Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sevinirim teşekkür ederim

yumurtlama ve catlama sorununuz yoksa yapmayin derim. yumurtayla ilgili sorunu olanlar hep kullandim ise yaradi hamileyim demis.
Yani benim bildiğim yok ovulasyon olsun progesteron olsun takip ediyorum ve çatlamış oluyor. Reglime biraz daha var belki o zamana kadar kürü kullanan arkadaşlar gelişmeleri yazar da karar veririm

Adeti erken getiriyorsa hiç baslamasam mi anlamadım pek ne işe yaradığını. Zaten yumurtam çatlıyor benim sağlam bünyemi bozmayayım
Hayır benim yumurtalıklarım tembel o yüzden aylarca adet olamıyorum bu kürde yumurtaların sağlıklı büyüyüp çatlamasına yardımcı oluyor yani hamile kalmasam bile adet olsam 2 Aydan önce sevinicem Demekki işe yarıyor diye tabiki gebe kalmayı çok istiyorum ama artık hayal gibi geliyor bana.
Sen mutlaka yap canım ama adetin düzenliyse hamile kalma şansın daha yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…