.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

ayy ınsallah canım ya cok ıstıyorum ama hayırlısı bakalım... haber wermezmıyım hemenn ılk sızlerle paylasacam.:)

ttmm bu çörek otu kürü nasıl yapılıyor anlatabilirmisin bende yapayım

ttmm bu çörek otu kürü nasıl yapılıyor anlatabilirmisin bende yapayım
canım

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

• inşallah sana da faydalı olur

arkadaslar mrba bu ay adetim qecikti ama cok kasılmalarım ve arada hafıf mıyde bulantılarım var adet olucakmısım gbı gelıo ama olamıorum hamılelık belırtılerınden bırımıdır acaba :)

arkadaslar mrba bu ay adetim qecikti ama cok kasılmalarım ve arada hafıf mıyde bulantılarım var adet olucakmısım gbı gelıo ama olamıorum hamılelık belırtılerınden bırımıdır acaba :)

hiç mi duymadın? bulantı ve kasık ağrıları baş belirtidir hamilelik için..
ayrıca adetinde gecikmiş

hiç mi duymadın? bulantı ve kasık ağrıları baş belirtidir hamilelik için..
ayrıca adetinde gecikmiş

bugun qecıkmemın 4. qunu 18 aylık evlıyim bi bebişim olsun cok ıstıorum ama boyle belırıtılerın oldugunu bılmıodum belım ve ayaklarım cok kasılıo :):) Ayyy inş. hamıleyımdır

bugun qecıkmemın 4. qunu 18 aylık evlıyim bi bebişim olsun cok ıstıorum ama boyle belırıtılerın oldugunu bılmıodum belım ve ayaklarım cok kasılıo :):) Ayyy inş. hamıleyımdır

inş canım gecikmen normalde oluyormuydu yoksa hep düzenlimiydi peki?
eczaneden bi test alıp yapabilirsin istersen

inş canım gecikmen normalde oluyormuydu yoksa hep düzenlimiydi peki?
eczaneden bi test alıp yapabilirsin istersen

qecıkmem hiç olmadı hatta hep qunumden daha erken oluorum qenellıkle ... test alıp yapmayada cesaret edemıorum negatıf cıkarsa dıe korkuorum cok

qecıkmem hiç olmadı hatta hep qunumden daha erken oluorum qenellıkle ... test alıp yapmayada cesaret edemıorum negatıf cıkarsa dıe korkuorum cok

adetleri düzenli olan birinin gecikme yaşadığı ay hamile olma olasılığı çok yüksek yani..mantıkende öyle..bence direk al ve yap..sonuçta böyle belirsiz beklemekten iyidir diye düşünüyorum..

adetleri düzenli olan birinin gecikme yaşadığı ay hamile olma olasılığı çok yüksek yani..mantıkende öyle..bence direk al ve yap..sonuçta böyle belirsiz beklemekten iyidir diye düşünüyorum..

doqru soyluosun aslında bnm esımde sperm eksıklıgı var bu ay adet oldugumda rahım ağzı fılmı cektırıcektım ve bıdakı aya buyuk ıhtımal asılama olucaktı %20 %30 ıhtımalımız var doğal yoldan hamıle kalmaya aslında işde dedıgım gbı bu ayda olmayınca olucakmışım gbı gelıo ama olamıorum :).) ınş. olmam cok ısdıorum bı bebişim olsun :)

tabi bide stresten dolayı,çok istiyo kafanı ona yoruyo olmandan dolayı gecikmelerde oluyo bazen..hatta vücut kendi kendine hamilelik belirtileri yaratıyo ama seninki inş öyle bişey değildir...
ne tür belirtilerin var hamile olmak adına gecikmen dışında?

bu sorunların hala devam etmesi normal mi ??

21 yaşındayım 5aylık evliyim o yüzden ablacım diyorum büyük olduğunuzu düşündüm =))

bende 21yasima 18subtta gircem bnde 6aylık evliyim .yani düsündügün gbi büyük dglm.3.ayımda hamile kaldm 9 haftalikken kalbi durdu kürtaj oldum insallah en kisa zamanda sende bende ve isteyen herkez bu güzel duyguyu tadar .

asıl ablanız benim o zaman hahahahahaha

malesef kan testı sonucumda negatiffff( ne oluyo bana anlamadım yaa... hadi hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…