.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

aaaaa negatif mi çıktıııı :44: üzüldüm canım :KK50: inş bidahaki aya

insallah canım bır adet olup rahatlayabılsem.... bız zaten dıger ay bebek calısmalarına baslayacaktık ama bu ay bu kadar gecıkınce acaba kaza ıle oldumu dıye dusunduk ama bugun kan sonucumda negatıf cıktı işte... burda doktor sıkıntısı war zaten artık haftaya memlekette ıyı bır doktora gorunecemm

Son düzenleme:
kızlar hepinize merhaba..bu hamilelik konusunda nereye yazıcağımı şaşırdım :) ben 15 aylık evliyim yaklaşık 8 ay doğum kontrol hapı kullandım ve geçen nisan ayında bıraktım ilacı ama hala bebek yok :KK43: bünyeden bünyeye değişiyo denildi ama doktora falanda gitmedim henüz daha doğrusu nedense korkuyorum gitmekten :KK43: adet olmama 12 gün falan var ama kasıklarımda küçük ağrılar var 1-2 gündür normalde hiç olmazdı her yaşadığım belirtide acaba hamilemiyim demeye başladım umarım olur artık :KK43:

kızlar hepinize merhaba..bu hamilelik konusunda nereye yazıcağımı şaşırdım :) ben 15 aylık evliyim yaklaşık 8 ay doğum kontrol hapı kullandım ve geçen nisan ayında bıraktım ilacı ama hala bebek yok :KK43: bünyeden bünyeye değişiyo denildi ama doktora falanda gitmedim henüz daha doğrusu nedense korkuyorum gitmekten :KK43: adet olmama 12 gün falan var ama kasıklarımda küçük ağrılar var 1-2 gündür normalde hiç olmazdı her yaşadığım belirtide acaba hamilemiyim demeye başladım umarım olur artık :KK43:

hoşgeldin... :KK16: zaten bazı kişilerde de belirtiler psikolojik oluşuyo.. çok istemekten,acaba hamilemiyim demekten,gün saymaktan ileri geliyo..
inş öyle bişey değildir seninki de... :KK16:

Ach be Filozof ya gecmsi olsun cok üzüldüm.....
Üfff yaaaa ... benimde basima geldiginden seni cok iyi anliyorum.
Ben de cocuk kayip edenlerden oldugum icin cok iyi anliyorum seni, allah sabir versin.
Ve allah en yakin zaman da saglikli hamilelikle beraber , saglikli hayirli cocuklar versin hepimize , insallah amin amin amin....

Gecen ay bende ayni senin gibi oldum üsütme, nabiz 130, tansion 17-18... bütün gece nabzim 130 u düsmedi ve ben nasil bittim anlatamam ya... sonu o gece hastanelik oldum serum vs derken ancak ayagi kalktim ama cok felaket birsey, nefes almak bile cok yorucu oluyor.

Gecmis olsun .

tabiki normal degil cnim senin hala doktora gtmemis olmanda büyük hata doktora görünmen lazım

haklısın cnm ama burdaki doktorları sevmiyorum pek bişey anladıkları yok o yüzden size soruyorum sizler yaşayıp görmüşsünüz diye... :KK43:

bende 21yasima 18subtta gircem bnde 6aylık evliyim .yani düsündügün gbi büyük dglm.3.ayımda hamile kaldm 9 haftalikken kalbi durdu kürtaj oldum insallah en kisa zamanda sende bende ve isteyen herkez bu güzel duyguyu tadar .

inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsün seninde benimde inşallah.... kusura bakma o zaman büyük sandıydım cnm özür dilerim =) senin adına da çok üzüldüm ama şöyle düşün belkide hayırlısı olan buymuş ya doğduktan sonra kaybetseydin o daha kötü olurdu kokusunu aldıktan sonra kaybetmek daha acı olurdu o yüzden buna da şükretmek lazım Allah herkese hayırlı olanı nasip etsin....

inşallah hamilesindr.adet gecmeden anlamak malesef pek mümkün değil cnm

inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsün seninde benimde inşallah.... kusura bakma o zaman büyük sandıydım cnm özür dilerim =) senin adına da çok üzüldüm ama şöyle düşün belkide hayırlısı olan buymuş ya doğduktan sonra kaybetseydin o daha kötü olurdu kokusunu aldıktan sonra kaybetmek daha acı olurdu o yüzden buna da şükretmek lazım Allah herkese hayırlı olanı nasip etsin....
ben öyle düşündüm cnm ve hemen kendımı topladım çok sükür kolay degıl ama vardr elbet allahın bı bıldıgı belkıde daha hayırlı bır evlat göndercektr bana.

ben öyle düşündüm cnm ve hemen kendımı topladım çok sükür kolay degıl ama vardr elbet allahın bı bıldıgı belkıde daha hayırlı bır evlat göndercektr bana.

aynen öyle canım Rabbim herşeyin önce hayırlısını versin...

@ttmm, canim ben bu cörek otu kürünü yapiyorum normalde haftaya yumurtlama dönemim, ama simdiden sanki yumurtlama acisi yasiyorum onun gibi bir sancim oluyor, sende de oldumu?
Yani 7. gün bile bukadar faydasi olmus ola bilirmi ?
Ay insallahhhhh hadi bakalim....
amin amin amin

ttmm çörek otu kürü için teşekkürler
filozof sanada çok geçmiş olsun üzüldüm çok zor gerçekten allah bu acıyı unutturacak bir mutluluk nasip etsin en kısa zamanda inşaallah

inşallah hamilesindr.adet gecmeden anlamak malesef pek mümkün değil cnm

inş bu sefer geçikir yaa :) aslında psikolojik olarak çok etkiliyo diyolar yani böyle düşünmekten acaba adet olucam mı hamile miyim demekten geri itiyo olabilirmiş ama ben engel olamıyorum kendime yaa :) korunmayı bıraktığımdan beri acaba bu ay hamile miyim demekten ben yoruldum :) allah isteyen herkese nasip etsin inşş bu ay biraz daha fazla ümitliyim nedense rüyalarımda bile hamile görüyorm kendimi :) bundan bile ayy acaba mı diyorum :) hayırlısı artık :KK66:

@ttmm, canim ben bu cörek otu kürünü yapiyorum normalde haftaya yumurtlama dönemim, ama simdiden sanki yumurtlama acisi yasiyorum onun gibi bir sancim oluyor, sende de oldumu?
Yani 7. gün bile bukadar faydasi olmus ola bilirmi ?
Ay insallahhhhh hadi bakalim....
amin amin amin
cnm inan öyle bi agrımı hatırlamıorum sadece yumurtlama gunumde cok agrı oldu oda agrıdan zıyade ıcımde bı calısma var gıbıydı okaadr yanı her bünyede farklı olabilir.

inş bu sefer geçikir yaa :) aslında psikolojik olarak çok etkiliyo diyolar yani böyle düşünmekten acaba adet olucam mı hamile miyim demekten geri itiyo olabilirmiş ama ben engel olamıyorum kendime yaa :) korunmayı bıraktığımdan beri acaba bu ay hamile miyim demekten ben yoruldum :) allah isteyen herkese nasip etsin inşş bu ay biraz daha fazla ümitliyim nedense rüyalarımda bile hamile görüyorm kendimi :) bundan bile ayy acaba mı diyorum :) hayırlısı artık :KK66:
ben diğer hamileliğimde rüyamda görmüştüm snra hemen hamıle oldugumu ögrendım ınsallah sende hemen hamıle kalırsın ve sonu da güzel olur ınsallah.benımde son 1 gün inşallah gelmez bakalım artık hayırlısı

Ach be Filozof ya gecmsi olsun cok üzüldüm.....
Üfff yaaaa ... benimde basima geldiginden seni cok iyi anliyorum.
Ben de cocuk kayip edenlerden oldugum icin cok iyi anliyorum seni, allah sabir versin.
Ve allah en yakin zaman da saglikli hamilelikle beraber , saglikli hayirli cocuklar versin hepimize , insallah amin amin amin....

Gecen ay bende ayni senin gibi oldum üsütme, nabiz 130, tansion 17-18... bütün gece nabzim 130 u düsmedi ve ben nasil bittim anlatamam ya... sonu o gece hastanelik oldum serum vs derken ancak ayagi kalktim ama cok felaket birsey, nefes almak bile cok yorucu oluyor.

Gecmis olsun .

tşk ederim canım benim
aynı şeyleri yaşamak aynı duyguları paylaşmak güzel ama keşke başka bir durumda aynı şeyleri yaşamış olsaydık.
daha güzel daha olumlu şeylerde:KK5::KK5::KK5:
insan çok üzülüyo elinde olmadan
içimden hiçbirşey yapmak gelmiyo
sürekli uyumak herkesten kaçmak geliyo içimden:18::18:
umarım rabbim bu ay yüzümüzü güldürür:KK30::KK30:
insan o duyguyu tadınca anneliği 1 hafta bile yşayınca o kadar çok annelik duygusuna alışıyor ki
şuan eskiye nazaran daha çok istiyorum:KK25::KK25::KK25:
ne olur bebeğim gel tez vakitte, bekletme anneciğini:KK5::KK5::KK5:

tşk ederim canım benim
aynı şeyleri yaşamak aynı duyguları paylaşmak güzel ama keşke başka bir durumda aynı şeyleri yaşamış olsaydık.
daha güzel daha olumlu şeylerde:KK5::KK5::KK5:
insan çok üzülüyo elinde olmadan
içimden hiçbirşey yapmak gelmiyo
sürekli uyumak herkesten kaçmak geliyo içimden:18::18:
umarım rabbim bu ay yüzümüzü güldürür:KK30::KK30:
insan o duyguyu tadınca anneliği 1 hafta bile yşayınca o kadar çok annelik duygusuna alışıyor ki
şuan eskiye nazaran daha çok istiyorum:KK25::KK25::KK25:
ne olur bebeğim gel tez vakitte, bekletme anneciğini:KK5::KK5::KK5:
inşallah canım en kısa zamanda saglıklı bı bebek gönderir rabbim sana..üzülmemek elde değil..

X