Hamilelik belirtileri

Merhaba hayırlı olsun inşallah. Ben yumurtlama günlerimi değerlendirdim. Siz kaç günlükken öğrendiniz tam olarak bende 22 ocaktan 26 ocağa kadar değerlendirdim 7,8 gün içinde adet olucam. Böyle bi kaç gün alt karnım ağrıdı bugün de sağ kasığım da bi sızı var sizinde belirtiler bu şekilde miydi

Hayirli olsun,Rabbim sag saglim kucaginiza almayi nasip etsin ins evet haklisiniz ben umud edemiyorum cünki tek iliski oldu bu yüzden olmaz diye düsündüm

Hayırlı olsun canım sağlıkla al meleğini kucağına
Benim adetime 8 gün var ama ishal ağrısı gibi ağrı var karnımda 2 gündürde midem bulanıyor ya üşüttüm yada gebelik olabilir mi

Herkese merhaba kizlar meraktan öleceğim adetim ilk defa 10 gün gecikti henüz ne test nede doktora gitmedim evde stres sinir icinde dolanıp duruyorum suan bende hamilelik belirtisimi yoksa baska biseymi var bilemedim 5 gündür ic çamaşırım goguslerimi sıktığı için atiyorum her sabah adet oldummu diye kontrol ediyorum ama olmadim yani suan göğüs ağrısı karnimda şişlik ve ishallik var stres zaten en önce bahsetmem geren konu birde asiri bacaklarim agriyor yarin doktora mi gitsem test mi yapsam diye düşünüyorum bu arada 2 aydir folio hapi kullaniyorum yerleşme kanamasi bulanti kusma bas dönmesi falan yok inşallah hamileyimdir esimle 6 yildir istiyoruz

Merhaba teşekkür ederim. Ben 4+1 ken öğrendim aslında yumurtlamadan sonra 2 hafta içinde kendini göstermeye başlamıştı belirtiler. Çok fazla kasık ağrım oluyodu adet günüme de 13 gün falan vardı. Umarım gönlünüzce olur güzel haberlerinizi bekliyorum

Hayırlı olsun canım sağlıkla al meleğini kucağına
Benim adetime 8 gün var ama ishal ağrısı gibi ağrı var karnımda 2 gündürde midem bulanıyor ya üşüttüm yada gebelik olabilir mi
Teşekkür ederim canımBelirtiler bazen bizi yanıltabiliyor. Güzel düşünelim güzel olsun ishal ağrısı değil de bıçak saplanıyor deyimi yerinde olur tarif edebilmek için. Mide bulantısı hiç yaşamadım tabi kişiden kişiye değişir.6. Haftaya girdik ara ara çok az içim bulanıyor gibi oluyor. Umarım güzel sonuçlar alırız en garanti sonucumuz test yaptırmak ya da yapmak rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin

Bazen hiç belirti olmayabiliyor 10 gün gecikmesi yüksek ihtimalle bir minik olduğunu gösteriyor gibi aynı şekilde belirtiler de tabi en güzeli test yapmak evde test yap çıkarsa doktora koş zaten en azından başka sebeplerden gecikme yaşamışsan boşuna doktora gidip daha çok kırılmazsın rabbim nasip etsin

Aminn inşallah sağolasın canım

Teşekkür ederim malesef adet oldum nasip bir sonraki aylara inşallah

Başka ne gibi belirtiniz vardı benim de uzun süredir kaşık sancılarım var ve şuan 8 gün var adetime

Siz kanda mı öğrendiniz yoksa test mi yaptınız bende öyle yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…