Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim kürümde bitti iki gün oldu biteli bakalım İnşaAllah etkili olmuştur ovu takibi falan yapmadım

Kızlar bal tarçın çörekotu kürünü yiyip adet günü yaklaşan yok mu aranızda? Sesiniz çıkmıyor hadi topiği boş bırakmayalım gün gün bekleyelim güzel günleri

Merhabalar.
İncir havuç kürü nedir nasıl yapılır bilen yapan varsa yardımcı olabilirmi
Ben biliyorum yaptım etkili bi kür buna Eminim ama benim yumurtalıklar tembel olduğu için az etki etti sanırım bana o ay 40. Günde ovulasyon oldu 52. Günde adet oldum normalde 2-3 ayda bir zorla adet olurdum Yapılışını tam hatırlamıyorum link bulursam atayım

Kizlar ben a101den dandik bi markanin baliyla yaptim 😄 bulamadim saf bal. Corekotununda ogutulunce faydasinin azaldigini duydugum icin yine marketten pakette aldigim bi corekotunu kendim çiğneyerek yedim. Diyecegim o ki yeterki nasip olsun ama bence en onemlisi inanarak yemek ve tevekkul etmek. Corekotunun ölum haric her derde deva olduguna dair hadis var 😊

X