.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

kullandıkları aletleri falan altından heralde.. yatakları,örtüleri vs :KK1:

ya zaten muayene ücretlerinden belli ediyorlar kendilerini. kimi 50 tl alıyor, kimi 15 tl. biri 6000e doğum yaptırıyor, diğeri 1000 tlye. bizdeki zihniyet de pahalısı iyidir kalitelidir olduğundan bu para tuzaklarına düşüyoruz işte. :KK1: allah yardımcımız olsun.

Son düzenleme:
ya zaten muayene ücretlerinden belli ediyorlar kendilerini. kimi 50 tl alıyor, kimi 15 tl. biri 6000e doğum yaptırıyor, diğeri 1000 tlye. bizdeki zihniyet de pahalısı iyidir kalitelidir olduğundan bu para tuzaklarına düşüyoruz işte. :KK1: allah yardımcımız olsun.

evet canım aynen öyle...
pahalısı kalitedir diye yerleşmiş zihnimize :KK1: ama yalanda değil,genelde öyle oluyo...

bu arada nasılsın sen? nasıl gidiyo bebişle maceran? :KK1:

kullandıkları aletleri falan altından heralde.. yatakları,örtüleri vs :KK1:
valla hıc kımse kusura bakmasın ama ne oyle 6000 lıraaya dogum veremem baska hastanemı yok dedıgın gıbı altından olsa okadar ederı yok yatagı carsafı evımemı goturcem :KK70: insanlar 6000 lraya evlerını duzuyoo :KK1: acaba doktora sorsam şimdiden dogum nekadar dıyee ayıpmı olur daha sımdıden nıye soruyosun dermı :KK53:

valla hıc kımse kusura bakmasın ama ne oyle 6000 lıraaya dogum veremem baska hastanemı yok dedıgın gıbı altından olsa okadar ederı yok yatagı carsafı evımemı goturcem :KK70: insanlar 6000 lraya evlerını duzuyoo :KK1: acaba doktora sorsam şimdiden dogum nekadar dıyee ayıpmı olur daha sımdıden nıye soruyosun dermı :KK53:

yoooo sorcaksın tabi.. hakkın bu senin.. sonuçta bütçeni ona göre ayarlayacaksın veya hastane seçimini ona göre yapıcaksın..

yoooo sorcaksın tabi.. hakkın bu senin.. sonuçta bütçeni ona göre ayarlayacaksın veya hastane seçimini ona göre yapıcaksın..
tamam ozamn cuma keseyı gormeye gıdıcez ozamn sorarım ona gore basdan takıbımı deıstırırım olmassa dımı yanıı... hem bana sımdıden nıye sordun dıye cıkısrsa pufpuf sor dedı derim :KK1::KK1::KK1: benım sucum yok

tamam ozamn cuma keseyı gormeye gıdıcez ozamn sorarım ona gore basdan takıbımı deıstırırım olmassa dımı yanıı... hem bana sımdıden nıye sordun dıye cıkısrsa pufpuf sor dedı derim :KK1::KK1::KK1: benım sucum yok

söyle tabiiii... ben ilk iş onları öğrenmiştim geçen sene :KK1:

işte özlemle beklediğim tablo bu...
nasip eder inş Allah'ım...

$644528_10151441127933043_1805747270_n.jpg

evet canım aynen öyle...
pahalısı kalitedir diye yerleşmiş zihnimize :KK1: ama yalanda değil,genelde öyle oluyo...

bu arada nasılsın sen? nasıl gidiyo bebişle maceran? :KK1:

valla canım ben aynıyım. umarım bebiş de sağlıklıdır. en son geçen hafta ptesi gitmiştim işte. ondan beri ben de beklemedeyim. ctesi randevumuz var. inşallah herşey yolundadır da hayırlı haberlerle dönerim..
bu arada hastene işine gelirsek pahalısı göz boyama sadece. ne yani biri ultrasonla bakıo da diğeri elle mi kontrol ediyo sanki. ikisi de aynı kese kaç milim, bebek kaç milim, kalbi attı mı.. bu kadar. tabi doğum belki daha farklıdır o tecrübem olmadı henüz ama bi muayene için de 50 tl çok fazla. erçi bi rahatsızlığın olur, önemli bi tedavi olacaksındır o ayrı tabi. araştırır pahalı da olsa gidersin. ben ilk bebeğimin kalbinin atmadığını öğrenince doktor 3 gün sonra tekrar gel büyüme var mı bakalım belki daha duyulmuyodur demişti. ben garanti olsun diye bir hafta sonra gittim. duyulmadı alıcaz dedi. sonra başka bi doktora daha gittim o da duyulmuyor bi de bilmemne ultrasonuyla bakılsın dedi. 2. hastanede 100 tl daha verdim kalbinin atmadığını öğrenmek için. sonra ilkine gidip kürtaj oldum 350 de ona verdim geldim eve. kötü olmadı gerçi içim rahatladı tek doktorla kalmadım ama daha iyi daha pahalı da olsa sonucu değiştiremediklerine göre olan parana oluyor. doğum da aynı bana göre riskli bi gebelik değilse eğer 5000 tl fark ödemenin anlamı yok. ne çok konuştum ya :KK1: sen napıosun nasıl gidiyo? gerçi okuyorum yazdıklarını burdan..

kızzzlar iyi aksamlar..baya konusmussunuz masallah :) buarada feride senın tedavın baslamıs cok sevındım canım ınsallah bu ay snden müjdeyi alcaz bak gör..tombıkkus kasık batması yumurtlama blırtısıde oluo eger 13 14 lerdeysen özellkle odur..ay ınsallah senden de bu ay güzel haberler duyarız bol bol calıs ayagını duvara daya.17 ocak seni de görmek istiyorum artık gel sürekli ya neden kacaksın bura..cok etkılı hıc cıkmıo..serapp keseyı gördün demek masallah cnm allah saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın darısı bızeeeee olsun ınsllh aminnnnnnnnnnnnnnn....

kızzzlar iyi aksamlar..baya konusmussunuz masallah :) buarada feride senın tedavın baslamıs cok sevındım canım ınsallah bu ay snden müjdeyi alcaz bak gör..tombıkkus kasık batması yumurtlama blırtısıde oluo eger 13 14 lerdeysen özellkle odur..ay ınsallah senden de bu ay güzel haberler duyarız bol bol calıs ayagını duvara daya.17 ocak seni de görmek istiyorum artık gel sürekli ya neden kacaksın bura..cok etkılı hıc cıkmıo..serapp keseyı gördün demek masallah cnm allah saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın darısı bızeeeee olsun ınsllh aminnnnnnnnnnnnnnn....
napıyosunn kıııızz :KK19:
gel azıcık kaynatalım...
:KK24:

napıyosunn kıııızz :KK19:
gel azıcık kaynatalım...
:KK24:
ıyıyım cnm topiğine hic grmıon dıye sıkayet aldım oyuzden artık pcdem bakıom hıc acmıodum..ben napayım kosu bandım geldı onu kurduk bısıklete otrdum yoruldum hemende sıkıldım :KK1::KK1: sen napıon bakıım.

ıyıyım cnm topiğine hic grmıon dıye sıkayet aldım oyuzden artık pcdem bakıom hıc acmıodum..ben napayım kosu bandım geldı onu kurduk bısıklete otrdum yoruldum hemende sıkıldım :KK1::KK1: sen napıon bakıım.
oooh yaza formda girceksın desene :KK70: dur sana beddua edıyım işallah boşa gider aldıkların hemen hamıle kalırsın kocaman gobusun olur hahahha:KK53: napıyım yayıldım oyle eşim meyve tabağı yaptı basımda beklıyo hepsı bıtıcek dıye mıdem bulandı helede ananas cok ıgrenc ...

oooh yaza formda girceksın desene :KK70: dur sana beddua edıyım işallah boşa gider aldıkların hemen hamıle kalırsın kocaman gobusun olur hahahha:KK53: napıyım yayıldım oyle eşim meyve tabağı yaptı basımda beklıyo hepsı bıtıcek dıye mıdem bulandı helede ananas cok ıgrenc ...[/QUınsallah bugun aldıgım ıkıncı dua :KK70: buarada muz kabızlık yapar..onu bu aylarda azalt..ben feci bişekilde kabız olurdum doktr hosaf ye dedı yok dedım daha neler nefret ederım..:KK52::KK52:yıyemıosan zorlamasın zaten bebek suan senden beslnmıo kandan beslenıo tiksindirme kendını..

iyi akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :) nasılsın canımmm hoşgeldinn , başladım tedaviye perşembe günü kontrolüm var sabahtan kurcalancam yine :)) bakalım yumurtalarım ne alemde. Eve geldim iğnemi oldum aaaaaaaaaaaaaaa folik içmeyi unuttum gidiyim hemen içeyimmm bide börekim var fırında ona bi bakayım.. geliyorum hemen..

iyi akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :) nasılsın canımmm hoşgeldinn , başladım tedaviye perşembe günü kontrolüm var sabahtan kurcalancam yine :)) bakalım yumurtalarım ne alemde. Eve geldim iğnemi oldum aaaaaaaaaaaaaaa folik içmeyi unuttum gidiyim hemen içeyimmm bide börekim var fırında ona bi bakayım.. geliyorum hemen..
iyi aksamlar kuzum sen nASılsın ohhh oh bu ay senden cok umutluyum bak görcen müüjdeyi senden de alcaz allahım ınsallah bu ay bisürü hamile olur..gece gece kım börek yıcek kız kılo yapar heeee:KK1::KK1: ben aynı adetlerım artık 28 günde oluo onun mutlulugu var bıdeeeeeeeeeeeee benım adetlerım artık pıhtılı gelmıo cok mutluyum yaaaa doktorun cıdden varmıs bı bıldgı anca 4 5 ayda düzene girer dedı tam da öle oldu cıdden..bu ay oyuzden sevınvlıyım bebegım hayırlı zamanda gelsın ınsallah..hayırlı zamanda bu aydr amınnnnn he buarada en azından aralık bebegı olmucak bı ay ıcın bı yas büyük olurdu.ondan yırttık heehehe nasıl avunttum gördün mü kendımı:emir_bebek::emir_bebek::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X