.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

cnm senı hayal kırıklıgına ugratmak ıstemem ama ben çizgi göremedım senın bu testın kenarın da hcg yazıo mu ..bunu cok merak ettım.acaba ovulasyon mu gönderdıler dıye sordum.cnku bnm aldıgım ovulasyna cok benzıo.bu laboqık hassas gebelık testtı degıl 9gunde baya var..

iyi geceler kıslar ben de hamilelik isteyenlerdenim ama maalesef 3 ay beklemem gerekiyor en az çünkü yeni düşük yaptım....

doktor bi ton test istedi benden fsh,tsh,toxoplasma,rubella,insulin gibi....Allahım inşallah bir sorun çıkmaz yaa.....10 gün oldu düşük yapalı ama atlattım zannediyordum bugün yine ağlama krizine girdim:KK43:
cnm öncelıkle gecmıs olsun bnmde bebeğim 9haftalıkken karnımda kalbı durdu.kürtaj oldum.korunma süresine gelincee izmirdeki doktorum 3ay mutlaka korun dedı rahım toparlansın dıyee.iş nedeniyle hakkarideyız ılk adetımı oldum burdakı doktora gıttım ulturasndan baktı ıcın temzlenmıs dedı.zaten ılk adetım pıhtılı ve cok geldı.burdakı doktr 6 ay dedı..ama ızmırdekı ıllla ıstıom dersen adet ol mutlaka dedı.ben tam 30.gunde adet oldum 10gündürde korunmı
uorum.diğer topıklerde okudun mu bılmıom ama adet görmeden hamıle kalan ve saglıklı bebek doguran cok kısı var.yanı takdır allahın.zaten rahım hazır değilse hamılelık gerceklesmez.şayet hazırsa ıster 3ay bekle ıster 6ay ..herturlu olur yanı.aynı sey olur mu dıye de korkma.2saglıklı bebegı olupta 3.de basına böyle gelen de oluo.yanı bu rısk herkeste var.ayrıca doktorların ılla 3tane var demesı bna da sacma geldı bdevlet böyle işte allah korusun 3 tane olmasın kımsenın.

cidden mi?? bana da en az iki kere düzenli adet gör hem kendini de toparlamış olursun dedi...ben de şimdiden bir bakın hormonlarıma bir problem varsa düzelteyim dedim işte az önce yazdığım testleri istedi...adetin 2. günü yaptır dedi....biz genelde 3. düşüklerde araştırıyoruz sebebini ciddi ciddi dedi o da maliyetlidir dedi....inşallah bir daha böyle bir acı yaşamam...

daha 10 gün önce ağustos 2013 anneleri topiği üyesiyken şimdi buralarda olmak öyle yaralıyorki beni noolur kızmayın...Allah hepimize sağlıklı hamilelik ve evlat versin....
cnm senden istediği testlerle düşüğün sebebını bılemez toxo ıgm ıgg yı ben hamıleyken yaptrmıstım aynı sekılde rubella da aynı ...insülün zaten seker ona en basta bakıolar.sebep ıcın neden bunları ıstedı anyalamadım dogrusu.

Yok yanlis anlattim galiba 15. inci gün cok gec, ben 2-3 gün baslanmasi daha iyi degilmidir diye düsünüyorum
evvet cnm banada 15i gunu gec geldı topıktede 7.günn baslamıs herkes.bende 7.gün basladım.zaten 4 5 gun adet sürüyo.1 2 ara vermıs oldum snra hemen basladım.

ben 9 ay 3 günlük evliyim:KK1::KK1::KK1:
son 2 aydır düşünmeye başladık geçen ay hüsrandı.
bu ayda silik çıktı ikinci çizgi:26::26:
bakalım artık inş sonuç olumlu olur:KK52::KK52::KK52:
inşallah canım daha net foto atarsan yorum atardık dıgr fto ısık yansımıs galıba sadece tek cızgı nettı

Beta hcg değerim 942,3 çıktı yapılan kan testi neticesinde az sonra tahlil sonucunu almaya gideceğim sizce hamilemiyim çok sabırsızım

Beta hcg değerim 942,3 çıktı yapılan kan testi neticesinde az sonra tahlil sonucunu almaya gideceğim sizce hamilemiyim çok sabırsızım
evet hamilesin hayırlı olsun beta hcg 5 üzeriyse hamılelık var dmek oluo.sana dün demiştim yerlesme kanamasıdır dıye

8 haftalık hamileyken bebeğimin kalp atışı duyulmadığı için 13 aralıkta kürtaj oldum..büyük yıkım yaşadıık eşimle.. ilk ayımda hamile kalmıştım aklımın ucundan geçmezdi böyle birşey..Allah kimsenin başına vermesin kürtajdan 15 gün sonra kontrolde kürtajla ilgili bir sıkıntı yok dedi doktorum bir hap verdi adetim gelince 3.gün doktora gideceğim,,kan,hormon yumurtalık testlerim yapılcak.. ben istedim herşeyin önlemini almak istiyorum doktorum 2-3 ay kadar korunma önerdi ama eğer bir sıkıntı yoksa,değerler iyi çıkarsa ilk adetten sonra denemeye başlayacak gibiyiz zaten 1,5 ay olmuş olacak.... çünkü ilk ayda hamile kalabilir miyim bu defa bilmiyorum.. doktorumla konuşup 1-2 adetten fazla beklemek istemediğimi söyleyeceğim açıkcası. düşük yada kürtaj olanlar ya da ilk gebeliğini yaşayacak olanlar,,umarım hepimiz hamile kalır beraber sevincimizi kutlarız

Son düzenleme:
evvet cnm banada 15i gunu gec geldı topıktede 7.günn baslamıs herkes.bende 7.gün basladım.zaten 4 5 gun adet sürüyo.1 2 ara vermıs oldum snra hemen basladım.

Evet bi cogu öyle yapmis net birsey yok illa öyle yapilacak diye o yüzden ben adetim deyken baslamak istiyorum , cünkü 2. gün baslasam 15 gün yapsam 17 . gün bitiyor, 16 gün genelde yumurtlama tarihim oluyor, yumurtlama zamani yapmamis olurum, bunu demek istemisdim, yani 7 gün baslarsam, yumurtlama zamani da bunu icmis olurum o da ne kadar iyi gelir bilemem bu yüzden erken icip bitirmek isterim :)

8 haftalık hamileyken bebeğimin kalp atışı duyulmadığı için 13 aralıkta kürtaj oldum..büyük yıkım yaşadıık eşimle.. ilk ayımda hamile kalmıştım aklımın ucundan geçmezdi böyle birşey..Allah kimsenin başına vermesin kürtajdan 15 gün sonra kontrolde kürtajla ilgili bir sıkıntı yok dedi doktorum bir hap verdi adetim gelince 3.gün doktora gideceğim,,kan,hormon yumurtalık testlerim yapılcak.. ben istedim herşeyin önlemini almak istiyorum doktorum 2-3 ay kadar korunma önerdi ama eğer bir sıkıntı yoksa,değerler iyi çıkarsa ilk adetten sonra denemeye başlayacak gibiyiz zaten 1,5 ay olmuş olacak.... çünkü ilk ayda hamile kalabilir miyim bu defa bilmiyorum.. doktorumla konuşup 1-2 adetten fazla beklemek istemediğimi söyleyeceğim açıkcası. düşük yada kürtaj olanlar ya da ilk gebeliğini yaşayacak olanlar,,umarım hepimiz hamile kalır beraber sevincimizi kutlarız
bitaneemm geçmiş olsun bunu yasayam bırı olarak seni çoook iyi anlayabılyrum.gercekten ınsanın ınanası bile gelmio.banada 3 ay korun dedı ama ılla ısterım dersen en az1 adet dönemi dedi.bende ılk adetımı tam gunumde oldum muanede oldum hersey düzelmiş.oyüzden korunmyaı bıraktım bu ay içim kıpır kıpır heycanlıyım ınsallah tutar da burdan güzel haberlerımı paylasırım.vee allah ısteyen herkse saglıklı bebekler nasip etsin.

Evet bi cogu öyle yapmis net birsey yok illa öyle yapilacak diye o yüzden ben adetim deyken baslamak istiyorum , cünkü 2. gün baslasam 15 gün yapsam 17 . gün bitiyor, 16 gün genelde yumurtlama tarihim oluyor, yumurtlama zamani yapmamis olurum, bunu demek istemisdim, yani 7 gün baslarsam, yumurtlama zamani da bunu icmis olurum o da ne kadar iyi gelir bilemem bu yüzden erken icip bitirmek isterim :)
inşallah bu ay ilk denemende tutar sogan suyunun ınsallah faydası olur.bende denıom ama dün aksam flnn ıcemedım.

ben 4 aylık evlıyım cocugum olsun ıstıyorum ama olmuyo sızce neden
cnm doktora gittin mi ne dedi.rahım fılmı falan cekıldın mı..bence ovulasyon testi al derim.yumurta takıbı yaprsın yumurtladıgın gün gün asırı ılıskıde bulunursun.bıde sogan suyu iç.ben bu ay denıorum bunları.tabı takdırın allahın da.bunlar da ınsallah vesıle olur.hakkında hayılrısı olsun ınsallah

selam kızlaaaaaaaaaaaaar, ben geldiiiiiiiiiiiim :KK34:

ttmm :KK34: kız ben dayanamadım az önce yaptım test :KK1: ama sonuç,beklediğim gibi.. negatif :KK47:
sanıyorum ki bu ayıda boş geçtim!!! ama adetime hala 3 gün var :KK33:

kızlar bugün yine test yaptım bugünkü daha koyu çıktı.ama brde tlfdan çekince net çıksa.offf ya..
$46144_500102260034416_617468523_n.jpg $734955_500102083367767_153027073_n.jpg

bu 2. çektiğin daha iyi,en azından biraz daha net görünüyo bi öncekine göre cnm

normalde daha belirgin tlfda öyle bulanıklaşıyor görüntü.anlamadım gitti.eşim yarın kan testine gidelim dedi:KK53::KK53:
heyecanlanmış oda:KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK64::KK64::KK64:

ttmm canım evet hcg yazıyor testin üstünde.
ovulasyon testi değil.,
geçen ayda kullandım tek çizgi dışında hiç çizgi çıkmamıştı bir türlü:KK1::KK1:
en azından bir göstereydi kendini silikte olsa ama olmadı yine de:KK1:

normalde daha belirgin tlfda öyle bulanıklaşıyor görüntü.anlamadım gitti.eşim yarın kan testine gidelim dedi:KK53::KK53:
heyecanlanmış oda:KK49::KK49::KK49::KK52::KK52::KK64::KK64::KK64:

ay evet yahu,direk git tabiki.. ben o 2, çizgiyi bi görsem var yaaaa, hemen soluğu doktorda alırdım :KK34: hadi hadi koşşşşş :KK76:

X