.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

artık bi süre sonra psikolojik oluyo :KK52:

midemiz mi bulanmıyo
kasıklarımız mı ağrımıyo
başımız mı dönmüyo
ohoooooo :KK1: :KK1: :KK1:
offffffffffffffffff ooofff ne melen seymişş bu yaaa olsa ne olcak sankii uuras uuras hay anasını pisikolojim bozullduu yavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:KK47::KK47::KK47::KK47:

offffffffffffffffff ooofff ne melen seymişş bu yaaa olsa ne olcak sankii uuras uuras hay anasını pisikolojim bozullduu yavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:KK47::KK47::KK47::KK47:

bi olsa da, her an her gün oldu mu olmadı mı adet nasıl geçti mi geçmedi mi diye konuşacağımıza, ne güzel bebişleri hamilelik sürecimizi konuşsak di mi :KK19:

canım benim kesinlikle geciktirme git bi doktora artık..erteleme de,nolur nolmaz..sonra pişman olursun falan..dünde konuştuk,ara ara leke şeklinde olduğunda bazen üstüne görme oluyo bazen bebiş yerleşmesi oluyo derler..

ayy inş sorun yoktur da hamişimdir ya.ben sabırsızlanıyorum benim kociş beni deli edecek yarın gidelim diyorda başka birşey demiyor..:KK50::KK50::KK50::KK47::KK47:

ayy inş sorun yoktur da hamişimdir ya.ben sabırsızlanıyorum benim kociş beni deli edecek yarın gidelim diyorda başka birşey demiyor..:KK50::KK50::KK50::KK47::KK47:

valla canım sen bilirsin ama ben senin yerinde olsam şu an kalkar giderdim..ikna ederdim kocamıda..
gerçi benimki benden önce kalk gidelim derdi ya neyse :KK52:
şaka bi yana...Allah korusun başka bi şeyde olabilir,sonuçta leke olsada kan geliyo ara ara..riske atma,anlat kocana da..
gitseniz bişey kaybetmiceksiniz ama gitmezseniz geç kalınmış şeylerde olabilir...

valla canım sen bilirsin ama ben senin yerinde olsam şu an kalkar giderdim..ikna ederdim kocamıda..
gerçi benimki benden önce kalk gidelim derdi ya neyse :KK52:
şaka bi yana...Allah korusun başka bi şeyde olabilir,sonuçta leke olsada kan geliyo ara ara..riske atma,anlat kocana da..
gitseniz bişey kaybetmiceksiniz ama gitmezseniz geç kalınmış şeylerde olabilir...

ay canım sen yazdıkça bende gaza gelip adamın başının etini yiyorum:KK22::KK22::KK60::KK60:
kafayı yiyecek bu gidişle baba olmadan katil olacak:KK60::KK60:

vaala ya sen nekadrdır bekliynn

ben 1.5 yıllık evliyim ama hiç korunmadım,zaten başından beri istiyoruz..ilk hamilelik 2.ayda oldu denemeye başladıktan sonra ama düşükle sonuçlandı :KK50: sonrasında da 9 aydır denemeler devam ediyo işte,henüz olmuyo cnm..

sende durum ne?

ay canım sen yazdıkça bende gaza gelip adamın başının etini yiyorum:KK22::KK22::KK60::KK60:
kafayı yiyecek bu gidişle baba olmadan katil olacak:KK60::KK60:

ama şekercim riske atılcak bi durum değilki..bence onunda anlaması lazım..ye kafasını yeeee,bizim işimiz bu zaten :KK9:

ben 1.5 yıllık evliyim ama hiç korunmadım,zaten başından beri istiyoruz..ilk hamilelik 2.ayda oldu denemeye başladıktan sonra ama düşükle sonuçlandı :KK50: sonrasında da 9 aydır denemeler devam ediyo işte,henüz olmuyo cnm..

sende durum ne?

vala cnım 7 aylık evliyim 3 aydan beri deniyozda olomuyoooooo en azından senin olmus bi tutumus yani kız resimdeki senmisinn:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ama şekercim riske atılcak bi durum değilki..bence onunda anlaması lazım..ye kafasını yeeee,bizim işimiz bu zaten :KK9:
aynen bencedee gitt ben olsammmmmmmmmm hiçç beklemememmmmmm

evet şekerim, benim resimdeki :KK34:

iiyi aferim bende serdarcıyımm ooof ama su hamilelik afedersin azıma tukuruyoo sosyal haayat denen bişi kalmadıı ooof aklım fikriim bebek hamileliikkk baska bişi yokk naappcagımı bilmiyommm

iiyi aferim bende serdarcıyımm ooof ama su hamilelik afedersin azıma tukuruyoo sosyal haayat denen bişi kalmadıı ooof aklım fikriim bebek hamileliikkk baska bişi yokk naappcagımı bilmiyommm

benim durum daha o kadar üstüne düşmelik olmadı ama çok istediğimiz bi gerçek tabi..her ay yeni bi umut,ama sonra aynı son..hayırlısı olsun diyoruz ama eee olsun artık :emir_bebek:

ayy kızlar ben galiba cidden hamileyim.
şimdi br sancı saplandı kasığıma..
birden olduğum yerde kitlendim sanki..
afedersiniz ıslandığımı hissettim birde baktım ki koyu renkli bir kanama:KK53::KK53::KK53:[/QUOTE
canım sen hala gitmedin mi.çook meraklandrdın beni şimdi ya yerlesme kanamsı için erken diye biliorum ve pembe oluo ınsallah senın öledir güzel haberlerle gel inşallah.
bi olsa da, her an her gün oldu mu olmadı mı adet nasıl geçti mi geçmedi mi diye konuşacağımıza, ne güzel bebişleri hamilelik sürecimizi konuşsak di mi :KK19:
inşallah ogünler de gelir canım hayırlısıyla.
sen en iyisisabah acilden bi giriş yap baktır bı.hcg ne
benim durum daha o kadar üstüne düşmelik olmadı ama çok istediğimiz bi gerçek tabi..her ay yeni bi umut,ama sonra aynı son..hayırlısı olsun diyoruz ama eee olsun artık :emir_bebek:
inşallah canım hayırlısıyla olsunnn..bakalım bu ayyy hepimizden hayırlısyla habeerleri duyarız

cnm senden istediği testlerle düşüğün sebebını bılemez toxo ıgm ıgg yı ben hamıleyken yaptrmıstım aynı sekılde rubella da aynı ...insülün zaten seker ona en basta bakıolar.sebep ıcın neden bunları ıstedı anyalamadım dogrusu.

düşüğün sebebi için istemedi ben talep ettim...lütfen bakın hormonlarıma eğer birşey varsa şimdiden düzeltelim dedim o da bunları yaptır o zaman dedi....en az arka arkaya 3 düşük yaşanırsa sebep arıyoruz ilk düşükler normaldir canını sıkma dedi....

bu arada sana da çok geçmiş olsun bebeğin büyükmüş baya rabbim bir daha yaşatmasın çok acı birşey...Allahım annelik ne kadar zormuş demiştim şimdi anlıyorum anaların hakkı ödenmez cidden....

ayy kızlar ben galiba cidden hamileyim.
şimdi br sancı saplandı kasığıma..
birden olduğum yerde kitlendim sanki..
afedersiniz ıslandığımı hissettim birde baktım ki koyu renkli bir kanama:KK53::KK53::KK53:[/QUOTE
canım sen hala gitmedin mi.çook meraklandrdın beni şimdi ya yerlesme kanamsı için erken diye biliorum ve pembe oluo ınsallah senın öledir güzel haberlerle gel inşallah.

inşallah ogünler de gelir canım hayırlısıyla.

sen en iyisisabah acilden bi giriş yap baktır bı.hcg ne

inşallah canım hayırlısıyla olsunnn..bakalım bu ayyy hepimizden hayırlısyla habeerleri duyarız

yok ya canım hala gidemedik:KK47::KK47:
yarın gidecez inş haberleri size veririm inşallah:KK49::emir_bebek::KK55::KK9:

düşüğün sebebi için istemedi ben talep ettim...lütfen bakın hormonlarıma eğer birşey varsa şimdiden düzeltelim dedim o da bunları yaptır o zaman dedi....en az arka arkaya 3 düşük yaşanırsa sebep arıyoruz ilk düşükler normaldir canını sıkma dedi....

bu arada sana da çok geçmiş olsun bebeğin büyükmüş baya rabbim bir daha yaşatmasın çok acı birşey...Allahım annelik ne kadar zormuş demiştim şimdi anlıyorum anaların hakkı ödenmez cidden....
doğru canım bende ne sacma yaaa devlet ılla 3tane ölmsını mı beklıo dedım doktora oda bana suan aynı seyi olma riski diğer kadınlarda %2 sende ise sadece %3 dedi.3taneden snra bile anlasılmıo bazen dıo.bu rrısk butun kadınlarda var.allahım herkesın bebegını korusun.saglıklı bı sekılde kucagına almaya nasip etsin.inşallah bizde en kısa zamanda saglıklı bbeklere hamile kalıp saglıklı bebeklerı hayırlısıyla kucagımıza alırız..:emir_bebek:

kızlarrr dün misafririm gitti.birden bı ıslaklık hissettim yogun akıntı gelmıs ıc camasırıma bu ara yogunlastı neden acaba.ve aksam basım ve midem çok kötüydü tatlı tuzlu karstmadım pek ama sanırım tatlı yaptı.ayy çok kötüydüm.cok acım yaa gece 1de ıkı tane sigara böregı yedım sabah yıne ac uyandım :KK52::KK52:adetime az olsaydı ümitlenirdim ama cok var bukadar erken baslamz zaten belirti:KK53::KK53:

X