Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KIZLAR bu kür kist yapıyormuş ama ???
Sanmıyorum öyle birşey olacağını ama kişiden kişiye değişebilir zaten yumurtalıkları falan düzgün kişilerin yapmasına gerek yok bence benim düzenli adetim olsa başka bi sorunumda olmasa yapmam böyle şeyleri düzgün olanı bozmamak için

Ne güzel canım kendinde değişiklikler hissediyor musun? Veya yumurtlama takibi falan yapıyor musun?
Yumurtalıklarımda hareketlilik hissediyorum arada ağrı gibi batmalar oluyo . Benim normalde gelişmesinde sıkıntı yoktu ama ben kalitesini arttırmak için denemek istedim bunu inşallah şifa olur

Bende kullanmak istiyorum çünkü yumurtalarm var büyüyorda ama yeteri olgunluğa ulaşmadan çatlıyor.. Eşimdede sperm hareket sorunu var.. Bari diyorum yumurtalarım büyüsün ama korkuyorum kist olur diye

Yumurtalıklarımda hareketlilik hissediyorum arada ağrı gibi batmalar oluyo . Benim normalde gelişmesinde sıkıntı yoktu ama ben kalitesini arttırmak için denemek istedim bunu inşallah şifa olur
İnşaallah Benim de tembellik olduğunu söylemişti bi doktor zaten adet düzsenizliğim de var o yüzden kullanmak istedim

benim zaten her ay kist oluyor fayda etmeyecekse yine olur kist napalım
ama hep ya fayda ederse ya yumurtalarım büyüyüp çatlarsa ve tutarsa ne güzel olur
eşimden yana hiçbir sıkıntı yok çünkü

benim zaten her ay kist oluyor fayda etmeyecekse yine olur kist napalım
ama hep ya fayda ederse ya yumurtalarım büyüyüp çatlarsa ve tutarsa ne güzel olur
eşimden yana hiçbir sıkıntı yok çünkü
Aynen bizde de öyle çok şükür bi oğlum var ikinci için uğraşıyoruz inşaallah faydasını görürüz hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…