.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Yani bir önceki regl ile beraberlik arasında 6-7 gün var ya. Regl oldum bitti 6 günlük bir süreç geçti ve beraberlik bundan sonra oldu. Onun için test için erken olabilir mi yani. Veya 4 aylık evliyim hormonlarda değişim de olabilir belki dimi?
cnm zaten yumrutlama reglden sonra 5 6 gun snra olyo kısıye göre degsebılıo..beraberlık degıl reglının ılk gunu hamılegın baslngıcı kabul edlıo adetın ılk gunu yumruta olusuo adetten snraya kadar buyuo 14.gun muabbetı varya ozaman da catlıo..yanı erken degıl reglın gectyse..

Arkadaşım bi test varmış ya çok erken dahi olsa gözteriyomuş sonucu. beim arkadaşım ondan yapmıştı ve çok erken öğrenmişti sonucunu sanırım 25 - 35tl arası bişey. İstersen deneyebilirsin sende merakından kurtulmuş ve inşallah erkenden anne olacağını öğrenmiş olurusn :)

ayyy ağzından bal damlıyo arkadasım yaaa ne güzel söyledin anne olmak:emir_bebek:

o testi duydum ama garanti değil diye yorumlar okumuştum.

yaaa kafam karıştı bak şimdi :KK1:

cnm zaten yumrutlama reglden sonra 5 6 gun snra olyo kısıye göre degsebılıo..beraberlık degıl reglının ılk gunu hamılegın baslngıcı kabul edlıo adetın ılk gunu yumruta olusuo adetten snraya kadar buyuo 14.gun muabbetı varya ozaman da catlıo..yanı erken degıl reglın gectyse..

Tamam canım saol. Netleşti şimdi kafamdaki soru işaretleri :)

yok yok en iyisi beklemekEn Büyük KK
şimdi negatif çıkarsa üzülürüm:KK14:

ayyy ağzından bal damlıyo arkadasım yaaa ne güzel söyledin anne olmak:emir_bebek:

o testi duydum ama garanti değil diye yorumlar okumuştum.

yaaa kafam karıştı bak şimdi :KK1:

Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah arkadaşım.
Ama benim arkadaşımda ilk almış yapmış görmüş 2. çizgiyi. sonra inanamayıp gitmiş gene almış yine pozitif.

Ama benim içime doğuyo sanki sen ve ttmm'de var bebecikler :)
İstersen sen yinede sabret istersen. Sabrın sonu selamettir. Erken yapıp negatif olursa üzülürsün. En iyi bekle yaa.

canım gunaydın.ac karnına dıye bı sart ılk defa dydum kız o nerden cıktı.yapabırsın tabıkı.ben öncekınde gece yapmstım ılk anda da cıkmstı yap gel hadı beklıom merakla ınsallh hamılesndr ayyy cok heycanlı ve guzel allah herkese nasıp etsın ınsallh.

işyerim Allah ın dağında,nerde bulcam şimdi test.yanımda da yok ki:KK50:mecbur bekleyecem akşamı canım :)

Ama benim arkadaşımda ilk almış yapmış görmüş 2. çizgiyi. sonra inanamayıp gitmiş gene almış yine pozitif.

İstersen sen yinede sabret istersen. Sabrın sonu selamettir. Erken yapıp negatif olursa üzülürsün. En iyi bekle yaa.

ya ne güzel konuşuyosun sen yaaa ağzını yerim :KK1:
içine doğanlar çıkıyordur umarım.
inşallah bebek varsa ilk müjdeyi burdan vereceğim kimselere demeden :KK24:
aman ne kalmış canım şunun şurasında 7 güncük.
zaten evden çıktığım yok geçiverir su gibi:26:

işyerim Allah ın dağında,nerde bulcam şimdi test.yanımda da yok ki:KK50:mecbur bekleyecem akşamı canım :)

idrarın en az 4 saat tutulup sıkışmış olmak sonuç üzerinde etkili oluyormuş şimdi okudum nette.

ama arkadaşım yarım saat arayla yaptığı testlerde gebe olduğunu görmüştü hemde adetine varken şuan 4 aylık oldu :KK49:

Kiz ttmm bu ne güzel haber ?
Ay hadi insallah süper olur yaaaa insallah hamilesindir hadi güzelim az kaldi senin haberini almamiza....

Ben bugün dr gidip kan verecektim dogru, ama dün öglenle n sonra biraz kuvetlendi adetim, simdi ise gene yok gibi birsey gideyimi, sanirim adetim cözülüyor, o yüzden gitmeme karari aldim.
Ama diger yandanda gitsemmi acaba diye düsünüyorum, fakat kontrol eder de kanarsam cok ayipima gider hem dalga gecer gibi olur ya, üfff su an cok karassizim, rüyamdanda dogum yaparak uyandim, cok acayip bir rüyadi,
suyum geliyormus beni evde yatiriyorlar Dr u ariyorlar ambulansla alsin diye kimse yok ne gelen ne giden , artik evde dogum yapacaktim sanki ?
Hayirdir insallahhhhhhh......

idrarın en az 4 saat tutulup sıkışmış olmak sonuç üzerinde etkili oluyormuş şimdi okudum nette.

ama arkadaşım yarım saat arayla yaptığı testlerde gebe olduğunu görmüştü hemde adetine varken şuan 4 aylık oldu :KK49:

Anlamadım şimdi canım.4 saat idrarıımızı tutup mu test yapmamız gerekiyor daha net sonuç görmemiz için.:26:

kızzzzzzzzzzzzlaaaaaaaarr şimdi ne fark ettım kendımde bılıonuz mu göbegımden asagı ınen kahverengı cızgı olusmus.vajınaya kaadr.netten baktım hamılelıkte oluomuss..ayyy bı heycanlndım:KK52::KK52:

Hadi bakalım inşaAllah hamilesindir tatlımmm:KK49:

Anlamadım şimdi canım.4 saat idrarıımızı tutup mu test yapmamız gerekiyor daha net sonuç görmemiz için.:26:

ya ben ona inanmıyorum pek

dedimya arkadasım yarım saat sonra yaptı gebe olduğunu gördü.

onun espirisi idrarı yoğunlaştırmak heralde.

ama dediğim gibi sen nasıl biliyorsan öyle yap 4 saatin bir anlamı yoktur bence:emir_bebek:

ya ben ona inanmıyorum pek

dedimya arkadasım yarım saat sonra yaptı gebe olduğunu gördü.

onun espirisi idrarı yoğunlaştırmak heralde.

ama dediğim gibi sen nasıl biliyorsan öyle yap 4 saatin bir anlamı yoktur bence:emir_bebek:

Anladım arkadaşım,teşekkürler..

ayyyyy arkadasım allah mı söyletti insallah kuzum yaaaaaaaaaa....şimdi karsı komsumu cagrdım gel göbegıme bak dıye.acabaa ben mi görüyorum dıyeee.aaaaa dedi bakarbakmaz yat dınlen dedı..ınsallah vardr..cok heycanlıyım..:KK52::KK52:

Kiz ttmm bu ne güzel haber ?
Ay hadi insallah süper olur yaaaa insallah hamilesindir hadi güzelim az kaldi senin haberini almamiza....

Ben bugün dr gidip kan verecektim dogru, ama dün öglenle n sonra biraz kuvetlendi adetim, simdi ise gene yok gibi birsey gideyimi, sanirim adetim cözülüyor, o yüzden gitmeme karari aldim.
Ama diger yandanda gitsemmi acaba diye düsünüyorum, fakat kontrol eder de kanarsam cok ayipima gider hem dalga gecer gibi olur ya, üfff su an cok karassizim, rüyamdanda dogum yaparak uyandim, cok acayip bir rüyadi,
suyum geliyormus beni evde yatiriyorlar Dr u ariyorlar ambulansla alsin diye kimse yok ne gelen ne giden , artik evde dogum yapacaktim sanki ?
Hayirdir insallahhhhhhh......
canım bnm ınsallah vardr..ümitlerim bosa cıkmaz..buarada bence git yaptır aklındakı soru ısaretler gider hem.ben gecen ay korunmayı bıraktıgımdza bı sürü test yaptım hıc bırınde cıft cızgı yoktu sılık bıle olsaaa..yanı ümitlendım sen öyle söyleynce bence gtmelsın.

ben çıkıyorum sistırslarım daha sonra görüşürüz yine bi kahvaltı edip evi toplayayım sanki salona bomba düşmüş gibi :KK52:

kızlar bakın ne yazıor.."Vücudun bel hizasından itibaren, kasık ve göbek deliğine kadar orta hat üzerinde uzanan ve ilk hamilelik tecrübesini yaşayanlar ile gebeliğin 3. ayı itibari ile başlayan durumdur. Birden fazla hamilelik tecrübesi olanlarda bu durum, diğerlerine oranla daha erken oluşabilmekle beraber, her gebelikte görülmez"

kızlar bakın ne yazıor.."Vücudun bel hizasından itibaren, kasık ve göbek deliğine kadar orta hat üzerinde uzanan ve ilk hamilelik tecrübesini yaşayanlar ile gebeliğin 3. ayı itibari ile başlayan durumdur. Birden fazla hamilelik tecrübesi olanlarda bu durum, diğerlerine oranla daha erken oluşabilmekle beraber, her gebelikte görülmez"

sen öyle yazınca gidip baktım ben de hemen canım,çizgi var mı diye..Yok çizgi bende:26: ama kasıklarımda ki damarlar koyu mavi olmuş..Ayrıca bende bgn bir sitede okudum kızlar,dudakların çatlaması,gözlerin irileşmesi,kirpiklerin karışması da hamilelik belirtisiymiş.Ve bu belirtilerde ben de varrrrrr:KK52:

X