.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

canım acil sabah doktora git.üstüne görüyon sanırım pembe leke seklınde olduysa buna yerlesme kanaması dıolar.üstüne adet görmede zaten normal adetten farklı oluomus.leke sklınde.ama pıhtılı kafamı karıstrdı

Birde 10 gün önce kadın doğumcuya gittim şu an yumurtan gelişmiş bugün yarın çatlar demişti, yani hamilelik olsa bile en fazla 7,8 günlüktür

aynen biliyo musun ... :KK30:

benimde öyleydi.. deli gibi göğüslrim ağrıyordu,dokununca bile..oldukçada şişmişti..

şu anda da aksine,hiç öyle bi durum yok,adetime sayılı gün kaldı :KK53: ama bazende adet yaklaştığında da oluyor bi garip..tüh mü desem bilemedim :KK52:
cnm tühh deme..çünkü her zaman belirti olcak diye birşey yokkkk .her hamilelik değişik olabılıo.belki ikişnci hamileliğinde belirtisiz olcak.ama bnm ılk hamılelıgımde belirtilerim adet gectıkten sonra olmustu.göğüslerim aynı skılde dokunamıodum yüzüstü yatan biri olarak yatamıodum.

dün çıkmadı diğer çizgi.bugün deneme yaptığımız günden 7 gün geçti böyle silik çizgi:KK53::KK53:

ya nette erken gebelk testi dye bu testlerden aldım onla yaptım testi.,
bak şu :LABOQUICK GEBELİK TESTİ - 50 ADET - KARGO DAHİL GittiGidiyor'da 69072138
şimdi yine tereddütte kaldım yine aynı silik azıcık görünen bir çizgi:26::26::26:
sevineym mi bilmiyorum ya:KK53::KK53:
9 gün var erkenden çıkar mı böyle:KK1::KK1:
canım ben verdıgın lınke baktım ordakı alt tarafı okdum orda ılıskıden 7gün snrasını cıkartıo dıo.yanı sana uyuyo.bence hamılsın.eger netlestrmek ıstersen acile gidip beta hcg ne baktır.buarada bebişimize ii bak ayagını kalın giy.vee agır kaldırma eşine yaptr işleri.

eger fotosu varsa cekip atsana bızde bakalım cnm.bide sen bu testlerı sabahın ılk ıdrarıyla yapıon demi.

eger fotosu varsa cekip atsana bızde bakalım cnm.bide sen bu testlerı sabahın ılk ıdrarıyla yapıon demi.

canım ilk iki testi sabah aç karna yaptım.
demin yine dayanamadım bir test daha yaptım tabi bu kez tok karna yine aynı ikinci silik çizgi..
nasıl atablrm ki fotosunu tarayıcım yok evde:KK5::KK5:

demin yine dayanamadım bir test daha yaptım tabi bu kez tok karna yine aynı ikinci silik çizgi..

cep telefonundan çekip, bluettoth la yükle pc'ye.. o şekilde at olmaz mı :44:

canım ben verdıgın lınke baktım ordakı alt tarafı okdum orda ılıskıden 7gün snrasını cıkartıo dıo.yanı sana uyuyo.bence hamılsın.eger netlestrmek ıstersen acile gidip beta hcg ne baktır.buarada bebişimize ii bak ayagını kalın giy.vee agır kaldırma eşine yaptr işleri.

ayy hele bebiş olduğu belli olsa yataktan çıkmam valla:KK1::KK1:

cnm gebelik erken yeni oldugunda silik cıkıo..bencee hemen beta hcgne baktır 5in üzerindeyse değerin hamilesin.hem için rahat etmiş olur.bende netten almstım ılk hamılelıgım de senle aynı markaydı adetım gecmıstı ve ıkısıde net kırmızıydı.yanı test böyle cıkartıo olamaz.

ya kızlar benim tlfla çektim görüntü öyle bulanık ki ikinci silik çizgi gözükmüyo:KK5::KK5::KK50::KK50:
ne yapıcam nasıl gösterecem size ya:18::18:

ya kızlar benim tlfla çektim görüntü öyle bulanık ki ikinci silik çizgi gözükmüyo:KK5::KK5::KK50::KK50:

biraz uzaklaşıp çekmeyi dene cnm, o şekilde daha net olabiliyo.. yapabildiğin en iyi şekilde yükle, meraklandırdın bizi de...

cnm dijital fotograf makınan varsa onla çek hafıza kartından buraya at olmaz mı bnde merak ettım ama sen bence sabah acılden gırıp bı beta hcgne baktır.ona göre dıkkat edersın kendıne.

bakın bu ama ney gözükmüyo:KK50::KK50:
$16814_499795243398451_1710251805_n.jpg

X