.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

kızlar günaydın. yazmiyim ddedim ama paylaşmadan duramıcam. adetme 2 gün kaldı yani bat 8 nisan. hiç bir belirtim yok. sadece ara ara kasıklarımda özelikle sağ tarafta seyirmeler oluyor. bide göğüslerimde de belli belirsiz seyirme var sanki. önceden böyle olmazdı.elimden geldiğince düşünmemeye çalışıyorum. evde bir test var inatla yapmıyorum bi kaç gün daha beklicem. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Amin

canım çoğunun adetten önce çıkabiliyor. nasıl dayanıyorsun helal valla. umarım hamilesindirr..

daha önceki hüsranlarımdan ötürü bu kadar sabırlıyım. ya çizgiyi göremezsem diye korkuyorum.şimdi en azında umut ediyorum o yüzden yapmıyprum, yapamıyorum...

daha önceki hüsranlarımdan ötürü bu kadar sabırlıyım. ya çizgiyi göremezsem diye korkuyorum.şimdi en azında umut ediyorum o yüzden yapmıyprum, yapamıyorum...

bekle canım bir kaç gün testini boşa harcama. hem belki bekleyince çizgi kopkoyu çıkar da var mı yok mu diye gözlerin şaşı olmaz :KK70: Ama içime doğdu var sende bişeyler bence :) haydi hayırlısı :)

ayy kız durr heyecam yaptırdın banaa :KK9: ayaklarım ellerım buz kestı heheheheh :KK9: canım daha 4-5 gun var cıkarmıkı ıdrar testınde??? yoksa yaparım eczanede evıme cok yakın gıdıp alırım hemenn daha lazım olursa :KK1: ınsallah canım sans getırır bıze bu tapık.. allah kımsenın ıcınde arzusunda bırakmasın bebeıslerııı

Merhaba arkadaşım ben aranıza yeni katıldım...benim sat 14 mart ama çok az oldum ve sşimdi ise göğüslerde şişlik kasıkda ağrı oluyo...dün ıdrar testi yaptım 2.cizgi bariz bir şekilde çıktı yaklaşık 1 saat sonra ama ...nasıl olduysa çizgi sonra kendiliğinden kayboldu gölge şeklinde kaldı sizce ne olabilir kızlar anlamadım ....yardııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmm..........

kızlar hamile olduğumu 4 gün önce öğrendim ilk beta hcg değerim 13.81 2 gün sonraki değer 61 buraya kadar her şey güzel fakat progesteron 0.5 çıktı. doktor bekliycez dedi. sizce bu ne demek oluyo kızlar. çok moralim bozuk
Bilenler bana yardımcı olun nolur

Adet gunu henuz gelmeyen arkadaslar test yapmayin akliniz karisir.. adet gununuz mutlaka gecsin.. bugun benim de adet gunum henuz gelmedi ama heveslenmek yok yarini bekleyecegim belki yarin sabah yaparim gelmezse tabi sanki gelecek gibi hissediyorum...

Adet gunu henuz gelmeyen arkadaslar test yapmayin akliniz karisir.. adet gununuz mutlaka gecsin.. bugun benim de adet gunum henuz gelmedi ama heveslenmek yok yarini bekleyecegim belki yarin sabah yaparim gelmezse tabi sanki gelecek gibi hissediyorum...
slm arkadaşlar bende bu sayfada aranızdayım bat günümü bekliyorum 11 nisan çok heyecanlıyım.klomen ve çatlatma iğnesi kullandım.göğüsüm hafif şişti az ucunda acıma yok ama sık lavaboya gidiyorum birde kokulara karşı acayip zafım oldu:KK34:bu arada 2. bebek çalışmaları yapıyoruz..:KK17:

bu sabah test yaptım bariz negatif çıktı ama hala regl olmadım... neden gecikme yaşadım bilmiyorum kürtajdan sonraki gecikme dışında hayatımda ilk kez gecikti hiç alışkın değilim :KK43::KK43:.. yarın için randevu aldım doktora inşallah mühim birşey değildir... ya da doktora gitmeden regl olurum hamilelik değil takıldığım neden geciktiği.....

Ben adetime 5 gün kala ikinci çizgiyi gördüğüm için kan test yaptırdım.22 çıktı.1 gün arayla tekrarladım 98 e yükseldi.Sağlıklı da bi hamilelik geçiriyorum.Kafanız karışır demişsiniz de anlayamadım neden karışsınki?Olmadığında çıkmıyor zaten.Ama 1,20 bile olsa değer yükselebiliyor.Kimyasal yada dış gebelik adet geçtikten sonra da olabiliyor önemli olan değerin 2 kat artıyor olması dedi doktorum.Tabiki beklemekte fayda var ama insan saatleri sayarken de çok zor oluyor adet gününü beklemek.:44::44::44:

benim gibi böyle belirti yaşayanlar varmı kızlar aranızda :44::44::44:

selam kızlarrr..
şimdi doktordan geliyorum. kesemizi gördük allahıma şükürler olsun. üzüm tanesi kadar dedi dr. :KK16: şu anda bebek görünmez dedi daha çok küçük olduğundan. satına göre kesinlikle çok geç yumurtlamışsın dedi. normalde 10 haftalık olması gerekirdiz zaten ama kesen yeni oluşmuş dedi. tam olarak ne kadarlık olduğunu bebeği gördükten sonra söyleyebiliriz ama tahminen 5 haftalık falandır dedi. herşey normal gidiyor di mi diye sordum. evet bi problem gözükmüyo zaten bhcg değerin 1000'in üzerine yükselmiş ki keseyi görebildik dedi. keseyi ölçtü 8,5 milimmiş daha ve ultrason görüntüsünü verdi bize. :KK16: iki hafta sonra çağırdı tekrar. allahım sana şükürler olsunnn, isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallahhh..

günaydın arkadaşlar
perşembe adet ooldum
moralim iyi fakat şu 1 ay belirsizlikle bbeklemek varya o gözümü korkutuyor keşke olur olmaz öğrenebilseydik
allahtan hayırlısı
bu arada ben levetrion kullanıyorum ayrıca talesemi taşıyıcısıyım var mı böyle oluppta hamile kalan?

hayırlı sabahlar herkese :)Rabbim yar ve yardımcınız olsun kucaklarınız cimcimelerle küçük canavarlarla dolsun:)
daha önce mesaj atmıştım bu konulara adetime 9 gün kala 4 gün süreyle kahve lekem olmuştu,bebek düşünmüyordum (çok çok çok hareketli ve canavar gibi bir oğlum var:KK43: )adet görmem gereken tarih yarın ve adet görme psikolojim sıfır bedenim de hiç öyle belirtiler vermiyor:KK43:istemediğimi zannederken farkettim de aslında en istemediğimiz anda bile küçücük bir ihtimalle anne olmaya ne kadar çabuk hazır oluyoruz.predictor marka test aldım yarın sabah okula gitmeden yapıcam inşallah,adet beklediğiniz günde %99 kesin sonuç diyor ama Rabbim hayırlısını versin inşallah.

selam kızlarrr..
şimdi doktordan geliyorum. kesemizi gördük allahıma şükürler olsun. üzüm tanesi kadar dedi dr. :KK16: şu anda bebek görünmez dedi daha çok küçük olduğundan. satına göre kesinlikle çok geç yumurtlamışsın dedi. normalde 10 haftalık olması gerekirdiz zaten ama kesen yeni oluşmuş dedi. tam olarak ne kadarlık olduğunu bebeği gördükten sonra söyleyebiliriz ama tahminen 5 haftalık falandır dedi. herşey normal gidiyor di mi diye sordum. evet bi problem gözükmüyo zaten bhcg değerin 1000'in üzerine yükselmiş ki keseyi görebildik dedi. keseyi ölçtü 8,5 milimmiş daha ve ultrason görüntüsünü verdi bize. :KK16: iki hafta sonra çağırdı tekrar. allahım sana şükürler olsunnn, isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallahhh..

çokkk güzel haberlerle gelmişsin Serap... çok şükür bak herşy iyi ve yolundaymış.. boşa dert ettin kendine o kadar :KK34:

çokkk güzel haberlerle gelmişsin Serap... çok şükür bak herşy iyi ve yolundaymış.. boşa dert ettin kendine o kadar :KK34:

ayyy aynen canım doktor her şey normal gözüküo dedi ya dünyalar benim oldu. allaha şükürler olsun böyle de devam eder inşallah. darısı senin ve isteyen herkesin başına inşallah. allah isteyen kimseyi bu duygulardan mahrum bırakmasın, aminn..

ayyy aynen canım doktor her şey normal gözüküo dedi ya dünyalar benim oldu. allaha şükürler olsun böyle de devam eder inşallah. darısı senin ve isteyen herkesin başına inşallah. allah isteyen kimseyi bu duygulardan mahrum bırakmasın, aminn..

sağolasın canım,amin.. teşekkürler.. hayatta herşeyden çok istiyorum şu an bunu,umarım nasip eder Allah..
seninde böyle güzel haberlerle devam etsin inş..

oooo kimleri görüyoruuuzzzz... yazmış kaçmış hemen hatuna bakkk...
gel kızım artık,seni online görmeyi sohbet etmeyi özledim ayol... en son rahim filmin oldu bitti geldin anlattın sonra yokoldun kırcam kafanı :KK47:

hahaha canım beniiim :KK70: :KK70: ben anlattım da noldu sen yorum bile yazmadın ben kırayım mı kafanı şimdi :KK70: burdayım burdayım artık bende özledim valla tatlım ama senide göremiyorum ki girdiğimde :) napıyosuuunn :KK66:

hahaha canım beniiim :KK70: :KK70: ben anlattım da noldu sen yorum bile yazmadın ben kırayım mı kafanı şimdi :KK70: burdayım burdayım artık bende özledim valla tatlım ama senide göremiyorum ki girdiğimde :) napıyosuuunn :KK66:

tatlım anlattıysan kesin ya o zamanlar girmemişimdir,ya da gözden kaçırmışımdır valla..
yoksa sırf senden haber almak için bile girip baktığım oluyordu.. hem o kadar takip ettim durumunu, düşüncelerimi de paylaştım.. görsem neden bişey yazmiyim akıllım :KK19: neyse iyi bari artık buralardaysan sorun yok,bayadır görmüyordum seni.. dedim gelmiyo artık heralde foruma..

tatlım anlattıysan kesin ya o zamanlar girmemişimdir,ya da gözden kaçırmışımdır valla..
yoksa sırf senden haber almak için bile girip baktığım oluyordu.. hem o kadar takip ettim durumunu, düşüncelerimi de paylaştım.. görsem neden bişey yazmiyim akıllım :KK19: neyse iyi bari artık buralardaysan sorun yok,bayadır görmüyordum seni.. dedim gelmiyo artık heralde foruma..

şaka yapıyorum canım :KK66: dedim kendi kendime ya görmedi yada girmedi :KK66: zaten çok anlatmadım anlattıkça kendi halime güldüm çünkü :) yok yok geliyorum canım burdayım aslında bakıp çıkıyorum kim ne yapmış diye facete vakit geçirmekten bazen unutuyorum burayı ne yalan söliyim :) hatta geçen sana msj atıcaktım ama hala dolmamış benim limit ondan yazamadım :)

şaka yapıyorum canım :KK66: dedim kendi kendime ya görmedi yada girmedi :KK66: zaten çok anlatmadım anlattıkça kendi halime güldüm çünkü :) yok yok geliyorum canım burdayım aslında bakıp çıkıyorum kim ne yapmış diye facete vakit geçirmekten bazen unutuyorum burayı ne yalan söliyim :) hatta geçen sana msj atıcaktım ama hala dolmamış benim limit ondan yazamadım :)

zaten bi face,bide kk muhteşem ikilim benimde.. aynı anda açıyorum,gün boyu açık valla :KK1: bağımlı oldum...

X