Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hımm üzerinden en az 10-11 gün geçmesi gerekiyor o zaman bekle canım 3-4 gün daha kesin sonuç olur Allah’ın izniyle
Bekliycem ama dediğim gibi içimde hiç heyecan bile yok bu ay yapasım dahi gelmiyor önceki aylar heyecan yapıyodum son bi hafta kalınca başlıyodym test yapmaya

Bekliycem ama dediğim gibi içimde hiç heyecan bile yok bu ay yapasım dahi gelmiyor önceki aylar heyecan yapıyodum son bi hafta kalınca başlıyodym test yapmaya
Benim içime senden hayırlı haber gelecek gibi doğuyor 6. Hissim kuvvetli değildir ama nadir de olsa tutar

Bu ay bu kürü uyguladım, 14. güne yakın karnımda sanki daha çok hareket hissettim.. Ancak ne yazık ki ovülasyon tarihimi sanırım tam değerlendiremedim.. Eşimle ikimiz de çalışıyoruz ve hafta içi çok yorgun oluyoruz. Böyle zoraki de olmuyor.. Artık kısmet bir sonraki aya inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…