.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

sen öyle yazınca gidip baktım ben de hemen canım,çizgi var mı diye..Yok çizgi bende:26: ama kasıklarımda ki damarlar koyu mavi olmuş..Ayrıca bende bgn bir sitede okudum kızlar,dudakların çatlaması,gözlerin irileşmesi,kirpiklerin karışması da hamilelik belirtisiymiş.Ve bu belirtilerde ben de varrrrrr:KK52:
aaa sok oldum sımdı benımde dudakalım süreklı catlıo ve kuruuuu:KK52:

kızzzzzzzzzzzzlaaaaaaaarr şimdi ne fark ettım kendımde bılıonuz mu göbegımden asagı ınen kahverengı cızgı olusmus.vajınaya kaadr.netten baktım hamılelıkte oluomuss..ayyy bı heycanlndım:KK52::KK52:[/QUOcanım annem 2.aydan sonra baslar dedi o çizgi ama adetin geçiktimi ?insallah hamilesindir canımya

amin cnm allah saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasşp etsın degerın güzel masallah.hiç aklını bulandrma doktor sana zaten bısey dememıs neden bebısını üzüyorsun annesi.

Çok saol cnm amin darısı tüm isteyenlere inşallah kan verdim bakalım değer kaç olmuş 3 te çıkıcak sonuclar.

@ttmm gitmedim cünkü adetim geldi artik , bunun üzerine gidipde kan aldirmak icimden gelmedi bosa ümit :KK43:

kaldima rtik birdaha ki aya....

simdi kendime yeni program yapmaliyim , sogan suyu kürünü baslamak istiyorum, birde hayit suyu iceyim diyorum.
Baska ne yapsam sizce?

kızzzzzzzzzzzzlaaaaaaaarr şimdi ne fark ettım kendımde bılıonuz mu göbegımden asagı ınen kahverengı cızgı olusmus.vajınaya kaadr.netten baktım hamılelıkte oluomuss..ayyy bı heycanlndım:KK52::KK52:[/QUOcanım annem 2.aydan sonra baslar dedi o çizgi ama adetin geçiktimi ?insallah hamilesindir canımya
adetım gecıkmedı ama böyle bı topıkacmıslar cnm orda okudum cogu yazmıs adetım gecmeden olmstı dıye cogunda hıc olusmamıs cogunda snrdan olusmus degsıomus kısıye göree.

@ttmm gitmedim cünkü adetim geldi artik , bunun üzerine gidipde kan aldirmak icimden gelmedi bosa ümit :KK43:

kaldima rtik birdaha ki aya....

simdi kendime yeni program yapmaliyim , sogan suyu kürünü baslamak istiyorum, birde hayit suyu iceyim diyorum.
Baska ne yapsam sizce?
canım üzülme lütfen allah ınsallah en yakın zamanda gönderır yavrunu ..cnm saracoglu kürlerin hepisinin aynı zamanda yapılmasını önermıo dıye yazı okumstum.ama ıncır yemenı tavsıye ederım.ben suyunu içemem dıye gunde 3 4 tane yedım sabah ıkı aksam 2..

Kiz ttmm bu ne güzel haber ?
Ay hadi insallah süper olur yaaaa insallah hamilesindir hadi güzelim az kaldi senin haberini almamiza....

Ben bugün dr gidip kan verecektim dogru, ama dün öglenle n sonra biraz kuvetlendi adetim, simdi ise gene yok gibi birsey gideyimi, sanirim adetim cözülüyor, o yüzden gitmeme karari aldim.
Ama diger yandanda gitsemmi acaba diye düsünüyorum, fakat kontrol eder de kanarsam cok ayipima gider hem dalga gecer gibi olur ya, üfff su an cok karassizim, rüyamdanda dogum yaparak uyandim, cok acayip bir rüyadi,
suyum geliyormus beni evde yatiriyorlar Dr u ariyorlar ambulansla alsin diye kimse yok ne gelen ne giden , artik evde dogum yapacaktim sanki ?
Hayirdir insallahhhhhhh......

canım kimse kanamalı kadını muayane etmez ..merak etme anlatırsın o durumu anlat bence hemen acele git çünkü annemin doktora ufacık kanamada bile basvurulması lazım demisti bu ciddi birseyinde habercisi olabilir

kızlar karın alt bölgesinde şişlik deniyorya
o karın alt bölgesi tam olarak neresi
göbek deliğinin ne kadar aşağısı :44:

dayanamıyorum yaa gidip test alacağım az sonra:KK52:

canım kimse kanamalı kadını muayane etmez ..merak etme anlatırsın o durumu anlat bence hemen acele git çünkü annemin doktora ufacık kanamada bile basvurulması lazım demisti bu ciddi birseyinde habercisi olabilir

Canim bence adetim bu kac gündür gelir gibiydin ancak geldi sanirim ...

Birdahaki aya artik:KK43:

Evet ttmm iki kürü tavsiye etmiyor bende onun icin önce sogan sonra hiyat suyu yaparim diye düsünüyorum evet incir bende yiyorum son bir kac gündür aslinda hic de sevmem:KK43:
hayirlsiiiiiiiii.......

Arkadaslar ayrica eslerinizede Folikasit verin önemliymis, Vitamin E , cinko ve selen de esler icin cok önemliymis, benim dr esime üclü bir paket verdi baktim icerigine tüm bunlar var icinde.
Onun haricindede yabanci sitelerde okudum dün aksam bu vitaminleri öneriyorlar, aklinizda bulunsun.
Sizler kesinlikle folikasit icin ihmal etmeden:)

bak olabılır o daha mantıklı..:26:

ben zaten tek teste bağlı kalmam en az 2 defa tekrar ederim ama bu ara dışarı pek çıkamıyorum bu yüzden bugün fazla alıp batıma kadar sadece 1 tane yapmaya kararlıyım:KK28:

Arkadaslar ayrica eslerinizede Folikasit verin önemliymis, Vitamin E , cinko ve selen de esler icin cok önemliymis, benim dr esime üclü bir paket verdi baktim icerigine tüm bunlar var icinde.
Onun haricindede yabanci sitelerde okudum dün aksam bu vitaminleri öneriyorlar, aklinizda bulunsun.
Sizler kesinlikle folikasit icin ihmal etmeden:)

ben zaten 2 aydır kullanıyorum folik asit :emir_bebek:

kızlarrr ben cıkıyrum bılgısayAR gözlerımı yordu uyku bastı azcık yemek yapmadan kestreyım..:KK70: eşimin görevde iptalmıs zaten bosuna saatlerce agladımm hehh:KK52:

X