.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

kızlarrr dün misafririm gitti.birden bı ıslaklık hissettim yogun akıntı gelmıs ıc camasırıma bu ara yogunlastı neden acaba.ve aksam basım ve midem çok kötüydü tatlı tuzlu karstmadım pek ama sanırım tatlı yaptı.ayy çok kötüydüm.cok acım yaa gece 1de ıkı tane sigara böregı yedım sabah yıne ac uyandım :KK52::KK52:adetime az olsaydı ümitlenirdim ama cok var bukadar erken baslamz zaten belirti:KK53::KK53:

belli olmaz belki de tutmuştur hamişsindir:KK49::KK52:

evet cnm hayırlı olsun.ve üzerı olan deger hamılesın demek oluo..hergun ıkıye katlancak artık.cok sevınıdm ya allah saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın darısı bize ınsallah

ayy inşallah canım ya:KK49::KK76::KK76::KK76:
rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah anneliği..
ama doktorum daha erken adetten sonra tekrar gelsin demiş:26::26::26:

ayy inşallah canım ya:KK49::KK76::KK76::KK76:
rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah anneliği..
ama doktorum daha erken adetten sonra tekrar gelsin demiş:26::26::26:
canım evet erken ama 5 ve üzeri gebelık var demek oluo.ama yine de emin olmak için illa adeti bekliolar neyse ki senın az kaldı.hadı bakalım darısı bana ınsallah...bugun bende acıle gıttım sınavdan snra kan ıcın erken ama ıdrar yapıp enfeksıyna bakalım dedı.temız cıktı çok şükür.mıde bulantım var dedım üşüttüms olabırsın dedı.eşimle öyle tahmın etmstık cunku bnm12 gun var daha erken cnku.

inş bebeğim annesine sıkı tutunur ya:KK5::KK5:
onu kaybetmek istemiyorum.
ama dip not bu ay duyduğum bir yöntemi denedim:26::KK28::KK28:
ilişki sonrası eşiniz bacağınızı kaldırıp sallasın demişlerdi uyguladım sonuç pozitif:KK1::KK1:

ilişki sonrası eşiniz bacağınızı kaldırıp sallasın demişlerdi uyguladım sonuç pozitif:KK1::KK1:
yani yumurtlama günün de mi?

ilişki sonrası eşiniz bacağınızı kaldırıp sallasın demişlerdi uyguladım sonuç pozitif:KK1::KK1:[/QUOThayırlı olsun arkadaşım.şimdi yazını görünce umutlandım bende bu ay bu yöntemi denedim. arkadaşımdan duymuştum o da hamile kalamıyordu bunu uyguladığıay hamileydi. bu ay denedik ama yumurtlama günlerinde koyuçizgi çıkan 2 günde sadece uygulayabildim,umudum pek yok. önceki aylarda da denemişmiydin yoksa ilk bu ay mı denedin??hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşşşş.:)

ilişki sonrası eşiniz bacağınızı kaldırıp sallasın demişlerdi uyguladım sonuç pozitif:KK1::KK1:[/QUOThayırlı olsun arkadaşım.şimdi yazını görünce umutlandım bende bu ay bu yöntemi denedim. arkadaşımdan duymuştum o da hamile kalamıyordu bunu uyguladığıay hamileydi. bu ay denedik ama yumurtlama günlerinde koyuçizgi çıkan 2 günde sadece uygulayabildim,umudum pek yok. önceki aylarda da denemişmiydin yoksa ilk bu ay mı denedin??hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın inşşşş.:)

yok zaten geçen aydan çocuk düşünmeye başladık.geçen ay bu yöntemi blmyordum tutmadı.
bu ay denedm ilk kez tuttu valla:KK1::KK1:

yok zaten geçen aydan çocuk düşünmeye başladık.geçen ay bu yöntemi blmyordum tutmadı.
bu ay denedm ilk kez tuttu valla:KK1::KK1:
cnm ben ovulasyon da yaptım ama hiçbi yönteme inanmıyorum tamamen allahın takdiri allah sadece vesile kılar.senınde bu vesile olmus.benm ilk hamileliğmde eşim görevdeydı cok görmedıgım halde kalmıstım.pek düşünmüoduk da.allah nasip ettikten gerisi vesaire

kızlar benide aranıza alın 4aylık ewliyim çok istiyorum hic korunmadm ama hala olmadı.pkowar ama

kızlar benide aranıza alın 4aylık ewliyim çok istiyorum hic korunmadm ama hala olmadı.pkowar ama
canım hosgeldın aramıza.pko varsa sana şiddetle sogan kürünü öneririm.resmen rahım temızlenıo.ben bıkre kürtaj oldum malesef..sogan suyunu denedım faydalı hatta pkoyu gecırıo denıo.inşallah allah en kısa zamanda saglıklı bı bebek nasip eder..:KK52:

kızlar benide alın aranıza :KK3:
1.5 senelik evliyim ve ağustostan beri bebek için deniyoruz ama olmuyo çok istiyorum :KK43::KK43::KK43:

kızlar pko vs hikaye..
ben nişanlı iken gitmiştim pko demişlerdi hatta doktor asla çocuk sahibi bile olamayabilirsin dedi.
psikolojim bozuldu nişanı atacaktım nerdeyse:KK5::KK5::KK5:
4 ay doğum kontrol hapı kullandım sonra da bıraktım.
bir daha da kullanmadım.
1 yıl geçti aradan.,
düğünüm oldu
9 ay evli kaldıktan sonra artık çocuk düşünelim dedik.
ama korundum da onca zaman.
ne olur ne olmaz diye:KK1::KK1::KK1:
geçen ay doktora gittim adam hiçbirşeyin kalmamış dedi:26::KK53:
zaten 10 gün sonra da çocuk hazırlığına başladık.
sadece 2 gün üst üste denedik.
1er gün ara verin falan diyo doktorlar biz ara da vermedik:KK1::KK1:
ilişki sonrası da eşiniz bacaklarınızı yukarı kaldırsın sallasın olay tamam inş:KK16:
böyle olunca döllenme rahat ve çabuk oluyomuş:KK34:
sonuç pozitif:KK66::KK66::KK66::KK49::KK49:

Son düzenleme:
kızlar pko vs hikaye..
ben nişanlı iken gitmiştim pko demişlerdi hatta doktor asla çocuk sahibi bile olamayabilirsin dedi.
psikolojim bozuldu nişanı atacaktım nerdeyse:KK5::KK5::KK5:
4 ay doğum kontrol hapı kullandım sonra da bıraktım.
bir daha da kullanmadım.
1 yıl geçti aradan.,
düğünüm oldu
9 ay evli kaldıktan sonra artık çocuk düşünelim dedik.
ama korundum da onca zaman.
ne olur ne olmaz diye:KK1::KK1::KK1:
geçen ay doktora gittim adam hiçbirşeyin kalmamış dedi:26::KK53:
zaten 10 gün sonra da çocuk hazırlığına başladık.
sadece 2 gün üst üste denedik.
1er gün ara verin falan diyo doktorlar biz ara da vermedik:KK1::KK1:
ilişki sonrası da eşiniz bacaklarınızı yukarı kaldırsın sallasın olay tamam inş:KK16:
böyle olunca döllenme rahat ve çabuk oluyomuş:KK34:
sonuç pozitif:KK66::KK66::KK66::KK49::KK49:

sende şanslılar kervanındasın:) o dediğin olayı bizde yaptık ama tutmadı :KK50: herseyin hayırlısı. tabi benim kilo vermem gerek doktorlar sadece kilo ver hemen hamile kalırsın dedi hep..
bende homili gırtlak yedim:) ama artık diyetteyim.2013de Allahımın izniyle olucak inanıyorum :KK49:

sende şanslılar kervanındasın:) o dediğin olayı bizde yaptık ama tutmadı :KK50: herseyin hayırlısı. tabi benim kilo vermem gerek doktorlar sadece kilo ver hemen hamile kalırsın dedi hep..
bende homili gırtlak yedim:) ama artık diyetteyim.2013de Allahımın izniyle olucak inanıyorum :KK49:

beboş istiyorsan diyete de başlamalısın canım..:KK49:
herşeyin bir zor tarafı var işte:KK50::KK50:

X