.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

ay evet yahu,direk git tabiki.. ben o 2, çizgiyi bi görsem var yaaaa, hemen soluğu doktorda alırdım :KK34: hadi hadi koşşşşş :KK76:

bana da kalsa şimdi gidecem ama o ağırdan alıyor beni deli edecek bu gidişle:KK53::KK53::KK53:

ttmm :KK34: kız ben dayanamadım az önce yaptım test :KK1: ama sonuç,beklediğim gibi.. negatif :KK47:
sanıyorum ki bu ayıda boş geçtim!!! ama adetime hala 3 gün var :KK33:
hehe bende bugun erken gebelık testo yaptım adetıme 13 gün var :KK70: bende sacmaladım bırazzz.zaten ıkıtane var topu tpu :KK70: diğerini yapmıcam adetıme kadar.ınsan varsa da yoksa da bı kırılıo heycaanı demi

hehe bende bugun erken gebelık testo yaptım adetıme 13 gün var :KK70: bende sacmaladım bırazzz.zaten ıkıtane var topu tpu :KK70: diğerini yapmıcam adetıme kadar.ınsan varsa da yoksa da bı kırılıo heycaanı demi

azda olsa eeeh tabiiii..
ama yinede kesin olumlu gözüyle bakmadığım için pek etkilemedi,alıştım artık :KK9: neyse..bakalım gecikcek mi adet bu ayda?görcez...
ama sen abartmışsın biraz :KK1:

kızlar bugün yine test yaptım bugünkü daha koyu çıktı.ama brde tlfdan çekince net çıksa.offf ya..
Eki Görüntüle 595507 Eki Görüntüle 595508
evet cnm bugun cok sılık bı cızgı var..cnm yanlıs anlama ama ben coktaaaaaaaaaaaan gitmiştimmm evim hakkaride oldugu haldeee.ilk hamılelgmde hemen kosmustum hastaneye.ve kepenkler kapalıydı.olay vardı acılden grmıstık :KK34: sende bıran önce git cnm için rahatlasın bızıde meraklandrdın..inşallah kanda da görürsün gebelıgını

azda olsa eeeh tabiiii..
ama yinede kesin olumlu gözüyle bakmadığım için pek etkilemedi,alıştım artık :KK9: neyse..bakalım gecikcek mi adet bu ayda?görcez...
ama sen abartmışsın biraz :KK1:
kesinlikleeee :KK52::KK52: sonradan fark ettım

normalde daha belirgin tlfda öyle bulanıklaşıyor görüntü.anlamadım gitti.eşim yarın kan testine gidelim dedi:KK53::KK53:
heyecanlanmış oda:KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK64::KK64::KK64:
cok güzelll duygu yaaaa eşinde heycanlnmıs ne güzel bizede nasip olur ınsallah bu ayy..sana folık asıt verır hemen cnm
ay evet yahu,direk git tabiki.. ben o 2, çizgiyi bi görsem var yaaaa, hemen soluğu doktorda alırdım :KK34: hadi hadi koşşşşş :KK76:
hehehee bende bendeeee :)

kızlaaarr ben şimdi çıkıyorum misafırım gelcek gittikten snraaa yzarım burda olursunuzzzz..görüşürüzzz

ayyyyyy benimde oleeee:KK43::18:

ayy kızlar ben galiba cidden hamileyim.
şimdi br sancı saplandı kasığıma..
birden olduğum yerde kitlendim sanki..
afedersiniz ıslandığımı hissettim birde baktım ki koyu renkli bir kanama:KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
ayy kızlar ben galiba cidden hamileyim.
şimdi br sancı saplandı kasığıma..
birden olduğum yerde kitlendim sanki..
afedersiniz ıslandığımı hissettim birde baktım ki koyu renkli bir kanama:KK53::KK53::KK53:

canım benim kesinlikle geciktirme git bi doktora artık..erteleme de,nolur nolmaz..sonra pişman olursun falan..dünde konuştuk,ara ara leke şeklinde olduğunda bazen üstüne görme oluyo bazen bebiş yerleşmesi oluyo derler..

X