Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yeni gördüm canım ya sonuç noldu

Nasi geçecekmiş ki gecirsin iste ınsan zaman geçtikçe üzülüyor iyice
Kuzu 2 defa antibiyotik fitil kullandım. Ama geçmedi tam 4 ayımı aldı bu süre. Bu ayla 5 oldu. Bayramdan sonra kolposkopi yapılacak bakalım belli olacak ne olacağı

Kuzu 2 defa antibiyotik fitil kullandım. Ama geçmedi tam 4 ayımı aldı bu süre. Bu ayla 5 oldu. Bayramdan sonra kolposkopi yapılacak bakalım belli olacak ne olacağı
Hadi inşallah bende yumuşlar da büyüme çatlama sorunu var iki kere tedavi oldum olumsuz oldu. Ara verdik kendiliğinden de olmadı bu ay da ovu testi kullandim bakalım nolcak uygulamaya bakarsak yarın adet günüm

Hadi inşallah bende yumuşlar da büyüme çatlama sorunu var iki kere tedavi oldum olumsuz oldu. Ara verdik kendiliğinden de olmadı bu ay da ovu testi kullandim bakalım nolcak uygulamaya bakarsak yarın adet günüm
Yaaa bide bu çatlamayan yumurtalar varrr. Ahhh ahhh Rabbim bekletmesin kimsleri kuzum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…