.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

iyi geceler arkadaşlar bnu sormam için erken ama yorumlarınızı beliyorm yeni evliyim henüz cocuk düşünmüyoruz ama korkuyorum olmazssa diye nasıl kurtuabilirim bu endişeden
canım daha yenı evlısın üstelık cocuk düşüncn yok bıle nedir bu korku yahu.stress sımdıııden yaparsan düşününce nolcak.önce sakın ol herkes gıbı sende anne olcaksın zamanı gelınce..oyüzden negatıf düşüncelrı kafandan at ve evlılıgının tadını cıkar.

jeylooo bguun kan vermeye gitcektın demı ayy ınsallah hayırlı haberlerle döneeersın.bebek dolu bı topık olur ınsallah.

kız nerelerdesın sen.özletme kendını..cnm neden adetlıkyken basladın 7.gunu baslıcaktın.nedn erkenden baaladın.cnm ılk defa yapcaksan yeterlı olmayabılır adetınden snra bunları kullanmya basla..bunlar bıtene kadar gittigidiyrdan dedgımde al 20lı laboquık hem nekadar sürede hangı gunler oldgnu ögrenrsın.bende fazla var dıye bende yumurtlama gunu sabah aksam yapıodum.

Günaydın herkese. Test yaptım ama negatif. Ama hala regl yok. Niye ki. Başka bi hastalığım mı var acaba

kızlarr benimde günüm geçti 4.günüm bugün..2.günümde testim negatif çıktı dahada yapmadım ama hala olmadım..yarın kan vermeye gideceğimm..

Günaydın herkese. Test yaptım ama negatif. Ama hala regl yok. Niye ki. Başka bi hastalığım mı var acaba
cnm bnm arkadasımın 9gun gecıkmstı kan da cıktı ama ıdrarda cıkmıodu sen bı gıdıp kan versen olmaz mı..aklına da kötü kötü şeyler getirme kızarım bakkkk

kızlarr benimde günüm geçti 4.günüm bugün..2.günümde testim negatif çıktı dahada yapmadım ama hala olmadım..yarın kan vermeye gideceğimm..
cnm bıtane daha varsa elınde takrarla.bazen bı gun öncesınde cıkmayıp ertesı gun koyu ıkı cızgı cıkabılıo.degerın yukselısıne baglı kandan önce bı tekrarla cıkmazsa yıne kan vermeye gıdersın.

Ya peki bir önceki regl zamanından mı saymak gerekiyo, yoksa beraberlikten itibaren mi saymak gerekiyo. Belki de erken olabilir test için.

işdeyim canım yaaa testim yok olsun yarın kesin sonuç almış olurum..inş. busefer olmuştur 3 yıldır ugraşıyorum..bu ay 15 gün sogan suyu içmiştim

işdeyim canım yaaa testim yok olsun yarın kesin sonuç almış olurum..inş. busefer olmuştur 3 yıldır ugraşıyorum..bu ay 15 gün sogan suyu içmiştim
allah gönlüne göre versın ınsallah cnm tez zamanda kavustrsun bızlerı bebklerımıze.

Ama beraberlik reglden sonra oldu buna eminim ben. Yine de mi bi önce reglden sayayım yani. Sonuçta arada 6- 7 gün var.

kızzzzzzzzzzzzlaaaaaaaarr şimdi ne fark ettım kendımde bılıonuz mu göbegımden asagı ınen kahverengı cızgı olusmus.vajınaya kaadr.netten baktım hamılelıkte oluomuss..ayyy bı heycanlndım

Ama beraberlik reglden sonra oldu buna eminim ben. Yine de mi bi önce reglden sayayım yani. Sonuçta arada 6- 7 gün var.
canım senın demek ıstedgını anlayamadım 6 7 gun var dedıgın sey nedır acıklar mısın..

kızzzzzzzzzzzzlaaaaaaaarr şimdi ne fark ettım kendımde bılıonuz mu göbegımden asagı ınen kahverengı cızgı olusmus.vajınaya kaadr.netten baktım hamılelıkte oluomuss..ayyy bı heycanlndım

senin adına çok sevindim canım inşallah bu ay hamilesindir sende

bişey sorcam ya benim göğüs sancılarım geçmedi hala birde aşağısı fena kaşınıyo karıncalanıyo sanki birde üstüne sızlama şeklinde sancı giriyor
aranızda böyle olan varmı acaba?

ayyy canım ınsallah.ınsan göbegındekı kahverengı cızgıye sevırmı sevınıo işte :)))) ınsallah sende de vardr bebiş..cnm bnm sızlama seklnde degılde acı olurdu göğüslrımde ..ara ara batma olurdu ama herkeste aynı olmaz belırtı..

canım senın demek ıstedgını anlayamadım 6 7 gun var dedıgın sey nedır acıklar mısın..

Yani bir önceki regl ile beraberlik arasında 6-7 gün var ya. Regl oldum bitti 6 günlük bir süreç geçti ve beraberlik bundan sonra oldu. Onun için test için erken olabilir mi yani. Veya 4 aylık evliyim hormonlarda değişim de olabilir belki dimi?

göğüslerimde sızlama yok zaten sancı var sanki ara sıra bıçakla kesiliyo gibi oluyo özellikle üzerine yattığımda daha çok acı oluyo

ooffff almıyorum gebelik testi falan yaaa

bekliyorum 7 gün kaldı BATASICA BATıma ama ben 17 şubata kadar test yapmayıp eğer olmazsam tam o gün yapacağım.

delilik paraylamı çatlatcam bu gidişle kendimi

Arkadaşım bi test varmış ya çok erken dahi olsa gözteriyomuş sonucu. beim arkadaşım ondan yapmıştı ve çok erken öğrenmişti sonucunu sanırım 25 - 35tl arası bişey. İstersen deneyebilirsin sende merakından kurtulmuş ve inşallah erkenden anne olacağını öğrenmiş olurusn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…