Hamilelik belirtileri

Hayırlısı olsun inşallah kuzum benim , benim felaket bel ağrım başladı
O bende 4 gundur var kopacak gibi bide sol kasık bildigin yuruyemiyordum oyle ziplatiyordu beni herhalde dedim sola yerleşti ilk hamileligimde böyle takmadım bide göbegim hep şiş hiç inmedi sanki yerleşti içeriye birisi oturdu gibi

Ya kuzum inşallah hadi güzel haberler ver bize umut ol

MERhaba tebrik ederim Rabbim kucaginiza almayi temenni etsin ins saglicakla.Ben adetten tam 14 gün sonra clearblur test yaptim her gün tekrar yaptim ayin 21 i gülen sembol belirdi nihayet, biz o gece degerlendirdik baskada iliski olmadi esim hep uyuyor bu geceden 2 gün sonra sabah uyandim tam kalkacam basimi kaldiramadim deprem gibi öyle bir basim döndüki geri uzandim bu bas dönmesi aksama dogru azaldi simdi ara ara bi dönme oluyor.ve geleim sol kasimgim o geceden beri cok agriyor hele su an adetime 5 gün var son 4 gündür sol tarafimda sanki top geziyor yemek yiyorum ama karnim kaziniyor hissi var acikiyorum , belim dirtim agriyor, cok alinganim, bu ara. Karin alt bölgem ve sol tarafim cok kramp agrim var. Ekim de rahim flimi cekildim,Kasimda polip alindi histereskopi oldum son 3 aydir prowomen biosteron ve baska takvie vitamin kullaniyorum doktor recetesi ile.2 ci evliligim 1,5 yil oldu cok istiyoruz gecen subat ayi kimyasal gecirdim o zamandan beri ugrastik keske hamile olsam ama umudum yok cünki tek sefer iliski oldu yumurtlama günü ertesi gün catladi zaten test yaptim acaba hamile olma olasiligim varmidir sizce

Merhaba sonucunuz ne oldu acaba umarim güzel sonuc olmusdur,olmasada elbet bir gün hayirlisi ile olacakdir
Malesef negatif cikti sonucum ama adetten sonrayı bekle dedi doktor 1.20 1 haftalık gebelik testleri cikip hamile olabilme şansıda varmış mecburen bat beklicem sali gunu adetim karnım olacakmısım gibi agriyor ama bugun akıntım başladı o yuzden bekliyorum haftayı acıkcası daha önceki hamileliğimde adetten sonra öğrenmiştim sanirim gec dölleniyorum umur kaybetmek yok cunku 7 gün üst üste yaptık artık olmaz isede nasip napayım adamı hor kullandım

acaba iliskiden 10 gun sonra mide bulantisi aşırı kasık ve bel ağrısı gibi belirtiler olabilir mi. (Adetn bittigi gun korunmasz ilişki oldu. Ertesi gün ertes hapi aldim bugün ilişkinin 10. Günü cok agrilarim var arada bas agrisi da oluyor) inşallah hamile değilimdir psikolojiktir.

Haha olsun cok sitres yapmayin kafanizi meskul edin düsünmeyin bebek hic olmadik anda ins sizinle olacak bebeginiz

Iyi geceler kızlar bende birşey sormak isityorum da şuan adetine 10 gün var ama benim.nerdeyse iki haftaya yakındır kaşık ve bacak agrım var bugün iki defa yumurta akına benzeyen uzayan akintim oldu bir kaç saniyelik sag gogusume iğne batna hisse oldu şuan yan yatamıyorum iki tarafıma da kaşıklarım ağrıyor ve patlayacakmış gini bir his var çok fazla acıkıyorum sabah uyandığımda lavaboya sık çıkıyorum sizce hamilelik belirtileri olabilir mi yoksa psikolojik mı Rabbim olmayan herkese isteyen hak eden bütün kadınlara bu duygu yasatsin için de de bana en kısa zamanda hakkınızı helal edin uzun yazdim

Merhaba biz de yumurtlama dönemlerini çok fazla değerlendiremedik hiç beklemediğim anda hamile kaldım diyebilirim. O yüzden sıkıntı yapmayın. Neden olmasın? En yakın zamanda erken gebelik testi yapın derim. Çünkü insan psikolojik olarak da bu belirtileri hissediyo olabilir üzülmemek adına test yapmanız daha mantıklı olacak allah en yakın zamanda nasip etsin. Sinir, stres ve üzüntüden uzak tutun kendinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…