.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

İnsallah hamilesindir canim :)
Ates basmasi bende de var burda herkes bi lekelenmeden bahsediyor ama bende olmadi oyle birsey,okudukca umudum azalio :KK43:
Senin kac gun gecikti adetin ? Adet olmadan 15 gun once baslayan 1 hafta kalaya kadar suren kasik agrilarim olmustu ama suan da yok,sadece ara sira belim agriyor.hic 53 kilo olmamistim alsamda gobek kismimdan alirdim ama suan goguslere ve bacaklara gitmis durumda aldigim kilolar.

İnsallah hamilesindir canim :)
Ates basmasi bende de var burda herkes bi lekelenmeden bahsediyor ama bende olmadi oyle birsey,okudukca umudum azalio :KK43:
Senin kac gun gecikti adetin ? Adet olmadan 15 gun once baslayan 1 hafta kalaya kadar suren kasik agrilarim olmustu ama suan da yok,sadece ara sira belim agriyor.hic 53 kilo olmamistim alsamda gobek kismimdan alirdim ama suan goguslere ve bacaklara gitmis durumda aldigim kilolar.

benim bugün 4.gecikmemde..
bende de lekelenme falan olmadı..
testte hala negatif çıkyıo..
aradn satler geçince bakıyorum pozitif olmuş

İnsallah hAmilesindir canim ama yarim saat sonra cikan sonuclara guvenmeyin diyorlar,belki de erken bi gbeliktir ondan pyle cikiyordur sen icini ferah tut .aklinda suphe kalmamasi icin kan testi yaptir istersen bi.benim oturdugum yer kucuk bir yer oldugu icin burda kan testi yapmiyorlar o yuzden bekliyorum ben

İnsallah hAmilesindir canim ama yarim saat sonra cikan sonuclara guvenmeyin diyorlar,belki de erken bi gbeliktir ondan pyle cikiyordur sen icini ferah tut .aklinda suphe kalmamasi icin kan testi yaptir istersen bi.benim oturdugum yer kucuk bir yer oldugu icin burda kan testi yapmiyorlar o yuzden bekliyorum ben

eşim pazartesiye kadar bekleyelim diyor..
kırmızılar gelmez inş bebiş gelir hepimize:KK16::KK16::KK16:

biraz önce yine gittim wc ye..Bildiğin adet kanaması canım..Halbuki bütün belirtiler vardı ama olmadı,psikolojikmiş demek :KK50: hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım ama gerçekten çok ümitliydim ya :KK43:(

bende bu ya ümitliydim canım göğüslerim olduğundan daha çok acıyordu,kasıklarımda ağrı oldu hamileyim sandım günüm 1 gün geçmişti test aldım yaptım negatif çıktı,zaten 1 gün sonrada adet oldum çok üzüldüüümmm :KK43:(

ya kızlar 4 gün geçti bende hala tık yokk
ara ara da ateş basıyo sanki..
kasık ve bel ağrısı devam..
off beklemek ne zor şey ya..
:KK5::KK5:
kesınlıkle katılıyorum canım paazartesıye az kaldı sabret..benımde kasıklarım asırı baskı ve yemek bıle yıyemedım masa sımdı uzanıorumm..:KK14:

kesınlıkle katılıyorum canım paazartesıye az kaldı sabret..benımde kasıklarım asırı baskı ve yemek bıle yıyemedım masa sımdı uzanıorumm..:KK14:

bende annemlere geldim.
laptop ve çantam elimdeydi çok ağır geldi bana..
hatta bir aara içmden birşeyler aktı sanki..
adet oldum diye düşündüm..
ama eve annemlere geldiğim gibi baktım sarı bir akıntı:26::26:

ya kızlar 4 gün geçti bende hala tık yokk
ara ara da ateş basıyo sanki..
kasık ve bel ağrısı devam..
off beklemek ne zor şey ya..
:KK5::KK5:

bende annemlere geldim.
laptop ve çantam elimdeydi çok ağır geldi bana..
hatta bir aara içmden birşeyler aktı sanki..
adet oldum diye düşündüm..
ama eve annemlere geldiğim gibi baktım sarı bir akıntı:26::26:

ay sen hala kan testi yaptırmadınmı :KK53:

ben olsam şimdiye çoktaaaan gitmiştim.
kızım kendi kendini perişan ediyosun varmı yokmu ha oldum ha olacam diye.
git kafan rahat etsin
yoksa bile en azından söktürücü falan alır bir an önce adetini olursun ama varsa zaten p.tesiyi beklemene gerek yok :KK6:

Selam arkadaslar bende 3,5 yillik evliyim ve bebis yoktu benim rahmimde perde vardi ayrica esimin sperm sayisi hem dusuk hemde %30 hareketliydi dr bize ben ameliyat olsam bile esimden dolayi kesin tüp bebek söyledi ve gecen ay annem bebek icin bir kisi bir tane olmak uzere 500 yasin okunacagini duymus acikcasi duanin gucune inaniyorum ama o kadarda cabalamafim tamamlamak icin sadece inandim ve annem toplarken 800 derken 900 oldu yasinler bunun yanindada 41 meryem suresi 41 tane hurmaya okunmadi gerekiyormus onuda bir kisi bir tane okuyabiliyor esinle birlikte 41 gun yiyormusun biz bunu yapacaktik ama denk gelmedi tek yadinler oldu be bu ay adetim gelmedi ve hic umudumda yok derken idrar testiyle gebe oldugumu ogrndik 5.6 gunluk gebeyim su anda mucize gibi geldi bize ve dr umuz cok sasirdi birazda teslim olalimki rsbbim mukafatini versin banada dua edin dusuk thlikem var kanamm geliyor

ay sen hala kan testi yaptırmadınmı :KK53:

ben olsam şimdiye çoktaaaan gitmiştim.
kızım kendi kendini perişan ediyosun varmı yokmu ha oldum ha olacam diye.
git kafan rahat etsin
yoksa bile en azından söktürücü falan alır bir an önce adetini olursun ama varsa zaten p.tesiyi beklemene gerek yok :KK6:

ızdırap çekmekten zevk alıyorum heralde:KK1::KK1:
sadistlkte son nokta:KK53::KK53:
ne yapim geç olsun güç olmasınnnnnn:KK51::KK51:
ümitlenmekte güzel bişey..

Selam arkadaslar bende 3,5 yillik evliyim ve bebis yoktu benim rahmimde perde vardi ayrica esimin sperm sayisi hem dusuk hemde %30 hareketliydi dr bize ben ameliyat olsam bile esimden dolayi kesin tüp bebek söyledi ve gecen ay annem bebek icin bir kisi bir tane olmak uzere 500 yasin okunacagini duymus acikcasi duanin gucune inaniyorum ama o kadarda cabalamafim tamamlamak icin sadece inandim ve annem toplarken 800 derken 900 oldu yasinler bunun yanindada 41 meryem suresi 41 tane hurmaya okunmadi gerekiyormus onuda bir kisi bir tane okuyabiliyor esinle birlikte 41 gun yiyormusun biz bunu yapacaktik ama denk gelmedi tek yadinler oldu be bu ay adetim gelmedi ve hic umudumda yok derken idrar testiyle gebe oldugumu ogrndik 5.6 gunluk gebeyim su anda mucize gibi geldi bize ve dr umuz cok sasirdi birazda teslim olalimki rsbbim mukafatini versin banada dua edin dusuk thlikem var kanamm geliyor

inş tutunur sana ya..
eğer benimde bu ay tutarsa duaların gücüyle olacak..
meryem suresi okudum,ya varis çektim..
hocaya gidip dua okutturdum kendime:KK1::KK1::KK1:

dua kaderi bile değiştirir derler...:KK34::KK34:

filozof kesinlikle duanın gücüne inanrım hele ki allah yoktan vareder bol bol duA edelım onun dısındakı hersey bos bence

filozof kesinlikle duanın gücüne inanrım hele ki allah yoktan vareder bol bol duA edelım onun dısındakı hersey bos bence

Evet dua kaderi degistirir derler tanınım hepimize nasip etsin inşaallah hemde hayırlı evlat :-)

evet kızlar öyle..
dua bambaşka birşey ya..
birtek rabbine sığınmak ve ondan istemek.
olmasa bile bir hayır vardır işin içindee:KK9:

evet kızlar öyle..
dua bambaşka birşey ya..
birtek rabbine sığınmak ve ondan istemek.
olmasa bile bir hayır vardır işin içindee:KK9:
Akuranda geciyor hayir gorunende ser ser gorunende hayir vardir diye bebegim olmazken insanlarin tepkileri bana garip geliyordu bak sakin uzulme kafana takma yada en ufak bir fikirleeine zit dusuncemde arkamdan psikolojisi bozulmus olabilir diye ama ben bebegim olmafigina degil insanlarin laf ve tepkilerine uzuluyordum ve tek dedigim cevap ise demekki daha ruhu yaratilmamis rabbim hayirli zamanda hayirli evlat versin diyordum cunku vermeyen Allah kimi kime sikayet edebilirdikki sizlerede tavsiyem dua edin Allaha teslim olur kwndinizide stres yapmayin herseyin bir guzel tarafi var onlarida gormek gerek...

ızdırap çekmekten zevk alıyorum heralde:KK1::KK1:
sadistlkte son nokta:KK53::KK53:
ne yapim geç olsun güç olmasınnnnnn:KK51::KK51:
ümitlenmekte güzel bişey..

acı çekmek özgürlükseeeeee özgürüz ikimizdeeeee:KK24:

son 5 gün :KK24:heyecan dorukta :18:

kızlar bu ay körolası kırmızılarımız gelirse tefriciye okuyalımmı birbirimize :44:
4.444 tefriciye duasını okuyacağım ben :KK34:

acı çekmek özgürlükseeeeee özgürüz ikimizdeeeee:KK24:

son 5 gün :KK24:heyecan dorukta :18:

kızlar bu ay körolası kırmızılarımız gelirse tefriciye okuyalımmı birbirimize :44:
4.444 tefriciye duasını okuyacağım ben :KK34:
Cimcime gelmez insallah gelirsede canini sıkma inşaallah olurmu güzel nimete kolay ulaşmazmış
Çok cici bebeğin olcak inşaallah yeterli stres yapma

Kizlar ben bugün soga suyuna basladim hayirlisiyla insallah sebeb olur... amin amin
Ya varis de cekiyorum hergün , tavsiye ederim ttmm tskler....

Kizlar ben bugün soga suyuna basladim hayirlisiyla insallah sebeb olur... amin amin
Ya varis de cekiyorum hergün , tavsiye ederim ttmm tskler....

ya canım sende bu ateş ölçme yöntemini denesene..
baksana topikte herkes hamile:KK1::KK1::KK1:

hadiii yaaa , ama bana o daha zor geliyor, gerci dr. umda önerdi ama ne bilim...
siz basladinizmi?

benim daha adet gelmedi ki başlıyayım:KK1::KK1::KK1:
6 gün oldu hala naza çekiyooo kendini..
testlerde hala negatif:KK1::KK1::KK1:
tutmazsa bu ay kesin yapcam
ki 3 gündür başladım ölçmeye..
daha sağlıklı oluyo..
bence sende bunu dene..
yumurtlayıp yumurtlamadığını bile ateş sonucundan tabloda görebiliyorsunn.
topikteki uzun süredr çocuğu olmayan bir pko lu biri bile bugün hamile olduğunu öğrendiii..
hemde ateş yöntemini ilk ayda deneyerek ...:KK34::KK34:
inş bu ay senin de ayın olur tatlımmmm

X