.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

evet canım son adet tarihlerini şimdi okudum henüz erken varsa da çıkmaz kanda. benim de geç döllenme oldu. satım 28 ocak ama kanda değerim 26 martta çıktı. o da değerim 17 di. 4 gün sonra 147 oldu. satıma göre 11-12. haftalarda olmam lazım ama geçen hafta sadece keseyi gördük ve doktor muhtemelen 5 haftalık falandır çok geç yumurtlamışsın dedi. meğer adet olmama yakın yumurtlamışım. belli bi ilişki periyodumuz da yoktu ama denk gelmiş işte :KK1: ben de hep bişeyler hissettim. yok batma, yok bulantı, yok ağrı falan ama testler hep negatif çıkmıştı. öğrendikten sonra da sadece bel ve kasık ağrısı kaldı arada da batma oluyordu. meğer hepsi psikolojikmiş. çok istediğimizden sürekli vücudumuzu dinliyoruz ve hissettiğimiz herşeyi hamileliğe yoruyoruz. ben batımı beklerken hissediyorum hamileyim yok şuram şöyle buram böyle diyip duruyodum. adet de görmeyince insan iyice umutlanıyor işte. :) meğer hissediyorum dediğim zamanlarda henüz yeni döllenme olduğundan hissetmem mümkün değilmiş. senin de düzenin değişmiş ama bu genelde iyiye yorumlanıyor. vücut kendini hamileliğe hazırlıyor diyorlar. umarım öyledir ve bu ay senden hayırlı haberler alırız.:KK16: çalışmaları da boşlamayın insanın ne zamn yumurtlayacığı hiç belli olmuyor valla :KK1: bu adet tarihleri yumurtlama dönemlerinin değişkenliği falan hiç şaşırtmıyor beni artık. allah ol derse oluyor işte. bizim de elimizden beklemekten başka bişey gelmiyo..

aynen canım walla hiç belli olmuyor. ben de o yüzden bu ay hiç hesap yapmadım. feride sormasa batımı bile bilmiyorum :)sadece adet bitiminden beri gün aşırı deniyorum. senin de dediğin gibi korunmayı bıraktıktan sonra gecikmeler oluyorsa bebek yer hazırlıyordur veya rahim bebek arıyordur diyorlar. tıbben bir sıkıntı yok çünkü her şey normal diyor doktorum:) hayırlısı artık bilmiyom walla :)

bence senin benim hesabıma göre bugün yumurtlama günün canım, çünkü benim doktorumun hesabı şöyle ;
bir sonraki yani beklenen adet tarihi neyse o günden 14 gün öne gel o gün senin yumurtlama günündür dedi. Sen 13 nisandan itibaren gün aşırı bir hafta ilişkiye girmeye bak :) bugün yumurtluyorsun :)

haha:) canım sağol bakalım senin doktorun hesaplaması tutacak mı :) ben de dün yumurtladığımı düşündüm. olabilir dün veya bugün. ama ayıptır sölemesi dün çalışma oldu o yüzden bugün olmaz ancak yarın olur:) zaten adet bitiminden beri çalışma oluyor gün aşırı. hayırlısı :)

yumurtalama da kasık batması yapabiliyor ovulasyon testi kullan istersen canım adetlerin düzensizse.. ona göre kestirebilirsin... bugünleri değerlendirin kaçırmayın bence:KK34:

ya canım ovulasyon testi denemiştim önceden benim yumurtladığımı tahmin ettiğim dönemde çıkmıyordu. bir keresinde adete 2-3 gün kala pozitif çıktı. ben de şaşırdım. her gün testi yapmam lazım bu durumda ona da ne para yeter ne psikoloji dayanır walla. boş verdim gitti. denemeye devam olursa olur :)

haha:) canım sağol bakalım senin doktorun hesaplaması tutacak mı :) ben de dün yumurtladığımı düşündüm. olabilir dün veya bugün. ama ayıptır sölemesi dün çalışma oldu o yüzden bugün olmaz ancak yarın olur:) zaten adet bitiminden beri çalışma oluyor gün aşırı. hayırlısı :)

HADİ HAYIRLISI OLSUN O ZAMAN ŞİMDİDEN :)

siz yine şanslısınız aşk bebeğ doğurcaksınız benimki tüpçü bebeği olcak :))))

ayy kızlar iyi ki varsınız sabah sabah hem fikir alışverişi yaptık hem neşelendik. sağolun walla. bu arada bir sonraki çalışmada şu silkeleme olayını denemeyi düşünüyorum. var mı yapan :KK70:

ayy kızlar iyi ki varsınız sabah sabah hem fikir alışverişi yaptık hem neşelendik. sağolun walla. bu arada bir sonraki çalışmada şu silkeleme olayını denemeyi düşünüyorum. var mı yapan :KK70:

geçen ay denedim bana tek yararı adet gecikmesi oldu,,hayatımda hiç yaşamadığım adet gecikmesini yaşadım bu ay :KK1::KK1::KK1: şaka bi yana bende işe yaramadı yazayım yani...:KK34: ama denemekten zarar gelmezz hamile kalan çok var.. ben daha önce ilk ayımda hamile kalmıştım canım.. onda da sabah ezanına kadar bekleyip öyle duş almıştım.. ilişkiden sonra belimin altına yastık koydum ve cenin pozisyonunda yattım o kadar...

valla sizde iyiki varsınız.. konuşmak ve anlatabilmek bambaşka birşey..:)

geçen ay denedim bana tek yararı adet gecikmesi oldu,,hayatımda hiç yaşamadığım adet gecikmesini yaşadım bu ay :KK1::KK1::KK1: şaka bi yana bende işe yaramadı yazayım yani...:KK34: ama denemekten zarar gelmezz hamile kalan çok var.. ben daha önce ilk ayımda hamile kalmıştım canım.. onda da sabah ezanına kadar bekleyip öyle duş almıştım.. ilişkiden sonra belimin altına yastık koydum ve cenin pozisyonunda yattım o kadar...

walla maşallah ilk ayında tutturmuşsun ne iyi :) ben de kalkmıyorum canım ilişkiden sonra ama yastık hiç koyamadım daha. ben zaten normalde de cenin pozisyonunda yatıyorum işe yarıyodur inşallah:)

canım biz de bu hamile aldığım aylarda adetten sonra gün aşırı ilşkiye başladık. battan önceki 14 günü hesapladık o günlerde iyice dikkat ettik. ben hemen kalkmadım bi- iki saat yattım falan ama bu bizi çok rahtsız etti görev gibi oldu. dedikki bırakalım ilki nasıl kendiliğinden olduysa bu da öyle olsun. zaten geç yumurtlamışım. o zmanki çalışmalrımız bi işe yaramamış. sonra belli bi düzenle girmedik ilişkiye. hatta ben hemen kalktım duşa aldım falan. ilkinde de hiç bişey yapmamıştım çünkü. kendi haline bıraktık ve yumurtlama zamanında tesadüfen ilişkiye girmişiz. hatta o sıralar ben adetimi beklemeye başlamıştım bile. sen istediğin kadar hesap kitap yap allah ol dediği zaman oluyor işte. herşey nasip kısmet. allah herşeyin hayırlısını versin canım..

walla maşallah ilk ayında tutturmuşsun ne iyi :) ben de kalkmıyorum canım ilişkiden sonra ama yastık hiç koyamadım daha. ben zaten normalde de cenin pozisyonunda yatıyorum işe yarıyodur inşallah:)

nasip tabi canım malesef kalp atışı alamadık kürtaj oldum o gün sadece keşke bekleseydik ama sağlıkla gelseydi dedim.. şimdi geçen aydan itibaren yeniden denemelere başladık ama şimdi bu ay olmadı diye üzülmedim Rabbim sağlıkla geleceği zaman nasip etsin bebeklerimizi inşallah... sana da canımm...... ve inşallah o hayırlı ay bu ay olsun senin için:KK16::KK16:

nasip tabi canım malesef kalp atışı alamadık kürtaj oldum o gün sadece keşke bekleseydik ama sağlıkla gelseydi dedim.. şimdi geçen aydan itibaren yeniden denemelere başladık ama şimdi bu ay olmadı diye üzülmedim Rabbim sağlıkla geleceği zaman nasip etsin bebeklerimizi inşallah... sana da canımm...... ve inşallah o hayırlı ay bu ay olsun senin için:KK16::KK16:

amin canım hepimize inşallah :)

Günaydın arkadaşlar :)

Bugün tedavimin 3. günü, 2 gündür iğnelerimi oluyorum hiç canım yanmıyor. Süper bir şey korkmuştum oysaki canımı acıtır diye ama hiç bir sorun yok maşallah. Doktorum folikasitimi günde 3 taneye yükseltti ve B12 vitamini alıyorum ayrıca. Doktorumun asistanı bana belki ağrın olur dedi kasık ağrısı çekebilirsin sanki adet olacakmışsın gibi dedi ama maşallah ara ara mide bulantısı dışında herhangi bir şikayetim yok, iğne yerlerim morardı :) . Allah'ım tüm bunlara inşallah güzel karşılık verir de size müjdeli haberlerimi verebilirim. Bu arada minimini yeğenim gelecek demiştim benim güzel kuzum kendini bize saklamış oğluşum yürüdüüüüüüüü :) mükemmel bir heyecandıı. Allah'ım tüm annelere böyle güzel anı yaşatır inşallah, inşallah bana da :)..Böyle işte..İnşallah sizlerde iyisinizdir..

hiç stress yapma umarım hersey gönlünce olur:nazar:

selam kızlaaaaaaaar :KK3: 12'ye doğru kalktım yine..kalkar kalkmaz direk temizliğe giriştim,anca bitti..hooop damladım buraya hemen :KK1:
nabersiniz?

Son düzenleme:
ohh pufpuffum ne iyi etmişsin... ben iyiyim şahsen regl dönemindeyim mutluyumm:KK1: senden naber?

aaay havada soğukkkk baya... battaniyeyle oturuyorum :KK1:
benimde yine ve yine yine yineeeeeeeeeeee bugün 2.gün gecikmemde,regl adına...
Allah'ım her ay her ay bıktım yaw :KK5:

selam kızlaaaaaaaar :KK3: 12'ye doğru kalktım yine..kalkar kalkmaz direk temizliğe giriştim,anca bitti..hooop damladım buraya hemen :KK1:
nabersiniz?

HOŞGELMİŞSSİN PUFUDUKK :)

Dünya sanamı güzel ne :) iş yerinde bilgisayar başındayım uykm var belimin ağrısı var midem bulanıyo yatmak istiyorum ama burdayım çalışıyorum :) Oh valla misssin missssssss :)

HOŞGELMİŞSSİN PUFUDUKK :)

Dünya sanamı güzel ne :) iş yerinde bilgisayar başındayım uykm var belimin ağrısı var midem bulanıyo yatmak istiyorum ama burdayım çalışıyorum :) Oh valla misssin missssssss :)

çalışan için dünya bana güzel görünüyo olabilir ama ben çalışmayı tercih ederdim sanırım :KK1:
gel yer değiştirelim :KK1:

X