Gebeliğe Hazırlık 🤰Hamilelik için BAL-TARÇIN-ÇÖREKOTU KÜRÜ yapmak isteyenler, birlikte yapalım. Buyrun kısmetli gelsin bu topik bize 🤰🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kesinlikle yapmayın rahme zarar verirsiniz benim doktorum öyle demişti istediğin kürü yap ama bi tane yap ve ilaç tedavisi kullanmadığında yap dedi

kaşığı sıyırarak başladım bu akşam tadı harika.
yarın sabahtan itibaren yiyeceğim tarihi unutmayayım diye yazayım ayın 15ine kadar yani.
ben çörekotunu çekemedim benim rondom çekmedi o yüzden bir saat çiğniyorum ağzımda.
KurkmantoluS KurkmantoluS canım ben bağıra bağıra ders anlatıyorum faranjit olmayayım sonra ☹️

kaşığı sıyırarak başladım bu akşam tadı harika.
yarın sabahtan itibaren yiyeceğim tarihi unutmayayım diye yazayım ayın 15ine kadar yani.
ben çörekotunu çekemedim benim rondom çekmedi o yüzden bir saat çiğniyorum ağzımda.
KurkmantoluS KurkmantoluS canım ben bağıra bağıra ders anlatıyorum faranjit olmayayım sonra ☹
Ayy kuzu tasını sevdiysen ne iyi. Ben öyle tiksindim ki şuan bile midem bulandı düşününcee 🤯🤯 şifa olsun inşallah 🤲🤲 ana çörekotu faranjit mi yaparki kuzu niye öyle dedin. Bide S SiriusBlackK da çekmeden yaptı zaten bence sıkın olmaz. Oda bebişi bulunca bizi unuttu 😫😫

Ayy kuzu tasını sevdiysen ne iyi. Ben öyle tiksindim ki şuan bile midem bulandı düşününcee 🤯🤯 şifa olsun inşallah 🤲🤲 ana çörekotu faranjit mi yaparki kuzu niye öyle dedin. Bide S SiriusBlackK da çekmeden yaptı zaten bence sıkın olmaz. Oda bebişi bulunca bizi unuttu 😫😫
aynen hiç sorma 🥰
siz bir ara konuşuyordunuz ya hani almancı bir arkadaş vardı onunla boğazlarımı yaktı diye. ondan korkuyorum malum hava çok sıcak zaten ders anlatırken bile boğazlar pert oluyor.

aynen hiç sorma 🥰
siz bir ara konuşuyordunuz ya hani almancı bir arkadaş vardı onunla boğazlarımı yaktı diye. ondan korkuyorum malum hava çok sıcak zaten ders anlatırken bile boğazlar pert oluyor.
Hee ondan diyon. Ben o ara yaptığımda evet yakmıştı 2 günde bıraktım. Ama en son yaptığımda yakmadı kuzu. İlk yaktığımda da yakmamıştı. Bence mevsimsel

Hanımlar merhaba ☺️
Ben düzensiz adet oluyorum ve kendi kendime söz vermiştim adet olunca çörek otu bal tarçın kürüne başlayacağım diye. Çörek otumu öğüttürüp almıştım hatta ama 1 ay olmuştur onu kullansam sıkıntı olur mu?

Hanımlar merhaba ☺
Ben düzensiz adet oluyorum ve kendi kendime söz vermiştim adet olunca çörek otu bal tarçın kürüne başlayacağım diye. Çörek otumu öğüttürüp almıştım hatta ama 1 ay olmuştur onu kullansam sıkıntı olur mu?
Regl olduysan kullan canım. Bişey olmazki çörekotuna 🤗

Eveeeettt ben bugün başladım bal tarçın çörekotu kürüne 😍 şifa olur İnşaallah 🤲🏻
Var mı şuanda bu kürü uygulayan?
Destek olalım birbirimize :dondurma:

X