.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

İnşAllah canımm :))

Ben tuhaf bir adet dönemi geçiriyorum bu ay.Çok afedersiniz sadece wc de kanamam oluyor.Onun dışında pedim hep tertemiz.ilginç vala.İyice dengem bozuldu :))
cnm testi yapsaydın keske normalden farklı adet gördugunu düşünuosan bence mutlaka yap cnm

Çok sevindim senin aşina canım rabbim herkese yasaydın tamamına erdirsin insan inanmıyorda pozitif çıkınca

hayırlı olsun öğleye kadar siteye hiç bakamamıştım, malum pazartesi yoğunluğu.. okuyunca çok sevindim inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına.. darısı da isteyenlerin başına artık

cok sağol canım kan testinde de pozitifi görsem ozaman ınancam.insallah saglıklı bı sekılde kucagıma alırım allah herkese nasip etsin

Haftasonu ve tüm yorumları tekrar okudum testler negatif çıkmıs üzülmeyin bunun senelerce yolu var allahın demesiyle ve biyolojikmen hazır olmakla alakalı.demistim regli ile gebelik belirtileri aynı arkadaşlar...umudumuz bu aya

TTMM insallah bebisin seninledir.umarım mutlaka yaz kan testi yaptırırsan sonuçlarını darısı bizim basımıza

arkadaslar size birsey sorucam bu bosalma anında çıkınca birazçık sızıyor Bu sorun olurmu tamamı gitmiyor sizdede aynısı oluyormu .cevaplarsanız sevinirm arkadaslar ????

arkadaslar size birsey sorucam bu bosalma anında çıkınca birazçık sızıyor Bu sorun olurmu tamamı gitmiyor sizdede aynısı oluyormu .cevaplarsanız sevinirm arkadaslar ????
cnm bu herkeste böyledir.zaten imkansız zaten hepsinin içe gitmesi döllenme için cok olmasının önemi yok ki tatlım.

Cimcime gelmez insallah gelirsede canini sıkma inşaallah olurmu güzel nimete kolay ulaşmazmış
Çok cici bebeğin olcak inşaallah yeterli stres yapma

inşallah canım allah razı olsun ama ne bileyim bütün arkadaşlarımın bebeği olduğunu veya hamile olduklarını öğrenince ister istemez üzülüyorum

allahım ne rahatsın yaaa ben olsam çoktan araştırmaya gidip araştırtmıştım ne var ne yok diye
ateş ölçme yöntemi ne oluyor

canımmm çok sevindimmmmmmm allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. inşallah kanda da çıkar darısı başımıza ne kadar heyecanlısındır şimdi kimbilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…