.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Topiktekiler uyuyor musunuz. Çalışmalar nasıl gidiyor herkes iyi mi ses verin bakalım biraz :))

Topiktekiler uyuyor musunuz. Çalışmalar nasıl gidiyor herkes iyi mi ses verin bakalım biraz :))

Cnim bende girip bakiyorum herzaman kimsecikler yok.herkes tatilde mi buara.sen nasilsn.basladimi bulantlar.nasl gdio.ins bebeklerimzi saglikli bışekilde kucgmza alirz.

canım mrb! çook uzun zaman oldu girmiyorum topiğe. epilepsi tedavisi gördüğüm için bi süre ara vermiştim çalışmlara. foruma girince ilk sana baktım acaba var mı bebiş diye. görünce çok sevindim.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah... hayırlı zamanda bana da inşallah. öpüyorum canım.

merhaba kızlar bu sayfayı yeni gördüm ben ve ilgimi çekti çünki bizde bebiş düşünüyoruz. bu ikinci ayımız gecen ay belirtiler yaşadım ama piskolojikmiş adetim geldi:KK43: bakalım bu ay olucakmı. tam baştan okumadım ama bir kaç ayda hamiş kalan arkadaşlar var çok sevindim Rabbim sağsalim kucağınıza almaya nasip etsin inşallah. banada dua edin inşallah bu ay olur baya heveslendim ve heyecanlıyım....

selamlar herkese
benim bu ay adet günüm 3 ünde ara ara sancım oluyor ve kaşıntım var
kaşıntı olmazdı yoksa diyorum iltahap devammı ediyor?bu ay ben rahattım ve pozitiftim ama aksi ya eşim öyle değildi nasip inşallah müjdeli haberi benle beraber bekleyen herkes burda paylaşır

Kizlar nasilsıniz? Kimsecikler yok buara.herkes tatilde mi? Muntazarcim kasinti varsa mtlaka doktra görün.enfkiyon belirtsi cunkü.benimde ilk evlendgm ay olmstu.erkekten gecerms genelde.ins tez zamanda sendnde müjdeyi alirz cnim

ttmm kaşıntı bugün yok şükür
ya mayıs 31 çekti ya bugün adet günüm henüz olmadım ama korkuyorum ya olursam moralim bozulacak yine dua edin ara ara sancım oluyor korka korka gidiyorum lavaboya

ttmm kaşıntı bugün yok şükür
ya mayıs 31 çekti ya bugün adet günüm henüz olmadım ama korkuyorum ya olursam moralim bozulacak yine dua edin ara ara sancım oluyor korka korka gidiyorum lavaboya

Insallah da gelmez cnim.hayrlsyla hamilesndr.dua ediyorum hep.allah isteyen herkese nasip etsin.:KK49:

Insallah da gelmez cnim.hayrlsyla hamilesndr.dua ediyorum hep.allah isteyen herkese nasip etsin.:KK49:

selamlar herkese diyeceğimde herkes hamile kaldı burda da pek kimse kalmadı
bugünde adet olmadım korkuyorum ya
keşke hemen belli olsa beklemek çok zor
inşallah öyleyimdir duanızı eksik etmeyin hamile arkadaşlar

Kizlar nasilsiniz.size güzel haberlerim var.doktor kesin dgl ama büyük ihtimal kızın olck ddi.prensesim geliyor.allahm herkese nasip etsin bu duyguyu.bebegm masallah saglikli.hersey yolunda.önde gidiyoruz cok sükúr.hamile kalan kacti harbi.hergün grip bakiyorum kimsecikler yok.nerelerdsinz.asuman filozof tombikkus jeylo ve digr kizlar nerelerdsinz :KK66::KK1::KK1::nazar:

merhaba hanımlar,bir sorum olacak size biz 5 aydır bebek için uğraşıyoruz ama olmuyo,bu ay 29 haziranda adet olmam gerekiyordu ama olmadı 7 gün geçti,salı günü kan testim 1,20 çıktı,ama adet adına ne belirti ne de başka hiç birşeyim yok,geç döllenme olayı olabilir mi diye düşünüyorum,bir de geçen ay antibiyotik almıştım amoklavin 1000mg,onun etkisi olabilir mi? yani koca bir belrsizlik benim durumumda olan varmı acaba?

slm aranız yeni katıldım ama uzun zamandır sürekli yorumları okuyorum. ben de bebiş istiyorum 1,5 yıllık evliyiz, 4 aydır uğraşıyoruz.reglime iki gün kaldı, sanırım bu ay da boş, hiçbir belirti yok :KK43: bırak adet belirtisi bile yokkk. on ikinci günümde yumurtam çatladı,dr gördü. bugün yirmi dokuzuncu gün şimdiye belirti olması gerekmez miydi? bir de silik de olsa idrar testinde çıkmaz mıydı sizce??? nolur bir şeyler yazın :KK43:(

slm aranız yeni katıldım ama uzun zamandır sürekli yorumları okuyorum. ben de bebiş istiyorum 1,5 yıllık evliyiz, 4 aydır uğraşıyoruz.reglime iki gün kaldı, sanırım bu ay da boş, hiçbir belirti yok :KK43: bırak adet belirtisi bile yokkk. on ikinci günümde yumurtam çatladı,dr gördü. bugün yirmi dokuzuncu gün şimdiye belirti olması gerekmez miydi? bir de silik de olsa idrar testinde çıkmaz mıydı sizce??? nolur bir şeyler yazın :KK43:(

Cnim hosgeldn aramiza.herkeste belirti olcak diye bisey yok.hc belirtsz hamile olan cok testlere de güwenme bazen negatf cikablio.oyüzdn adetn gecinçe en güzeli kan testi yaptirman.snucu bizmle de paylas.ins güzel ve mtlu haberlerle gelrsn.:KK1:

Cnim hosgeldn aramiza.herkeste belirti olcak diye bisey yok.hc belirtsz hamile olan cok testlere de güwenme bazen negatf cikablio.oyüzdn adetn gecinçe en güzeli kan testi yaptirman.snucu bizmle de paylas.ins güzel ve mtlu haberlerle gelrsn.:KK1:

teşekkür ederim. amin Rabbim isteyen herkese verir inşallah. sanırım haklısın ama insan düşünmeden duramıyor işte. bir de on gün önce belim ağrıyordu hafif kasık ağrım ve adet sancısı gibi sancım vardı, bir de yersiz ishal oldum, gebelik belirtisi olabilir dediler. fakat bir kaç gün sonra hepsi geçti şimdi hiçbir şey yok. iki gün önce test yaptım silik bile çıkmadı o yüzden canım sıkıldı ve bu aydan da umudumu kestim açıkçası:KK43:(

Kizlar nasilsiniz.size güzel haberlerim var.doktor kesin dgl ama büyük ihtimal kızın olck ddi.prensesim geliyor.allahm herkese nasip etsin bu duyguyu.bebegm masallah saglikli.hersey yolunda.önde gidiyoruz cok sükúr.hamile kalan kacti harbi.hergün grip bakiyorum kimsecikler yok.nerelerdsinz.asuman filozof tombikkus jeylo ve digr kizlar nerelerdsinz :KK66::KK1::KK1::nazar:

ne güzel gözün aydın canım:KK16::KK16::KK16:
şimdiden isim düşünmeye başla sen:KK1::KK1:
bende hala tık yok ya:KK53::KK53:
benim bebek pek nazlı çıktı,gelmemek için mücadele ediyo:KK9::KK9:
dr a gittim normal çıktı değerler ama hala bebiş yok:KK31::KK31:
çok dua edin bana da hatunlar:KK49::KK49:

teşekkür ederim. amin Rabbim isteyen herkese verir inşallah. sanırım haklısın ama insan düşünmeden duramıyor işte. bir de on gün önce belim ağrıyordu hafif kasık ağrım ve adet sancısı gibi sancım vardı, bir de yersiz ishal oldum, gebelik belirtisi olabilir dediler. fakat bir kaç gün sonra hepsi geçti şimdi hiçbir şey yok. iki gün önce test yaptım silik bile çıkmadı o yüzden canım sıkıldı ve bu aydan da umudumu kestim açıkçası:KK43:(

Cnim hc belli olmaz.yerlesme zamani saydgn cogu belirtyi yasadm.isal haric.ama en büyük belrti 10gün öncesnde aciyan gögüslerdi.adetime 8gün varken kan testnde pozitfi gördm simdi allah nasip edrse prensesim olck.haklsn insan dayanamiyor.seni çok iyi anlarm.ama hamile olup teste cikmyn cok tamamen erken gec dòllenmeyle alakali.ins müjdeli hbr verirsn bize

Cnim hc belli olmaz.yerlesme zamani saydgn cogu belirtyi yasadm.isal haric.ama en büyük belrti 10gün öncesnde aciyan gögüslerdi.adetime 8gün varken kan testnde pozitfi gördm simdi allah nasip edrse prensesim olck.haklsn insan dayanamiyor.seni çok iyi anlarm.ama hamile olup teste cikmyn cok tamamen erken gec dòllenmeyle alakali.ins müjdeli hbr verirsn bize

amin canım inşallah. benim göğüslerim hiç ağrımadı malesef:KK43: kısmet bakalım bekliyorum. senin de hayırlı uğurlu olsun, rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip eder inşallah :)

ne güzel gözün aydın canım:KK16::KK16::KK16:
şimdiden isim düşünmeye başla sen:KK1::KK1:
bende hala tık yok ya:KK53::KK53:
benim bebek pek nazlı çıktı,gelmemek için mücadele ediyo:KK9::KK9:
dr a gittim normal çıktı değerler ama hala bebiş yok:KK31::KK31:
çok dua edin bana da hatunlar:KK49::KK49:

Cnim herzaman dua ediyorum.herseyn bi vakti oluo.bebisin ins tez zamanda gelir.hc ummadgn anda süpriz yapar annesi oyüzdn hc üzülme.aklmda hc isim yok .doktr bidaki kntrle netlestrsn ozaman fikrlernzi alrm inş.:nazar:

amin canım inşallah. benim göğüslerim hiç ağrımadı malesef:KK43: kısmet bakalım bekliyorum. senin de hayırlı uğurlu olsun, rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip eder inşallah :)

Amin cnim ins.cok sagolasin.:emir_bebek:

X