.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

cok sağol canım kan testinde de pozitifi görsem ozaman ınancam.insallah saglıklı bı sekılde kucagıma alırım allah herkese nasip etsin

canım allah gönlüne göre versin inşş çok sevindim senin adına hayırlı haberlerini bekliyoruz :) allahım tez zamanda bana da ve isteyen herkese de nasip etsin inş :KK66: bakarsın bende yarın doktordan sonra güzel haber veririm size :KK66:

inşallah canım allah razı olsun ama ne bileyim bütün arkadaşlarımın bebeği olduğunu veya hamile olduklarını öğrenince ister istemez üzülüyorum :KK43:

allahım ne rahatsın yaaa ben olsam çoktan araştırmaya gidip araştırtmıştım ne var ne yok diye :KK1:
ateş ölçme yöntemi ne oluyor:KK53:

canımmm çok sevindimmmmmmm allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. inşallah kanda da çıkar darısı başımıza ne kadar heyecanlısındır şimdi kimbilir.:nazar:
evet canım hemde nasıl eşim ayrın için ızın alamamıs 13ünde revire gitcek ozaman yaptrcam ınsallah kandada poztifi görürüm allah isteyen herkese nasip etsin müthiş duygu..:emir_bebek::nazar:

canım allah gönlüne göre versin inşş çok sevindim senin adına hayırlı haberlerini bekliyoruz :) allahım tez zamanda bana da ve isteyen herkese de nasip etsin inş :KK66: bakarsın bende yarın doktordan sonra güzel haber veririm size :KK66:
amin canım benim insallahh.allah ısteyen hrkese nasip etsin.bu ay eşim yoktu ama ben bol bol dua ettim..allahıma cok şükür kabul etti.

evet canım hemde nasıl eşim ayrın için ızın alamamıs 13ünde revire gitcek ozaman yaptrcam ınsallah kandada poztifi görürüm allah isteyen herkese nasip etsin müthiş duygu..:emir_bebek::nazar:

hamilelerin duası kabul olurmuş derler.
banada dua et nolur :KK43:

amin canım benim insallahh.allah ısteyen hrkese nasip etsin.bu ay eşim yoktu ama ben bol bol dua ettim..allahıma cok şükür kabul etti.

bende yarını bi atlatsam huzura ericem resmen :) sen duanı etmeye devam et tatlım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim..

şükür ve dualarımı herzaman ediyorum caanım..amınn cnm..sen neden gidiosun doktoraa

ya canım ben hep genel kontorl amaçlı hani bisorun var mı falan diye bide ilişki sırasında böyle etten duvar var sanki canımı acıyo ve bu yüzden kasıyorum kendimi eşim kastığın için oluyo falan diyo ama doktora da bi sormak istiyorum umarım kötü bişey yoktur :KK43:

kızzzzzzzzzlaaaar günaydınnnn ...ben bu gece dayanamyıp test yaptım bu seferki baska marka ve ılk dakıka da ıkıncı cızgı cıktı..sılık ama ..daha önce bekleyınce cıkmstı..cok mutluyum allah herkese nasip etsin..6gundur oructum bu 7.günüm..gece su ıcıp yatmıstım zaten ıdrarımda su gıbıydı beklesydım sanırım daha koyu olurdu..adetıme 5 gun kala cıktı..ayyy uyuyamdım heycandann.allah herkese nasip etsinnnnnnnnnnnnn

tbrık edrımmm :KK16:

TTMM valla heyecanla bekliyorum umarım bebistir ..bende inan nazar değmesin herkesinkine çok seviniyorum ama içim buruk kalıyor iste hiç olmıcakmıs gibi geliyor umarım hepimize bu sene nasip eder.betül seninde hayırlısı olur insallah

ya canım ben hep genel kontorl amaçlı hani bisorun var mı falan diye bide ilişki sırasında böyle etten duvar var sanki canımı acıyo ve bu yüzden kasıyorum kendimi eşim kastığın için oluyo falan diyo ama doktora da bi sormak istiyorum umarım kötü bişey yoktur :KK43:

canım bendede aynı sorun vardı .
bende gittim alttan muayane oldu duvarın ince ama kasmandan dolayı canın çok yanıyor dedi ön sevisme ve krem önermisti eskiden çok oluyormus millet kendini korkup kastığı için bence kafanı rahatlatıp stress yapmamaya calıs allah yardımcın olsun canım

TTMM valla heyecanla bekliyorum umarım bebistir ..bende inan nazar değmesin herkesinkine çok seviniyorum ama içim buruk kalıyor iste hiç olmıcakmıs gibi geliyor umarım hepimize bu sene nasip eder.betül seninde hayırlısı olur insallah
canım ınsallahh.suna emin olabırsın benım oluyosa herkesın olur.rabbım bılır ozamanı.sakın üzlme bol dua et cnm..

kızlarr sabah için randevu aldımmm kandada pozitifi görürüm insallah lütfen bana dua edin

canım bendede aynı sorun vardı .
bende gittim alttan muayane oldu duvarın ince ama kasmandan dolayı canın çok yanıyor dedi ön sevisme ve krem önermisti eskiden çok oluyormus millet kendini korkup kastığı için bence kafanı rahatlatıp stress yapmamaya calıs allah yardımcın olsun canım

canım içimi rahatlattın biraz çok saol valla yaa :) ya dediğim gibi böyle etten duvar var sanki onu geçsem rahatlıycam ama eşimde diyo kasıyosun kendini çok diye sonra korktum bende yaa acaba zar mı yırtılmadı da bu kadar acıyo falan dedim cahil cahil kuruyomuşum kafamda gibi geliyo valla..umarım güzel şeyler olur yarın :KK43:

inşallah canım allah razı olsun ama ne bileyim bütün arkadaşlarımın bebeği olduğunu veya hamile olduklarını öğrenince ister istemez üzülüyorum :KK43:

allahım ne rahatsın yaaa ben olsam çoktan araştırmaya gidip araştırtmıştım ne var ne yok diye :KK1:
ateş ölçme yöntemi ne oluyor:KK53:

canımmm çok sevindimmmmmmm allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. inşallah kanda da çıkar darısı başımıza ne kadar heyecanlısındır şimdi kimbilir.:nazar:

Arkadaslar bu ates yontemi nedir

canım içimi rahatlattın biraz çok saol valla yaa :) ya dediğim gibi böyle etten duvar var sanki onu geçsem rahatlıycam ama eşimde diyo kasıyosun kendini çok diye sonra korktum bende yaa acaba zar mı yırtılmadı da bu kadar acıyo falan dedim cahil cahil kuruyomuşum kafamda gibi geliyo valla..umarım güzel şeyler olur yarın :KK43:

canım ilk gece yeterince kan geldiyse korkma ama içeride sorun varsa bile artık herseyin yolu kolay mesela idrar yolu enfeksiyonunu dikkate alıp doktora gitmeyen arkadasımın simdi çocuğu olmuyor birazda ihmal etmemek lazım yarın mutlaka git ve ilaclarını bitene kadar kullan

canım sen nerelerdesin yaaa :) valla hep seni aradım burda :) ya tatlım genel bi kontrol amaçlı gidicem hani bi problem var mı diye ama bide böyle ilişki sırasında canım acıyo benim yaa :KK43: sanki böyle etten duvar varmış gibi :KK43: orayı bi aşşak rahatlıycakmışım gibi :KK43: eşim kasıyosun kendini diyo ama ne biliyim huzursuzum çok :KK43: alttan hiç muayene olmadım korkuyorum :KK43:

sormaa betülcüm yaaaa forumda ceza aldım,İst dışındaydım bide 1 hafta yoktum anca bugün girdim..
ayrıca kendini kastığın için olması çok olası bencede..ilk başlarda bende de olmuştu çünkü..alttan muayene ise korkanlar için (bende dahil) zor tabi ama aslında hiçbişey yok emin ol :KK34: saniyelik bişey o..

X