Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bal tarçın ve çörek otu kürü için gereken malzemeler 🤗
  • 12 tatlı kaşığı kadar taze, öğütülmüş çörek otu
  • 10 çay kaşığı kadar toz tarçın
  • 10 yemek kaşığı saf bal
(Ben normal çiçek balı kullanacağım )

💜 12 tatlı kaşığı öğütülmüş çörek otunu, 10 çay kaşığı toz tarçını ve 10 yemek kaşığı hakiki balı karıştırıyor ve macun kıvamına getiriyoruz. Macun kıvamına getirdiğimiz karışımı cam kavanozda ve serin bir yerde muhafaza ediyoruz. Kadınlar bu karışımı adet kanamasının 2. günü kullanmaya başlayarak 12 gün boyunca bu karışımı kullanmalıdırlar. Bu karışım her gün sabah ve akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı şeklinde kullanılmalıdır.

Burada bi çok arkadaşım tarafından şahit oldum bu kürün mucizesine. İnşallah bizlere de nasip olsun bu ay.
Ben yarın başlayacağım :halay::halay:

@Eneaciz @SumeyyeKk @Lostinparadise biz şans dileyin Kızlarrr:KK200::dua:
Yeni gördüm canım ya sonuç noldu 😊

Nasi geçecekmiş ki gecirsin iste ınsan zaman geçtikçe üzülüyor iyice
Kuzu 2 defa antibiyotik fitil kullandım. Ama geçmedi tam 4 ayımı aldı bu süre. Bu ayla 5 oldu. Bayramdan sonra kolposkopi yapılacak bakalım belli olacak ne olacağı 🙄🙄

Nasıl ovu testlerin? bi kaç yerde okumuştum hem koyu çıkıyormuş Hemde erken yumurtlama oluyormuş
20190806_154458.jpg
böyle cnm şimdilik yarin 10. Gün tekrar yapicam

Kuzu 2 defa antibiyotik fitil kullandım. Ama geçmedi tam 4 ayımı aldı bu süre. Bu ayla 5 oldu. Bayramdan sonra kolposkopi yapılacak bakalım belli olacak ne olacağı 🙄🙄
Hadi inşallah bende yumuşlar da büyüme çatlama sorunu var iki kere tedavi oldum olumsuz oldu. Ara verdik kendiliğinden de olmadı bu ay da ovu testi kullandim bakalım nolcak uygulamaya bakarsak yarın adet günüm 🙄

Hadi inşallah bende yumuşlar da büyüme çatlama sorunu var iki kere tedavi oldum olumsuz oldu. Ara verdik kendiliğinden de olmadı bu ay da ovu testi kullandim bakalım nolcak uygulamaya bakarsak yarın adet günüm 🙄
Yaaa bide bu çatlamayan yumurtalar varrr. Ahhh ahhh Rabbim bekletmesin kimsleri kuzum yaa

X