.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

aynen canım bence de öyle. valla ikinci sonucu alıp gözüne sokasım geldi ama ben hanımefendiliğimden ödün vermeyim dedim :KK1: şaka bi yana yüzünğ bile görmek istemiyorum pisliğin. daha takıntılı biri olsam belki de gerçekten üzüntüden düşürürdüm bebeğimi. ne olursa olsun sonuç 5'in üzerindeyse pozitif ve buna göre hareket edip yönlendirmesi gerekir. kesin kimyasal bu düşer zaten sen ilaca devam et dememeliii!!!

aaay evet yaaa..böyle bi riske nasıl girebiliyo da nasıl ilaca devam et diyebiliyo aklım almıyo gerçekten...erkek doktordu sanırım o dimi?zaten erkek doktora bide bu yüzden gitmek istemem ben pek..bi arkadaşımın doktoru demiş ona "ne olursa olsun kadın doktor her zaman seni daha iyi anlar..sonuçta o da bi anne,bu yönden düşün" demiş..çok doğru bence de..

aaay evet yaaa..böyle bi riske nasıl girebiliyo da nasıl ilaca devam et diyebiliyo aklım almıyo gerçekten...erkek doktordu sanırım o dimi?zaten erkek doktora bide bu yüzden gitmek istemem ben pek..bi arkadaşımın doktoru demiş ona "ne olursa olsun kadın doktor her zaman seni daha iyi anlar..sonuçta o da bi anne,bu yönden düşün" demiş..çok doğru bence de..

evet canım aynen tahmin ettiğin gibi erkekti o ve şimdiki de bayan :)

Bende tam tersini düşünüyorum keşke kadın kadını daha iyi anlasa... ben bebğimi kaybettiğimde tek başıma gitmiştim kontorle dr.. daha çok erken olmasına rağmen pat diye ölü bebek kürtaj olacaksın tatlım istersen birkaç gün daha bekleyelim sonra hemen yapalım dedi... bende erkek dr. taraftarıyım.. o odadan nasıl çıktığımı bir ben biliyorumm. kürtajımı da başka bir erkek doktorda oldum ve onun psikolojik olarak desteğiyle kendime geldim... kadınlar çok daha fazla patavatsız...

canım ben buralardayım izlemedeyim yani. benim son haberleri tekrar geçeyim. biliosun değerim geçen hafta 17 çıkmıştı ve doktor kimyasal olabilir dedi. ctesi günü ise 147'ye çıktı ve çok şükür geç döllenmeymiş. doktor değerin normal artmış demekki geç yumurtlamışsındır dedi ve tekrar dokuz gün sonra yani 8 nisanda çağırdı. bu arada kanama veya çok şiddetli ağrın olursa hemen gel dedi. yani canım özetle hamileyim ama sata göre hesap yapamıyorum ve doktor da ne kadarlık olduğunu söylemedi. umarım ptesi daha net şeyler söyleyebilir.

hayırlı uğurlu olsun canım inşallah değerlerin kat kat artar,,herşey yolunda gider..... Rabbim sağlıkla kavuştursun bebeğine..

GÜNAYDIN CANLARR :)

güzel bi gün olsun inşallah. Bugün eşimin sonuçlarını alıcam hatta 1 saat sonra alıcam. hayırlısını diliyorum rabbimden. Onda bişey çıkmazsa usg çekilmem gerekicek. İnşallah onda hiçbirşey çıkmassın.(kalp pili yüzünden tedavisi çok zorlaşır.)
Ben her türlü acıya razıyım isteyen istediğini yapsın bana ama onda bişey çıkmasın inşllah..Allah herkese hayırlısını nasip etsin. Duanızı eksik etmeyin kızçelerim..

canımm benim inşallah dualarım sizinle... inşallah herşey iyi olur ne senin ne eşinin hiç bir sorunu yoktur inşallahhh

Arkadaşlar Merhaba,

Sat : 8 Mart.
Adet döngüm : 28 gün.
İlişki günlerim : 16, 17, 18, 20, 23, 24, 26 Mart

20 Mart Günü ovülasyon testinde koyu çizgiyi gördüm.

Sizce değerlendirebildim mi ?

Bende tam tersini düşünüyorum keşke kadın kadını daha iyi anlasa... ben bebğimi kaybettiğimde tek başıma gitmiştim kontorle dr.. daha çok erken olmasına rağmen pat diye ölü bebek kürtaj olacaksın tatlım istersen birkaç gün daha bekleyelim sonra hemen yapalım dedi... bende erkek dr. taraftarıyım.. o odadan nasıl çıktığımı bir ben biliyorumm. kürtajımı da başka bir erkek doktorda oldum ve onun psikolojik olarak desteğiyle kendime geldim... kadınlar çok daha fazla patavatsız...

ben erkek doktora hiç gitmedim daha..hem çekiniyorum karşı cins olduğu için,derdimi rahat paylaşamam gibime geliyo hemde kadınlarla daha iyi iletişim kurduğumu düşünüyorum doktor açısından...
ama kadından kadınada fark var elbette,her insanda olduğu gbi..ben çok şükür hep iyilere denk geldim..düşük zamanımda da kadın doktordaydım,hala onunla devam ediyorum kontrollere..çok rahat çok kolay atlattırdı o da bana,verdiği akıllar sözleri rahatlatmıştı beni..o yüzden bende kadın doktor taraftarıyım (ve aslına bakarsan bu söz çok doğru mantıkende "sonuçta o da bi anne" ...

yeniden merhaba kızlar.. malesef kötü haberlerim var :KK43: , normal yollarla bebek sahibi olamayacağımızı öğrendik bugün. Eşimin spremleri yok denecek kadar düşük o yüzden doktorumuz bize mikroenjeksiyon tüp bebek yapıcaz dedi...üzülsemmi sevinsemmi hiç bilmiyorum tek bildiğim öğrendiğim andan beri zırlıyorum..Biz bunun altından nasıl kalkıcaz :KK43:(

yeniden merhaba kızlar.. malesef kötü haberlerim var :KK43: , normal yollarla bebek sahibi olamayacağımızı öğrendik bugün. Eşimin spremleri yok denecek kadar düşük o yüzden doktorumuz bize mikroenjeksiyon tüp bebek yapıcaz dedi...üzülsemmi sevinsemmi hiç bilmiyorum tek bildiğim öğrendiğim andan beri zırlıyorum..Biz bunun altından nasıl kalkıcaz :KK43:(

ooovvvvv arkadaşım geçmiş olsun öncelikle :KK50: senin adına üzüldüm...
ama bişey diyim mi çok benzer bi olay yaşayan kk'dan bi arkadaşım vardı,ismini unuttum şu an hastalığın..kocasında çıkmıştı,sperm kalitesiyle mi ne ilgiliydi ve doktoru olmaz dedi..inanılmaz üzgündü ama ertesi ay hamile kaldı şu an hamile biliyo musun?
Allah'ın işi.. ol derse oluyo işte..

ooovvvvv arkadaşım geçmiş olsun öncelikle :KK50: senin adına üzüldüm...
ama bişey diyim mi çok benzer bi olay yaşayan kk'dan bi arkadaşım vardı,ismini unuttum şu an hastalığın..kocasında çıkmıştı,sperm kalitesiyle mi ne ilgiliydi ve doktoru olmaz dedi..inanılmaz üzgündü ama ertesi ay hamile kaldı şu an hamile biliyo musun?
Allah'ın işi.. ol derse oluyo işte..

pufpuf teşekkür ederim ama Allahtan tabiki ümit kesilmez ama doktorumuz normal yolla kalamayacağımızı söyledi.çünkü haraketli sprem 1 yada 2 tane dedi....

pufpuf teşekkür ederim ama Allahtan tabiki ümit kesilmez ama doktorumuz normal yolla kalamayacağımızı söyledi.çünkü haraketli sprem 1 yada 2 tane dedi....

vallaaa cnm ne desem boş şu an,biliyorum.. moralinde bozuktur kesin ama Allah'tan kesme ümidini yinede duanı eksik etme olur mu?
ve bana kalırsa bu tarz ciddi sonuç veren doktorlara kesin ok diyip geçmemek lazım.. direk başka doktorlarada gidip kontrol ol derim ben :KK34:

vallaaa cnm ne desem boş şu an,biliyorum.. moralinde bozuktur kesin ama Allah'tan kesme ümidini yinede duanı eksik etme olur mu?
ve bana kalırsa bu tarz ciddi sonuç veren doktorlara kesin ok diyip geçmemek lazım.. direk başka doktorlarada gidip kontrol ol derim ben :KK34:

pufpufcum doktorum zaten tüp bebek uzmanı o yüzden başka bir doktora görünmek çok da faydalı olmayacak yani sonucu değiştirmeyecek diye düşünüyorum. Ama yinede teşekkür ederim bu kulağımda küpe olacak..Allah herkesin yardımcı olsun inşallah..

Canım USG biraz zahmetli ve zor bir sistem, rahim filmi diye söylersem sanırım daha iyi anlarsın. rahme spectrum yerleştirip içine tazzikli sıvı enjekte ediyorlar o sıvı tazzikle tüplere geçiyormu geçmiyormu ona bakıyorlar. Kısacası tıkanıklık var mı yokmu bunu araştırıyorlar.

Cnim senin ddgn usg dgl hsg cnim.yani rahim filmi.ins güzl ckar.usg ultrasn cnkü :KK66:))

Cnim senin ddgn usg dgl hsg cnim.yani rahim filmi.ins güzl ckar.usg ultrasn cnkü :KK66:))

canım usg yada hsg bitti artık... okumadın sanırım normal yolla bebek sahibi olmam mümkün değilmiş. Eşimin spremi yok o yüzden tüp bebek yapacakmışşız. yani test sonuçları kötü çıktıı ğı için beni araştırmayacaklar :KK43:

ben burdayım.:KK52::KK52::KK52:
okul dönüşü çok yoruluyorumm..
yorumları okuyup ateş topiğine de bakıp çıkıyorum..:KK55::KK55:
beklemedeyim bu ara..
ateşim çok yüksek çıkıyo..
bakalım nasip kısmet artık..
beklenmeyen adet tarihi 5 yada 6 nisan..:KK37:
inş hiç gelmezzzz:KK52::KK52:

Feridemasal usg yazsni yaznca farkettm.esinin durumunu.ama gttgn doktr hangsi blmym ama tüp bebek uzmanysa kac derim hemen.onlar isi paraya dòkmüsler.bence bska bi urologada danis.blyrum koly dgl ama üzülme nolur burda imkansz görünenlerin hamile kaldgna sahidim.hele bi arkdsn ne asilama ne de tüp bebek tutmadi.kendglndn hamile kaldioyuzdn ümtszlık yok lütfn:KK43::KK43:

ben burdayım.:KK52::KK52::KK52:
okul dönüşü çok yoruluyorumm..
yorumları okuyup ateş topiğine de bakıp çıkıyorum..:KK55::KK55:
beklemedeyim bu ara..
ateşim çok yüksek çıkıyo..
bakalım nasip kısmet artık..
beklenmeyen adet tarihi 5 yada 6 nisan..:KK37:
inş hiç gelmezzzz:KK52::KK52:

inşallah canım hadi bakalım hayırlı haberle gel inşallah...

ben erkek doktora hiç gitmedim daha..hem çekiniyorum karşı cins olduğu için,derdimi rahat paylaşamam gibime geliyo hemde kadınlarla daha iyi iletişim kurduğumu düşünüyorum doktor açısından...
ama kadından kadınada fark var elbette,her insanda olduğu gbi..ben çok şükür hep iyilere denk geldim..düşük zamanımda da kadın doktordaydım,hala onunla devam ediyorum kontrollere..çok rahat çok kolay atlattırdı o da bana,verdiği akıllar sözleri rahatlatmıştı beni..o yüzden bende kadın doktor taraftarıyım (ve aslına bakarsan bu söz çok doğru mantıkende "sonuçta o da bi anne" ...

valla benim eski doktorumda anne pufpufumm... ne bileyim değişiyor insandan insana herhalde.. benim ki çok rağbet gören bir doktordu kadına randevu almak için 10 gün bekledim özel hastane olmasına rağmen,,sanırım o da ukalalık yaptırıyor insana kadınlar bu konularda daha kibirli şimdi gittiğim erkek doktorda hep full ama çok tatlı dilli sadece hamilelikle ilgili değil aynı zamanda psikolojik olarak iyi hissettiriyor her cümlesiyle.... aslında erkek ya da kadın ayrımı değil de doktorlar bi bilseler hepimiz onların ağzından çıkan bir cümleyle kafamızda neler kuruyoruz çok daha dikkatli olurlar galiba :KK1:

yine de tüm arkadaşlarıma katılıyorum bu iş para tuzağı gibi oluyor bir iki doktora daha görünmekte fayda var,,tüp bebek olacaksa bile olsun üzme kendini Rabbim bu yolda yar ve yardımcınız olsun inşallah..

merhaba arkadaşlar
ya benim adet olacakmışım gibi kasığımda ağrı oluyor
bu normalmi yyani hamile olsamda ağrım olurmu?
serap gözün aydın allah sonuna kadar götürsün ve sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşaallah
hadi bakalım ayağını sür bizde gelelim peşinden
feride arkadaşım hiç üzülme bende burda okumuştum sperm sayısı çok düşük olupta hamile kalan bir bayanı
arı sütü keçi boynuzu ceviz pestil daya gitsin eşine merak etme ben olacağına inanıyorum eşin sigara alkol kullaanıyorsa hemen bıraksın ya benim bir mühendisim vardı oda kısırlık tedavisi görmüş doktoru ne yiyeceğine kadar söylüyormuş şimdi 3-4 yaşllarında bir kızı var
allah çaresiz dert vermesin bırak ağlamayı hemen koş aktara ve bu işe el at

merhaba arkadaşlar
ya benim adet olacakmışım gibi kasığımda ağrı oluyor
bu normalmi yyani hamile olsamda ağrım olurmu?
serap gözün aydın allah sonuna kadar götürsün ve sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşaallah
hadi bakalım ayağını sür bizde gelelim peşinden
feride arkadaşım hiç üzülme bende burda okumuştum sperm sayısı çok düşük olupta hamile kalan bir bayanı
arı sütü keçi boynuzu ceviz pestil daya gitsin eşine merak etme ben olacağına inanıyorum eşin sigara alkol kullaanıyorsa hemen bıraksın ya benim bir mühendisim vardı oda kısırlık tedavisi görmüş doktoru ne yiyeceğine kadar söylüyormuş şimdi 3-4 yaşllarında bir kızı var
allah çaresiz dert vermesin bırak ağlamayı hemen koş aktara ve bu işe el at

saol canım amin inşallah allah isteyen herkese versin. inşallah ayağımı sürerim de bu topice dokunan herkes hamile kalıverir :KK1: bu arada benim adet belirtim de kasık ağrısıydı. adet olmuşum gibi ağrıodu ama adet olmuodum bi türlü. rahim genişlediğinden duvarları kalınlaştığından falan oluomuş o ağrı.

pufpufcum doktorum zaten tüp bebek uzmanı o yüzden başka bir doktora görünmek çok da faydalı olmayacak yani sonucu değiştirmeyecek diye düşünüyorum. Ama yinede teşekkür ederim bu kulağımda küpe olacak..Allah herkesin yardımcı olsun inşallah..

Feridemasal usg yazsni yaznca farkettm.esinin durumunu.ama gttgn doktr hangsi blmym ama tüp bebek uzmanysa kac derim hemen.onlar isi paraya dòkmüsler.bence bska bi urologada danis.blyrum koly dgl ama üzülme nolur burda imkansz görünenlerin hamile kaldgna sahidim.hele bi arkdsn ne asilama ne de tüp bebek tutmadi.kendglndn hamile kaldioyuzdn ümtszlık yok lütfn:KK43::KK43:

feridemasal'cım doktorun uzman olabilir o konuda,ona bişey demiyorum ki..benim demek istediğim bu tarz ciddi kararlarda hemen bir doktora inanmamak..çevreden duyduğun,güvenebileceğin en az 2 doktora görünmek..
bak çok büyük bi örnek var karşımızda ttmm'de bilir...
ttmm Zeynebi diyorum örnek olarak..gittiği doktor çok düşük ihtimal normal yolla olmayacak vs bisürü şey dedi,kız zehir etti kendine kaç gününü..ama ertesi aya hamilelik haberini aldık,şu an hamile..eee noldu şimdi o doktorun sözleri?
anladın mı,ben bundan bahsediyorum..bana kalsa kesinlikle tek doktorla yetinmezdim ama tabi için rahatsa eminsen ok,karar senin canım :KK34:

valla benim eski doktorumda anne pufpufumm... ne bileyim değişiyor insandan insana herhalde.. benim ki çok rağbet gören bir doktordu kadına randevu almak için 10 gün bekledim özel hastane olmasına rağmen,,sanırım o da ukalalık yaptırıyor insana kadınlar bu konularda daha kibirli şimdi gittiğim erkek doktorda hep full ama çok tatlı dilli sadece hamilelikle ilgili değil aynı zamanda psikolojik olarak iyi hissettiriyor her cümlesiyle.... aslında erkek ya da kadın ayrımı değil de doktorlar bi bilseler hepimiz onların ağzından çıkan bir cümleyle kafamızda neler kuruyoruz çok daha dikkatli olurlar galiba :KK1:

evet canım aynen öyle..insandan insana değişiyo,birazda şans..hangimize nasılı denk geliyosa :KK1: ben hiç erkek doktora gitmedim,çok kıyaslayamam ama kadın doktorlarıda hep çok sevdim kendi gittiğim :KK1:

X