.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

=)) o zaman şanslısın pufpuffumm..... hangi doktor iyiyse ona gitmek lazım tek doktora takılmamak her açıdan güzel zaten

=)) o zaman şanslısın pufpuffumm..... hangi doktor iyiyse ona gitmek lazım tek doktora takılmamak her açıdan güzel zaten

bencede canım..kesinlikle aynı fikirdeyim..
bak mesela ben tek bi doktora gidiyordum,kadınıda çok seviyorum bayılıyorum hatta..önerdiğim çok kişide oldu,gidenler bile hep memnun..
ama bu ay yine hastalanmazsam başka bi doktoru deneyim diyorum mesela,zarar gelmez çünkü.. belki birinin gözden kaçırdığı bişeyi diğeri görür.. denemek lazım yani..

aynen canım ben bat bekliyorum.. büyük belirtilerim olmadığı için hevesli değilim ama bakalım..zaten geçen ayı saymadım denemiz bile yok denecek kadar azdı,en önemlsi o gecikmelerden sonra regl olmaya düzene girip girmeğini görmeye ihtiyacım vardı.. bu ay denemeler tamam ama sağlıkla geleceği zaman gelsin acelem yok beklerim canımm...istiyorum ama nasip .hamileysem de değilsem de iki doktora gideceğim hem kendi doktorum hem bir diğer önerilen doktora...kendi doktorumdan memnunum ama çok kalabalık beklerken bunalıyorum ona göre karar veririm...

amin cnm inşallah.. Allah sağlıkla nasip etsin kısa zamanda umarım,sanada banada

AMİN.... hep beraber hamile kalalımmmm inşallah Rabbim dileyen herkese versin

eeen içten eeen kocamanından amin zuhal'im yaaaa inş •●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•

eeen içten eeen kocamanından amin zuhal'im yaaaa inş •●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•

bayılırımm kelebeğe =)) bakalım benim bat 7 nisan az kaldı... olmazsa da mayısa

Kizlar bana da yardim edin lutfen. benim bugun gecikmemin 40. gunu ocak ayinda da olmadim sayilir yani 6gun suren adetim 2 gun surdu doktora gittim sonuclar negatif tarlusal verdi kullandim ama olmadim baska bi doktora gittim yine negatif o da söktürücü igne verdi ve 10 gun sonra olmazsan gel gizli gebelij olabilir dedi. simdi 3 gun gecti igne yaptirali... acayip midem bulaniyo cok kotuyum. Gizli gebelik ne bilen var mi acaba

dış gebelik sanırım bu dediğin...
gebelik var gibi belirtileri var ama aslında yok, biliyosundur sanırım...
ama negatif çıkıyosa senin,böyle bişey yoktur sanıyorum ki...

dış gebelik sanırım bu dediğin...
gebelik var gibi belirtileri var ama aslında yok, biliyosundur sanırım...
ama negatif çıkıyosa senin,böyle bişey yoktur sanıyorum ki...

Evet tum sonuclar 0dan dusuk cikiyor. ben yine de umutlaniyorum gec dollenme olabilir diye. sence umut var mi 2 aydir adet olmuyorum hatta ocak ayindaki lekeyi adetten saymazsak 3 aydir olmuyorum :)

Evet tum sonuclar 0dan dusuk cikiyor. ben yine de umutlaniyorum gec dollenme olabilir diye. sence umut var mi 2 aydir adet olmuyorum hatta ocak ayindaki lekeyi adetten saymazsak 3 aydir olmuyorum :)

2 ay uzun bi zaman ama..bilmem kiiii,geç bile döllenmiş olsa ne kadar geç olcak :44:

insallah cnim.olsun üzülme buay olur insallah.herseyn güzel ckmasida sevindrci en azndan üzülmek yk sakn ha.

Üzülmek yok tam gaz ileri yola devam! İsteyen herkesin başına inşallah ewet en azından başka bişey çıkmadı çünkü şüphelenmeye başlamıştım şükürler olsun herşeyin hayırlısı artık

Kızlaar geldim geldim :) kusura bakmayınız ya misafirlerim vardı onlar gittiler babam geldi babam kanser tedavisi görüyor onla ilgilenmeye çalışıyoruz. İsteklerini yerine getirmeye çalışırken bazen kendimizi unutuyoruz :) serapın mutlu haberini okudum çok sevindim. hepinizden güzel haberler bekliyorum bu ay inşallah herkese uğurlu gelir:) geçen ay çok kafama taktım bişey mi var bişey mi var diye deli oldum bir daha kendimi bu şekilde yıpratmıycam. bu ay ateş de ölçmüyorum ben her şeyi akışına bırakmaya karar verdim içimde inanılmaz bir huzur ve mutluluk var. İnşallah hayırlı zamanda hayırlı haberler veririz birbirimize kızlar. hepinizi öpüyorum kocaman :) filozofcum sanırım 2 günün kaldı bizi haberdar et meraktayım :)

canım teşekkürler. darısı senin ve diğer isteyenlerin başına inşallah..

dış gebelik galiba söz ettiği böyle bir durum varsa hemen önlem alınmalı canım başka doktorlarada git mutlaka... çok uzun zaman olmuş bu zamana kadar hamilelik olsaydı mutlaka değerler artmalıydı.

canım öncelikle babana geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah...................kafaya takmak iyi değil en rahat en sakin olduğun zamanda hamile kalırsın zaten.. o ay da bu ay olsun inşallah....

dış gebelik galiba söz ettiği böyle bir durum varsa hemen önlem alınmalı canım başka doktorlarada git mutlaka... çok uzun zaman olmuş bu zamana kadar hamilelik olsaydı mutlaka değerler artmalıydı.

Cevap verdigin icin cok tesekkur ederim. dis gebelik olunca da kan degeri yuksek olmaz mi benim hepsi dusuk. ya acaba diyorum yeni evli oldugum icin olmus olabilir mi ? henuz 4 ay oldu ve evlendim evleneli sadece ilk ay dogru düzgün adet oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…