.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

alyadua ve ttm arkadaşım sizler kaç yıllık evlisiniz yada kaç aylık.
canım ben 7.5 aylık evliyim.bi hamilelik geçirdim .9 haftalıkken karnımda bebegımın kalbı durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım doktor korunma süresi verdi bı ay bu ıkıncı ayımız..benim eşim subay ve suan hakkarideyim.eşimi herzaman göremiorum bu ay ovulasyon testi kullandım ama malum günde eşim yoktu.gercı allah verdıkten sonraa hersey bahane..ınsallah bu ay nasip olur..yalnızlıktan cok sıkıldım artık..kimsem yok burda.

demekki hamile kalabiliyormuşsun canım o yönden bak bende 6 yıl malatyada yaşadım oğlum orda dünyaya geldi gerçekten zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.inşallah canım hamile kalırsın bebeğinle zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın bile.

allahım bir daha öyle şeyler yaşatmasın sağlıkla bebişine kavuşursun inşallah arkadaşım.

amin canım.bebekleri cok sevıyorum bıde zamanım gecmesı ıcın en guzel neden olcak.allahım tekrar saglıklsını nasip eder ınsallah.

Kizllllaaaaarrrrrr , biliyorsunuz bu ay hemilelik bekliyordum baya ümitliydim, ama progrest hormonu kullanmama ragmen adetim 2-3 gün erken geldi.
Ki progrest daha cok geciktirir diye biliyorum.
Neyse adetim cok az ve kesik gibi birsey dünden beri hic yok vs, kalktim dedim test yapim bari merak ve borgazlarim falan agiriyor ona göre hap icim veya icmim......

Veeeee ikinci cizgi silinik olsada göründü, sok dayim simdi.
Dr u aradim 3 den sonra gel dediiiiiii....

Ay insallah yaaaaa okadar muzice ve süpriz olur ki anlataman...

Zaaten adet oldugumda da bu hic normal adet dedil dedim normalde gerilirim karnim siser günler önce vs bu sefer hic öyle birsey yoktu sadece gögüslerim büyüdükce büyüyor ve basim dönüyor...

Umarim aksama yeni haberleri yaza bilirim, ama cok uzun beklersin dedi dr. Ben simdide 9 doguruyorum

insallah cANIM AYYY COK SEVINDIM GÜZEL HABERLERLE GEL İNSALLAH.

İnşaAllah güzel haberlerle gelirsin canım

hadi bakalım inşallah tez vakitte bebiş gelir annesine.
mart senin ayın olsun inşallah

Hadi filozof, bari sen bir baslangic yap hadi sonra sira bizlere gelsin...
iyi haberlerini bekliyoruz canim
ayy inşallah kuşum
ağzından bal damlıyo
ama önce sen bize yolu açacan gibi

canım insallah gelmez belirtilerde bebek belirtisidir.güzel haberlerle gelirsin insallah.
amn amin inşallah canım.
bu arada hala gelmedi
onun yerine bol akıntı gönderiyo
ama testte te negatif çıkıo anlamadım gitti acaba geç döllenme mi oldu

canım belki zar tamamen yırtılmamıştır.
etli yapıda olanlar hemen yırtılmıo hepsi
alttan muayeneden nefret ediyorum.
çığlıklarım yeri göğü inletiyo
doktor bu tarz şeyler hep psikolojik dedi..
o etten duvarda kastır..
siz kendnizi kasınca öyle olur dedi.
,bakeşinle birlikte olunca kendini geriye çekme..
onun yerine afedersin ıkın büyük abdestini yapar gibi.
yada nefes al ver.
nefesi alıp verince o anda yapmaya çalışsın eşin.
o zaman fazla canın acımaz.
çok acıyorsa da bir topikte görmüştüm
anestol pomad diye bir merhem varmış 3 tl falanmış.
onu alıp vajina çevresine süreceksin ama içine kaçmasın kötü yakarmış.
bir kaç dk bekle birlikte olun.
etkisi yarım saatten fazla sürermiş..
o zaman fazla acı çekmezmişsin.
ama eşinde kayganlaştırıcı kullansa iyi olurmuş(su bazlı olanlarından al.diğerleri gebeliği önlüyo.)
umarım yardımı olmuşumdur..

arkadaşlar hastalandım.bütün belirtiler yine fooooos çıktı.bakalım allahım bize 2. bebeği ne zaman nasip edecek görecez..
üzülme canım hayırlısı.
gelecek ay gelsin bebişin ama sağlıklı olsun..
o önemli..

ayy çok sevindimmmmmmm
inş güzel haberlerle dönersinnnn.
çatlatma bizi haber ver

aman ya rabbiimmmm
belki yerleşme kanamasıdır seninkisi inşallah:44:
ayy çok sevindim yaaa umarım müjdeyle dönersin.

bende bu ay iyice kafayı yedim sanırım. sanki hamileymişim gibi bebek arabaları ve beşiklere bakmaya başladım hatta cinsiyetine bile karar verdimde tütüler elbiseler beğeniyorum

Allahın bir bildiği olmasa onu sana yasatmazdı gülüm mutlaka vardır hikmeti ama doğmasada o senin bebegindi seni anlıyorum allah tekrar yasatmasın preseed jel varmıs duydunmu hiç ttmm 15dk öncesinde sürüp 15 dk esin bosalınca kolay hamile kalınıyormus...birde kansızlığın hamile kalmaya etkisi nedir bunuda konusalım bence ?yastığıda bayah yüksek olmalıymıs canım

amın cnm elbet vardr rabbımın bıbıldıgı.haberım var cnm preeseeddan ama almak sımdılık planımda yok.daha doğal seylerden yanayım.nede olsa o bı kımyasal.daha yenı bıraktım korunmyaı eşimde herzaman yanımda olmuo oyuzden benım ıcın faydası olmucagını düşünüyrum hakkımda ve hakkımzda hayırlısı...kansızlıga gelince hamılelıge bı etksı varmı yokmu bılmıorum arastrmak lazım..bu konuyu arastrcam

Dr a gittim geldim , ordaki Test negativ cikti.
Tam bir adet oda tespit edemedi
Bekleyelim cumayi dedi ozaman zaaten ya adet olursun ya böyle devam eder dedi, o gün kan aliriz anlariz dedi
Dedim simdi kan alalim, cok erekn daha kanda belli olmaz dedi, ne sacma ya ....
Neyse kismet artik var ise birsey önümüzdeki künler belli olacak, hayirlisi artik ...

üzme kendini canım..
hem baksana daha her şey net değil..
belki hamişsindir...
bende hamile idim anlamamışlardı bile..
cumayı bekle..
rabbim hayırlısıyla yüzünü güldürür inşallah..

Son düzenleme:
üzme kendini canım..
hem baksana daha her şey net değil..
belki hamişsindir...
bende hamile idim anlamamışlardı bile..
cumayı bekle..
rabbim hayırlısıyla yüzünü güldürür inşallah..

Amin hepimizin insallah...

Senin ne oldu adte günn degilmi bugün ?
Test yaptinmi ?

Amin hepimizin insallah...

Senin ne oldu adte günn degilmi bugün ?
Test yaptinmi ?
evet bugündü hala gelen giden yok canım
sadece ara ara rahim kısmım acıyo
akıntım hala devam ediyo
ama test negatif çıkıyo habire
dua edin de geç döllenme olmuş olsun ya

banada yardımcı olabılırmısınız bende cocuk ıstıyorum
buyur canım.sormak istediğin bir şey varsa yardımcı olmaya çalışırız.

kanda belli olurdu arkadaşım adete 10 gün varken çıkıyor diyorlar bence yaptır arkadaşım hayırlısı hadi hamilelik haberlerinizi alayım bu ay içime su serpilsin.

kanda belli olurdu arkadaşım adete 10 gün varken çıkıyor diyorlar bence yaptır arkadaşım hayırlısı hadi hamilelik haberlerinizi alayım bu ay içime su serpilsin.
yok cnm yanlısın var .kanda 10 gun öncesıne kadar bellı olmaz.bellı olanların erken döllenme olmstr buyuk ıhtımal.genelde kanda cıkması ıcın adetı beklıolr daha garantı olsun dıye bazen kımyasal gebelık olabılıomus oyuzden erken ögrenmk bu bakımdan ıyı degıl.gec döllenme olanlarda ıse adet gecse bıle bazen bellı olmayabılıo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…