.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

ne göğüsü sisti damarlandı ne akıntısı var ne bası beli ağrıyor evlendiği gibi kız ,,herseyi normal gazım var diye beraber gittik daire tabibine kız ağladı ya ben gebeymisim dedi bu sabah gitti oğlu ve kızı olucak ikiz=) istemiyordu daha 2 yıllık evli biraz daha beklicem diye diye hamile kalmıs TAMAMEN KADER YAZI ARKADAŞIM...

mrb arkadasinizin durumu cok ilginc acaba 6 ay boyunva azda olsa gobegidemi buyumedi bebektemi hareket etmedi karin 5 aylikken buyume baslar..yada hareketlerini.hissetmedimi bekide gazdan zannettigi siskinligi gobegiydi aslinda..yani bu herks basina gelurmi yada cift rahim falanmi vardi cok kafam karisti nasil anliycz bu durumu..gobegi buyumusmuydu..

Günaydın Günaydın , hayal ettiğiniz gibi olan mutlu olacağınız güzel bir gün olsun inşallah.. :)

puf puf merhabaaaaaaaaaaaaaaaaa nasılsınnnnn bugünnnn?

size güzel haberlerim var bugün adetimin birinci günü yani bu demek oluyor kiiiiiiii yarın tedaviye başlıyoruzzzzzzzzzzz :)
adet olduğuma hiç bu kadar sevinmemiştim :)) Allahım inşallah hayırlısıyla herşey güzel olsun yarabbimmm, herkese istediğini versin inşallah yüce rabbimmmm.. Allahım dualarınızı kabul eylesin bu mübarek cuma gününde....Hayırlı cumalarınız olsun inşallahhhhh

Günaydın Günaydın , hayal ettiğiniz gibi olan mutlu olacağınız güzel bir gün olsun inşallah.. :)

puf puf merhabaaaaaaaaaaaaaaaaa nasılsınnnnn bugünnnn?

size güzel haberlerim var bugün adetimin birinci günü yani bu demek oluyor kiiiiiiii yarın tedaviye başlıyoruzzzzzzzzzzz :)
adet olduğuma hiç bu kadar sevinmemiştim :)) Allahım inşallah hayırlısıyla herşey güzel olsun yarabbimmm, herkese istediğini versin inşallah yüce rabbimmmm.. Allahım dualarınızı kabul eylesin bu mübarek cuma gününde....Hayırlı cumalarınız olsun inşallahhhhh

günaydın canımmmmm :KK48: iyiyim Allah'a şükür,sağol.. sen nasılsın dicem ama yazmışsın zaten baya sevinçlisin :KK1: heheheheh Allah bozmasın...

günaydın canımmmmm :KK48: iyiyim Allah'a şükür,sağol.. sen nasılsın dicem ama yazmışsın zaten baya sevinçlisin :KK1: heheheheh Allah bozmasın...

Heyecanlıyım Pufpuf Sevinçten ziyade ne biliyim içim kıpır kıpır :) karın ağrısı çekiyorum ve dün geceden beri baş ağrısı ama yinede iyiyim :) . Erken uyanmışssın evde olmana rağmen hep böylemi kalkıyorsun erkenden , benim kociş bugün izin aldı evde uyuyor ben çalışıyorum . Hayat size güzel bugün maşallah ohhh :)

Heyecanlıyım Pufpuf Sevinçten ziyade ne biliyim içim kıpır kıpır :) karın ağrısı çekiyorum ve dün geceden beri baş ağrısı ama yinede iyiyim :) . Erken uyanmışssın evde olmana rağmen hep böylemi kalkıyorsun erkenden , benim kociş bugün izin aldı evde uyuyor ben çalışıyorum . Hayat size güzel bugün maşallah ohhh :)

yatsam,uyusam bulurum 12'yi valla,hiç acımam :KK1:
bazen kocam gidince yatıyorum,bazen kalkıyorum..o anki ruh halime göre değişiyo bu aslında :KK1: 2 gündür erken kalkıyorum ama evet..
evde olmak,uyumak falan çok güzel tabi deee,yinede çalışmak gibisi yok..sıkıcı evde olmak hep!

yatsam,uyusam bulurum 12'yi valla,hiç acımam :KK1:
bazen kocam gidince yatıyorum,bazen kalkıyorum..o anki ruh halime göre değişiyo bu aslında :KK1: 2 gündür erken kalkıyorum ama evet..
evde olmak,uyumak falan çok güzel tabi deee,yinede çalışmak gibisi yok..sıkıcı evde olmak hep!

bugün benim için evde olmanın tadını çıkartırmısın lütfen :)
adetliyim ve karın ağrım var, hava çok güzel mis gibi güneş var kocam evde ben işte... yani anlayacağın bugün evde olabilmek için herşeyi yapardım ama ben bunun yerine çalşıyorum :) o yüzden pufpufcum bugün benim için keyf yap emi :)

günaydın kızlar hepinizee :) bakın ne buldum : Hamile olduğunu 8 aylıkken öğrendi | Mynet Haber

bu kadınlar beni öldürüyor yahu nasıl bişey hissetmezler :KK70:

feridecim senin yazdıklarını baştan beri okudum ama cevap veremedim canım tedaviye başlamanıza çok sevindim inşallah herşey gönlündeki gibi olur çok fazla beklemezsin :)

kaç gündür girip okuyorum ama cevap yazamıyorum pufpufcum nassın eyisin senin topikte ses seda yok ?

günaydın kızlar hepinizee :) bakın ne buldum : Hamile olduğunu 8 aylıkken öğrendi | Mynet Haber

feridecim senin yazdıklarını baştan beri okudum ama cevap veremedim canım tedaviye başlamanıza çok sevindim inşallah herşey gönlündeki gibi olur çok fazla beklemezsin :)

kaç gündür girip okuyorum ama cevap yazamıyorum pufpufcum nassın eyisin senin topikte ses seda yok ?

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hoşgeidm tombikkuş Allahım hayırlısıyla başlayacağız yarın. Allahım dileyen herkese ve banada tabi hayırlı evlat nasip etsin inşallahhhhhh

Günaydn cnim.ya bu gercekmi.nasl bi sanstr bu dogum bekleme derdi de yok :KK4: bizde adet gecikse korkarz sadce 8ay dile kolay :KK66:)

Günaydn cnim.ya bu gercekmi.nasl bi sanstr bu dogum bekleme derdi de yok :KK4: bizde adet gecikse korkarz sadce 8ay dile kolay :KK66:)

walla canım gerçekmiş. Şans gibi görünüyor ama ben başıma gelmesini hiç istemezdim. Eğer bebişim varsa erkenden bilmek hissetmek isterim. 1 ay gebelik mi olur :KK70: hadi bişey hissetmiyosun da adet görmüyorsun yani insan 8. ayda mı doktora gider:KK70: çok acayiip :)

Tünaydın tünaydın,

Koşturmaktan size haberleri veremedim, Kızlar adet tarihimi bekliyoruz. Adetimin 2. günü kısmetse tedaviye başlıyoruz. Eşim ikinci kez tahlil verdi ve ikinci kez duyduk normal yolla hamile kalamayacağımı. Doktorum benden bir kaç tahlil istedi yaptırdım. Aklıma takılan birşey oldu hamile kalamayanlara söylemek istedim belki bir yardımım dokunur diye.. Siz hiç PROLAKTİN testi yaptırdınız mı?

Bu prolaktin denen hormon değerleri yüksek çıkarsa gebe kalmayı engelliyormuş ve benimki olandan yüksek çıktığı için bana doktorum ilaç verdi. Şimdim kullanıyorum ve tedavi süresincede zararı olmadığından kullanmaya devam edeceğim. Dün iğnelerim geldi bir sürü iiğne iğne iğne.. hepside bebeğimiz için.. Allahın izniyle şu zor zamanlar geçsede bir göbekler dolsa size güzel haberler versek..sizdende güzel haberler duyabilsem.. Sizlerin konuşmalrını okuyunca birbirinize nasılda sahip çıktığınızı böyle kol kanatt gerdiğinizi görünce bende mutlu oluyorum. Her ne kadar sizleri tanımıyor olsamda bir kaçınızda kendimi yakın hisettim ve kanım kaynadı.Umarım ara ara sizlerle görüşebilirim..Bu arada bat 12 yani yarın değil 13ünde tedavim başlayacak sanırım :) bu arada aynı gün ehliyet sınavımda var .. Hayatım koşturmaktan ibaret bu aralar.. bir yandan ev işleri bir yandan kocam..bir yandan kendi iş yerimdeki işler bir yandan tüp bebek.. pehh hayat çok güzel..
canim ya seni böyle mutlu ve umutlu görmek gercekten sevindrci.harikasn.sbh sbh bende bi enerji oldu mutluluk geldi icime.ins en yakn zamanda sendn duycz müjde eminim.:KK1:

walla canım gerçekmiş. Şans gibi görünüyor ama ben başıma gelmesini hiç istemezdim. Eğer bebişim varsa erkenden bilmek hissetmek isterim. 1 ay gebelik mi olur :KK70: hadi bişey hissetmiyosun da adet görmüyorsun yani insan 8. ayda mı doktora gider:KK70: çok acayiip :)

Aynen cnim bnde istemzdm.ne kadr stresli olşada keşe görmek kalp atsi dinlemek müths heycn vrici.biz esimle doktr hep dinletse dnlemk istrdk.en yakn ve hayrli zamanda hepimze nasip olur insallah:KK43:

canim ya seni böyle mutlu ve umutlu görmek gercekten sevindrci.harikasn.sbh sbh bende bi enerji oldu mutluluk geldi icime.ins en yakn zamanda sendn duycz müjde eminim.:KK1:

Ayy çok daha fazla sevindim o zaman senide mutlu edebildiysem ne güze negüzeeee :))
Allahım hayırlı haberleri hem sizlerden duymayı hemde benden size vermeyi nasip etsin inşallah. Şimdi dr. asistanı aradı yarın saat 15:00 ilk randevu bakalım neler konuşulacak muayenem nasıl geçececek :)

ttmm merhabaaa canımmm nasılsınnnn :)

İyiym tatlim sen naslsn.teldn griyorum yeni gördüm iletini.tedaviye bslicn ya esine takwiye gidalar yedr.bal tarcin ceviz keciboynuzu özu icir hergun havuc sık.bk bunlar spermin kalitesni arttriymus.he bide polen ve ari sütü var.bk ihmal etme hmen bgn bsla.

İyiym tatlim sen naslsn.teldn griyorum yeni gördüm iletini.tedaviye bslicn ya esine takwiye gidalar yedr.bal tarcin ceviz keciboynuzu özu icir hergun havuc sık.bk bunlar spermin kalitesni arttriymus.he bide polen ve ari sütü var.bk ihmal etme hmen bgn bsla.

EHEHEHEH :)

Bir haftadır kocişime yedirmediğim şey yokki. Çocuğun içi akrat gibi oldu :)
Sabahları kendi hazırladığım macunu yediriyorum her sabah elimde kaşık kapıdan öyle uğurluyorum :)
Macunuma BAL, KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ,CEVİZ,BADEM,FINDIK,SUSAM,ÇÖREKOTU,ZENCEFİL koydum tadıda çok güzel ama onu yiynce atom karınca gibi oluyo he bide akşamları keçioynuzu pekmeziden saf olarak bir çorba kaşığı içiriyorum :) çilek yanında cabası.
adam zaten 110 kilo şimdi iyice klilo alcak diye korkuyorum :)

EHEHEHEH :)

Bir haftadır kocişime yedirmediğim şey yokki. Çocuğun içi akrat gibi oldu :)
Sabahları kendi hazırladığım macunu yediriyorum her sabah elimde kaşık kapıdan öyle uğurluyorum :)
Macunuma BAL, KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ,CEVİZ,BADEM,FINDIK,SUSAM,ÇÖREKOTU,ZENCEFİL koydum tadıda çok güzel ama onu yiynce atom karınca gibi oluyo he bide akşamları keçioynuzu pekmeziden saf olarak bir çorba kaşığı içiriyorum :) çilek yanında cabası.
adam zaten 110 kilo şimdi iyice klilo alcak diye korkuyorum :)

He devam devam ekmek verme kürlere devam.tedavinde cok faydasi olur:KK1:

mrb arkadasinizin durumu cok ilginc acaba 6 ay boyunva azda olsa gobegidemi buyumedi bebektemi hareket etmedi karin 5 aylikken buyume baslar..yada hareketlerini.hissetmedimi bekide gazdan zannettigi siskinligi gobegiydi aslinda..yani bu herks basina gelurmi yada cift rahim falanmi vardi cok kafam karisti nasil anliycz bu durumu..gobegi buyumusmuydu..

canım selam öncelikle sana söyle anlatayım en kestirmecesi ben 1yıllık evliyim 10ay korunduk ilk denemen az iliski içinde olduğundan basarısız oldu 2.ay yani gecen ayda sık denedim ama 4 gün ara verdim (O ARA YUMURTLAMISIM) öyle kaptırdımki anneliğe kendimi psikolojikmen karnımda sislik oldu.düsün yani çok asırı değil 177 boyundayım 65kiloyum ben birden 70kilo olunca allah allah dedim meğer kilo almısım5 gün rapor alıp evde dinlennce alıverdim ve ağladım hasatalandığımda test yaptım negati f ama halen anne olucam ben üstüne gördüm felan dedim kafayı sıyırmıstım gerçekten
ve sonra miladım su düsünce oldu
YA HİÇ OLMAZSA???? ????
Ömür boyu böyle adetime doğru gerilip adettede ağlıcakmıyım diye sordum kendime ve sonra ölüp gidicem
sonunu bilmediğim seyler için üzülmeme kararı aldım Allah büyük seneler uzun ömür verdikce simdi çok aklıma gelmiyor hamile görüncede artık ağlamıyorum..=) eğer bebek istiyorsun herseyden önce sabırı öğreniceksin hemen gebe kalsan bile annelik sabır demek !özveri demek .hayatta hersey yaradanın elinde bakalım umarım sanada hayırlısı olur

he arkadasımı sorduysan karnı hiç sismedi canım azıcık böyle hafif gazdan uyuyamıyorum diyip daire tabibine indik kadından kadına değisiyor bunu unutma ve belirtiler adet geçikince baslıyor

X