Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar selam ben iki ay once bu kuru uyguladim yumurtlama zamani doktora gittigimde ilac mi kullandin iki tane guzel yumurtan var dedi ben de bal corektotu tarcin dedim inanma boyle seylere dedi neyse o ay olmadi zaten yara yaktirdim bu ay tekrar basladim kure icerisine ben bolca polen de koyuyorum pazartesi doktora gidicem bakalim bu sefer kac tane yumurtam olmus

Bir de benim onerim klomen ve femara gibi ilaclari doktor kontrolsuz kullanmayin ben doktor onerisiyle hem klomen hem de femara tedavisi gordum ama sonrasinda ikisinde de kist oldu sogab kuru yapmak durumumda kaldim

Bir de benim onerim klomen ve femara gibi ilaclari doktor kontrolsuz kullanmayin ben doktor onerisiyle hem klomen hem de femara tedavisi gordum ama sonrasinda ikisinde de kist oldu sogab kuru yapmak durumumda kaldim
Evet doktor kontrolünde kullanmak gerekiyor kesinlikle katılıyorum

Yarayi neden yaktirdiniz acaba gebelik olmaz mı dediler ben de de yara var da ben yaktirmadim doğum yapmamislar için sakıncalı olduğunu söylediler

Yarayi neden yaktirdiniz acaba gebelik olmaz mı dediler ben de de yara var da ben yaktirmadim doğum yapmamislar için sakıncalı olduğunu söylediler
Yaradan dolayi surekli enfeksiyon oluyordu. Enfeksiyon da spermlerin rahme ulasmasini engelliyormis. Ayrica yara varken hamile kalinirsa da dusuk tehlikesi oluyormus enfeksyondan dolayi. Aslinda 1 yildir bebegimiz olmuyor diye olabilecek tum engelleri kaldirmak istedim. Yara yakma islemi bazen tupleri tikiyormis diye okudjm ama doktorum oyle birsey olmaz dedi. Hangileri dogru bilmiyorum cok dusunmeden yaptirdim. Bir de yara oldugu icin iliski sirasinda surekli kan geliyordu ve regl gunlerimin oncesinde ve sonrasinda gunlerce llekelenmeler oluyordu.

Yok geçen ay kullandım olmadı malesef bu ay hiç bişey yapmıyorum 16 gün var daha çok olmadı adetim biteli bugünlerde yumurtam çatlayacaktır muhtemelen
Himm benimde 16 gun falan var ben gec yumurtluyom ya dongum 30 35 arasi keske daha kisa olsa

Himm benimde 16 gun falan var ben gec yumurtluyom ya dongum 30 35 arasi keske daha kisa olsa
Onu takma hiç kafana ya Allah ne zaman ol derse o zaman olacak ben 28 günde bir adet oluyorum da ne oluyo sanki hiç bir sebep yokken 7 aydır olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…