.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

canlarımmm ben kaçtııımm.kociş uyukluo :) güzel haberlerınızı paylasmak nasip olsun ınsallah.ben belkı pazartesı yaparım testi.filozof sen atarsan resmi sabah bakarım.inaşşallah hamilesindir..kızlarrr ii geceler öpüyorumm sızlerii

2.çizgi çok silik galiba.. ben hiçbişey göremedim :KK50: en iyisi kan testi derim ben...

ya normalde görünüyo tlflda görünmüyo çekince.
eşim bile gördü yok yanlış görüyosun diye kandırdım onu ki olursa sürpriz yapayım ona diye

iyi geceler kıslar ben de hamilelik isteyenlerdenim ama maalesef 3 ay beklemem gerekiyor en az çünkü yeni düşük yaptım....

doktor bi ton test istedi benden fsh,tsh,toxoplasma,rubella,insulin gibi....Allahım inşallah bir sorun çıkmaz yaa.....10 gün oldu düşük yapalı ama atlattım zannediyordum bugün yine ağlama krizine girdim:KK43:

canlarımmm ben kaçtııımm.kociş uyukluo :) güzel haberlerınızı paylasmak nasip olsun ınsallah.ben belkı pazartesı yaparım testi.filozof sen atarsan resmi sabah bakarım.inaşşallah hamilesindir..kızlarrr ii geceler öpüyorumm sızlerii

tamam canım sabah yine yapar yine atarım belki o daha net görünür:KK1::KK1::KK1:
iyi geceler canım

iyi geceler cnm.. iyi haberler dileklerinle inş..

iyi geceler kıslar ben de hamilelik isteyenlerdenim ama maalesef 3 ay beklemem gerekiyor en az çünkü yeni düşük yaptım....

doktor bi ton test istedi benden fsh,tsh,toxoplasma,rubella,insulin gibi....Allahım inşallah bir sorun çıkmaz yaa.....10 gün oldu düşük yapalı ama atlattım zannediyordum bugün yine ağlama krizine girdim:KK43:

geçmiş olsunnn cnm,sende bizdensin :KK50:
ama düşük sonrası tekrar denemek için 3 ay şart değilki,bana doktor 1 ay yeter dedi..zaten rahim 1 ayda toparlıyo kendini..adetin bitiminden sonra diğer adet süresini beklemen yeterli yani..

geçmiş olsun canım.
üzme kendini ya düşük yapanların birçoğu yine tez vakitte hamile kalır göbişleri dolar inş:KK49::KK49::KK49:

geçmiş olsunnn cnm,sende bizdensin :KK50:
ama düşük sonrası tekrar denemek için 3 ay şart değilki,bana doktor 1 ay yeter dedi..zaten rahim 1 ayda toparlıyo kendini..adetin bitiminden sonra diğer adet süresini beklemen yeterli yani..

cidden mi?? bana da en az iki kere düzenli adet gör hem kendini de toparlamış olursun dedi...ben de şimdiden bir bakın hormonlarıma bir problem varsa düzelteyim dedim işte az önce yazdığım testleri istedi...adetin 2. günü yaptır dedi....biz genelde 3. düşüklerde araştırıyoruz sebebini ciddi ciddi dedi o da maliyetlidir dedi....inşallah bir daha böyle bir acı yaşamam...

daha 10 gün önce ağustos 2013 anneleri topiği üyesiyken şimdi buralarda olmak öyle yaralıyorki beni noolur kızmayın...Allah hepimize sağlıklı hamilelik ve evlat versin....

geçmiş olsun canım.
üzme kendini ya düşük yapanların birçoğu yine tez vakitte hamile kalır göbişleri dolar inş:KK49::KK49::KK49:

ay inşallah:) halk arasında derler ki düşüğün kıçı içerde olurmuş üzülme olur derler ama bakalım kısmet bizler sabırsızız biraz hemen olsun istiyoruz hemen demorolize oluyoruz:KK43:

cidden mi?? bana da en az iki kere düzenli adet gör hem kendini de toparlamış olursun dedi...ben de şimdiden bir bakın hormonlarıma bir problem varsa düzelteyim dedim işte az önce yazdığım testleri istedi...adetin 2. günü yaptır dedi....biz genelde 3. düşüklerde araştırıyoruz sebebini ciddi ciddi dedi o da maliyetlidir dedi....inşallah bir daha böyle bir acı yaşamam...

daha 10 gün önce ağustos 2013 anneleri topiği üyesiyken şimdi buralarda olmak öyle yaralıyorki beni noolur kızmayın...Allah hepimize sağlıklı hamilelik ve evlat versin....

niye kızalım cnm, şu an hamile kalsak yarın ne olacağı belli mi? :KK50: herşey insanlara,Allah'ın takdiri..
tekrar geçmiş olsun...çok çok çokkk...
doktorlar 3.düşük olursa detaylı araştırıyolarmış evet..ama 1 tanesi bile bu denli zorken,3 taneyi yaşatmaz inş Allah..

kızlar bende çıkıyorum..tekrar görüşürüz, bu platformda paylaşıma devam :KK34: filozof yarın resmi atarsın..

iyi geceleeeeeeeeeeer.. hayırlı haberler inş..

niye kızalım cnm, şu an hamile kalsak yarın ne olacağı belli mi? :KK50: herşey insanlara,Allah'ın takdiri..
tekrar geçmiş olsun...çok çok çokkk...
doktorlar 3.düşük olursa detaylı araştırıyolarmış evet..ama 1 tanesi bile bu denli zorken,3 taneyi yaşatmaz inş Allah..

ya sorma çok zor çok kimse yaşamasın....yine Allah yardım etti de 6. haftada düşürdüm ya daha büyük olsaydı beterin beteri var diye avuttum kendimi...en azından kürtaj olmadım kendisi attı....sizler ne zamandıır düşünüyorsunuz hamilelik??

kızlar bende çıkıyorum..tekrar görüşürüz, bu platformda paylaşıma devam :KK34: filozof yarın resmi atarsın..

iyi geceleeeeeeeeeeer.. hayırlı haberler inş..

tamam inş tatlım:KK1::KK1:
hep beraber hamile kalırda halay çekeriz topikte:KK1::KK1:
ii geceler tatlım..

Son düzenleme:
ya sorma çok zor çok kimse yaşamasın....yine Allah yardım etti de 6. haftada düşürdüm ya daha büyük olsaydı beterin beteri var diye avuttum kendimi...en azından kürtaj olmadım kendisi attı....sizler ne zamandıır düşünüyorsunuz hamilelik??

ben 9 ay 3 günlük evliyim:KK1::KK1::KK1:
son 2 aydır düşünmeye başladık geçen ay hüsrandı.
bu ayda silik çıktı ikinci çizgi:26::26:
bakalım artık inş sonuç olumlu olur:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
neyse ben de çıkıyorum kızlar hepinize iyi geceler bakalım önce kimin için halay çekecez:)

topic canlı oldukça yazarım arkadaşlar tekrar iyi geceler....

ben 9 ay 3 günlük evliyim:KK1::KK1::KK1:
son 2 aydır düşünmeye başladık geçen ay hüsrandı.
bu ayda silik çıktı ikinci çizgi:26::26:
bakalım artık inş sonuç olumlu olur:KK52::KK52::KK52:

ayy inşallah yaa ben de 2,5 yıllık evliyim ama hep korunduk ve korunmayı bıraktığım gibi hamile kaldım havalara uçtum:) ilk ben de idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıkmıştı ertesi gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 225 çıktı yani hamileydim:) hadi bakalım yarin yaz sonucunu ilk halayı çekelim:)

HTML:
cnm bence adetin 7.günü mantıklıbana göre.çünkü yumurta çatlama tarıhı 14.günde gerceklesıo genelde.15igün baslamak yumurtlama gününe denk gelir.önce baslanırsa ozamana kadar saglıklı yumurta olusur.ben 14.gün yumurtlama gerceklsıo.oyüzden 7.gün basldım cnm..ayrıca netten de baktım bebeğe hiç bi zararı yokmus.sadece hamile kaldgını ögrenınce ıcmyeı bırakabılrsın .cok var uygulayan bı zararı olmams bebege

Yok yanlis anlattim galiba 15. inci gün cok gec, ben 2-3 gün baslanmasi daha iyi degilmidir diye düsünüyorum

X