklerde de var düşük yasayanlar ayrı kalp atısı duran ayrı topkteler..ama sonucta ortak noktası ıkısnıde kayıp.hı buarada sen benle aynı durumdaysan bende o dedıgın sıvı oluo..ve anlıom.ovu testı de yapınca hemen cıft cızgıyı görüom cnm zaten.

cok dogru sölemişşin cidden katılıom her cümlene..evet stress oluoz ama gelınce ekstra sevınırız.hayırlısı olsun hepımızın hakkında.

Dr umu aradim hormon testi istiyorum diyorum , kadin yapmiyor ya , bir kere hamile kaldin kalirsin diyor hala...
Dedim ama esime spermiogram yaptirmayi bildiniz ya, ozaman oda alakasizdi ???

Hemen dr degistiriyorum...
kesınlıkle o doktoru degıstr..hamıle bı kere kalmssan hamıle o eşinden kaldın madem esıne de bısey yapmasaydı hamıle oldu esınız bı problem yok deseydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…